60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

Е само дето никой от изборените от теб супер платени про-та не са го правили, а е на фрее система с платена тема - УаааУ и сега по темата:

Този сайт е част от проект, финансиран от Главна дирекция "Комуникация" на Европейския парламент за популяризиране на предстоящите европейски избори. Другите "мероприятия" по този проект са конференция в Софийски университет и конкурс за детска рисунка. Финалът на проекта ще е непосредствено преди евроизборите, когато ще се проведе събитие-симулация на работата на Европейския парламент – "Европейският парламент на живо".

Значи, целият проект е сайт + конференця + конкурс рисунка + симулация - никъде не опоменато рекламна кампания, а пише популизиране чрез - сайт + конференця + конкурс рисунка + симулация. Дадени до сега пари са именно за сайт-а, останалите са за другите ивенти! Или аз не обеснвам или виждаме различни неща.
 
Главна дирекция "Комуникация" на Европейския парламент за популяризиране на предстоящите европейски избори. Другите "мероприятия" по този проект са конференция в Софийски университет и конкурс за детска рисунка. Финалът на проекта ще е непосредствено преди евроизборите, когато ще се проведе събитие-симулация на работата на Европейския парламент – "Европейският парламент на живо".

Значи, целият проект е сайт + конференця + конкурс рисунка + симулация

да Блеки и колко успешен е прокета зависи от конкретната популяризация защото за това се плаща която заразлика от тази в телевизиите може да се измери точно и ясно (с брояч на посетители) а не база пипълметрията какво са гледали 1000 домакинства да да смятаме че 50 000 например са го гледали... а след вчера този проект изърти статистиката... и псоле спрямо цена на проекта си смяташ колкот ти е излязло.... 50 000 за тв предаване 50 000 синтетично измерени зрители 1 евро на зрител ... 60 000 за сайт 600 000 посетители (напълно възможни след вчера) 10 цента на посетител 10 пъти по изгодно

казахти изцяло къстъм сайта за 60 к ако достигне до по малка аудитория ще е по малко успешен понеже е постигната по малка популяризация ...


ние ако изпълнявахме проекта щеше да е рекламна камания в мрежата на адекс видеща към информационни статии по темата... отново ясно измерима кампания заразлика от телевизии но понеже всички големи медии са си мълчали за това конкретно сега сме тук а иначе могат да въртят булши новини по 20 пъти на ден .. разбрах за кампанията 20 дни след края на срока за подаване на документи

България он еър е изпълнила този проект с тв предаване и реклами на предаването... (коеот не съм го гледал но съм гледал рекламите и се сетих че няма начин да не е по този проект) ей така от нищото предаване за европарламента да се появи след лятото
 
Re: От: 60 000 лв. за инсталиране на Wordpress

не е нужно проекта за популяризация да е нов сайт.... ако се знаеше по рано за проекта - медиите не си бяха правили устите всеки от този форум можеше да подаде проект да си продаде рекламата...

следващия път ако разбера за толкова лесна кампания ще го гажа на всички във форума не ми е проблем конкуренция и не съм алчно копеле като големите медии
 

Горе