тарся фирма или някои професионалист за seo

iliyan1

New Member
Тарся някои професионалист да се захване с оптимизациата и РРС на моя саит . имам фирма за по4истване на домеве и офиси в Лондон . ако мозе някой да ми даде савет кьм кого да се обьрна

благодаря предварително
 
Последно редактирано:
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

http://www.google.com - Там има разни специалисти (не говоря да търсиш в гугъл, а директно екипа им да фанеш) тва при положение, че не ти е ограничен бюджета. Друг вариант http://www.netage.bg - ако бюджета ти е ограничен до 100 000, ако е по-малко... нз... проай със сео срещу смс
 
Последно редактирано:
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

еми сори явно не са чак толкоз добри...
само някакви слабоконкурентни ключови думи са си оптимизирали...

начи остава варианта Cloxy CMS!
 
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

Хахахаха радев какво си се хванал да се ебаваш с този Cloxy CMS :D:D:D
 
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

аве пич!!!
Интегрира се с WordPress безпроблемно!
100% SEO Score!
я кажи друг такъв CMS?

няма нямааа
wasntme.gif
 
Тарся някои професионалист да се захване с оптимизациата и РРС на моя саит . имам фирма за по4истване на домеве и офиси в Лондон . ако мозе някой да ми даде савет кьм кого да се обьрна

благодаря предварително


бюджет ще споделиш ли защото има много решения от професионална почасова консултация за оптимизацията на сайта от някои доказан експерт до пълно маркетингово обслужване онлайн. Та трябва да решиш какво ти трябва и за какво можеш да си позволиш да отделиш пари.

Ако не разполагаш с голям бюджет има две опции

1. Предполагам имаш офлайн бюджет за реклама в следващия един месец измери кое колко е ефективно и нефективнито го спри. Прехвърли парите за онлайн маркетинг. В тези времена на криза интернет рекламта освен че е по-ефективна е и на по-изгодна цена.

2. Може да гласуваш доверие на някои начинаещ да се научи как се прави оптимизация на твоят сайт :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

пропуснах да споделя 4е в момента се прави оптимизация на саита не не сам доволен от хората и тяхната работа. те ме помислиха за доина крава и вместо да се сасредото4ат в работата вархо саита само се 4удят как да ме издоят с ниакои друг лев пове4е.имаме договор за 230 лв. на месец но винаги има не6то пове4е . Не е проблем 4е плащам пове4е а 4е няма никакав прогрес в работата им .

относно бюджета ми , не сам милионер но готов да си платя стига да полу4а това което искам.
 
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

Нишата е силно конкурентна за България / да не говорим за uk / :)
При сума от 230 лева на месец хората, които работят за теб изглежда не са наясно с това.

Ако търсиш позициониране по "пране на червени килими с реснички" съм сигурен, че щяха да се справят.
 
Re: От: тарся фирма или някои професионалист за seo

пропуснах да споделя 4е в момента се прави оптимизация на саита не не сам доволен от хората и тяхната работа. те ме помислиха за доина крава и вместо да се сасредото4ат в работата вархо саита само се 4удят как да ме издоят с ниакои друг лев пове4е.имаме договор за 230 лв. на месец но винаги има не6то пове4е . Не е проблем 4е плащам пове4е а 4е няма никакав прогрес в работата им .

относно бюджета ми , не сам милионер но готов да си платя стига да полу4а това което искам.

Ами аз казах зависи какво ти трябва достъпен вариан е да си платиш за консултация онтосно онпеидж / офпеидж оптимизацията на сайта на някои които разбира и има опит на чуждия пазар а ти да си правиш изпълнението като ползваш външни услуги или хора които работят за теб

иначе вариантите с пълното обслужване стават по скъпи според зависи кои го прави и какъв опит има и каква е сложноста на нишата. Върхът на цените се държи от известните лица от америка като Ранд Фишкин

http://www.seomoz.org/blog/how-to-price-an-seo-campaign - това за пълна услуга съобразено с нишата
Цената консултация при него запоследно като чух беше $450 на час няколко часа са достатъчни за почти всеки сайт.

Както ти каза Бикс ти в момента получаваш пълна услуга на ниска цена => и имаш такъв резултат. Някои се учи на сайта ти въпросът е ще успее ли да се научи :)

Личното ми мнение е че в България може да намериш сео услуга на световно ниво стига си готов да платиш достатъчно. Цената няма да е като на западните експерти но пак няма да е евтино. Товаго твърдя от позицията че съм ги виждал какво правят известните чуждите експерти с комерсиални сайтове, както и български оптимизатори които ги бият с техните си проекти в същите ниши :D и при това говоря само с използване изцяло уайт сео техники (съобразени напълно с г уебмастър гайдлаинс)
 
Последно редактирано от модератор:
Ами такива са цените там и Арон Уол от Сеобук има подобни цени ако става дума за големи компании по скоро правят консултации на по нови инхаус сеота или на отдела с програмиситите (между другото немога да я намеря статията за заплатите но инхаус сеотата са най-добре платената длъжност под менижърите в американските ит отдели говорим за стартови над 100к и ситгаме до доста по добра 6 цифрена сума с натрупването на годинките опит)
 
Последно редактирано от модератор:
От: тарся фирма или някои професионалист за seo

аз лично имам UK сайт е на 1ва страница на Google над 150 ключови думи при конкуренция от над 120 000 000 резултата за някои от думите и ще ти кажа че ако неможеш да отделяш поне по 700-800лв на месец,по добре не се занимавай.(говоря за конкурента ниша услуги).В БГ е друго-конкуренция почти никаква и за месец два и 200-300лв. еднократно и на първа страница за повечето думи.
 

Горе