AI за създаване на текстово съдържание SEO friendly на български език

Ето статия от изкуствен интелект

Тва пиша аз:

Статия от 500 думи за:
Какви са симптомите за диабет?

Това ми излиза:


Диабетът е едно от най-обичаните хронични заболявания. Това е метаболно заболяване, което се характеризира с високо ниво на глюкозата в кръвта. Това води до разрушаване на органи и тъкани, ако не се контролира.

Диабетът може да бъде от два типа, тип 1 и тип 2. Тип 1 диабет се появява обикновено при деца и млади хора, докато тип 2 е по-чест при по-възрастните хора.

Ето някои от основните симптоми на диабет:

1. Изключителна жажда - Това е един от основните симптоми на диабет. Тя се появява, когато кръвното Ви ниво на захар е прекалено високо.

2. Често мокрене - Ако Ви се налага често да се простоите, това може да е симптом на диабет.

3. Глад - Много от хората с диабет понякога изпитват глад, дори след като са се хранели.

4. Умора - Ако се чувствате постоянно уморени и изнервени, това може да е симптом на диабет.

5. Предизвикано от инфекции - Диабетът може да предизвика инфекции на урогениталната система, устната кухина или дишателните пътища.

6. Зрителни проблеми - Сериозната форма на диабет може да влоши зрението, като доведе до консистентни проблеми със зрението.

7. Болки в краката - Проблемите с кръвните съдове, които са пряко свързани с диабет, успяват да доведат до болки в краката.

8. Кожни проблеми - Кожните проблеми, като светове, пъпки, гърбестици или лщения също могат да са свързани с диабет.

Етиопатогенезата на диабета не е напълно изяснена, но е важно хората със симптоми, подобни на тези, които възникват при диабет, да потърсят съвет и консултация при лекар. При надлъжни симптоми и заподозрени за диабет, е много важно да се потърси медицинска помощ.Единственият начин да се диагностицира диабетът е чрез кръвен тест за ниво на глюкозата в кръвта. Ако имате симптоми на диабет, не се обръщайте към самолечение. Подходящата медицинска терапия и грижи могат да спасят живота Ви и да намали до минимум рисковете за органи на увреждане.
AI-то е предобрило със запетаите. А защо реши, че диабетът е "най-обичан"... е друга 🍻
 
AI-то е предобрило със запетаите. А защо реши, че диабетът е "най-обичан"... е друга 🍻
тоя сайт в подписа обаче продължава да е карикатура, оправи му поне шрифта.
Копи пейста си е вече твоя излагация, така си решил така си направил
 
Sasipaha q taq darjava. Ай ся ИИ да даде отговор що я съсипаха тая държава, че нямам време да ползвам такива "екстри"
Ех, той света е съсипан, ти за една държава като човешка длан...

Емии, не си ли забелязал, че точно дребни и уж непряко свързани безобидни детайли са по-добър лакмус за картинката?
Ето в случая - хора които на един нормален шах няма да ме озорят или ще сме на подобно ниво правят ходове за секунда.
Както спортистите се назобаха с не се знае какво - та станаха реактивни самолети без умора.

Незнам дали разбираш - помпате това АИ, и ще ви изназя поетапно.
 
Ето статия от изкуствен интелект

Тва пиша аз:

Статия от 500 думи за:
Какви са симптомите за диабет?


Тва е тотал, с чата ли го писа? Щото с малко повече контрол и отново за по-малко от 5 минути, си стиснахме ръцете за тази статия:

Диабетът е хронично заболяване, което засяга начина, по който тялото регулира нивата на глюкоза (захар) в кръвта. Този процес е важен, тъй като глюкозата представлява източник на енергия за нашето тяло. В случаите на диабет обаче, този процес е нарушен, което води до повишени нива на глюкоза в кръвта.

Най-често срещаните типове диабет са тип 1 и тип 2. Диабет тип 1 обикновено се развива при млади хора и се дължи на неспособността на тялото да произвежда достатъчно инсулин. Пациентите с диабет тип 1 се нуждаят от външно доставяне на инсулин, например чрез инжекции или помпа за инсулин. Диабет тип 2, от друга страна, се развива, когато тялото не произвежда достатъчно инсулин или не може да използва ефективно този хормон. Диабет тип 2 е по-често срещан и може да бъде управляван чрез комбинация от здравословен начин на живот, диета, физическа активност и при необходимост, лекарствени терапии.

Симптомите на диабета могат да варират, но някои от най-често срещаните са:

Често уриниране и изпитване на жажда: Хората с диабет могат да усещат нужда от често уриниране и да изпитват постоянна жажда. Това се дължи на факта, че организмът се опитва да се отърве от излишната глюкоза чрез урината, като резултат от нарушения процес на регулиране на глюкозата в кръвта.

Умора и слабост: Диабетът може да доведе до чувство на умора и слабост поради неправилното използване на глюкозата като източник на енергия. Това може да се прояви като намалена енергия, липса на концентрация и общо чувство на изтощение.

Необяснима загуба или покачване на тегло: При диабета може да се наблюдава необяснима загуба на тегло, дори при повишен или нормален апетит. От друга страна, някои хора с диабет тип 2 могат да имат проблеми с управлението на теглото и да изпитват непредсказуеми покачвания.

По-бавно зарастване на рани и инфекции: Високите нива на глюкоза в кръвта при диабета могат да забавят процеса на зарастване на рани и увеличават риска от инфекции. Това може да се дължи на нарушения кръвообращение и намалена имунна функция.

Мътно зрение: Високите нива на глюкоза в кръвта могат да въздействат на формата на окото и да предизвикат временни проблеми със зрението. Това може да се прояви като замъглено или размито виждане.

Важно е да се има предвид, че тези симптоми не са изчерпателен списък и могат да варират от човек на човек

Едно от най-важните неща при диабета е ранната диагностика и управлението на симптомите. Ако забележите някой от горепосочените симптоми или имате висок риск от диабет, консултирайте се с медицински специалист. Той ще извърши подходящи изследвания и ще предостави необходимата грижа и лечение.

При наличието на диабет е важно да се следва план на лечение, който включва здравословен начин на живот, правилна хранителна диета, редовна физическа активност и при необходимост, прием на лекарства или инсулин. Правилната гликемична контролираност е от съществено значение за поддържане на нивата на глюкоза в кръвта в оптимални граници.

За да се намали риска от развитие на диабет, е важно да се поддържа здравословен начин на живот. Това включва консумиране на балансирана диета, богата на плодове, зеленчуци, пълнозърнести храни и ниско наситени мазнини. Редовната физическа активност, като ходене, плуване, каране на велосипед и други, също е от голямо значение за поддържане на здравословна телесна маса и оптимални нива на глюкоза в кръвта.
 
Пусни обява тук, събери няколко статии и лесно ще разбереш. Масовките са тия, които не са точно протата в това, и по цената може да ги различиш. ;) Не знам защо се правите на луди, или явно никога не сте имали толкова съдържание за пълнене, за да направите ясна преценка между няколкото типа създаден контент. За жалост трудно мога да го обясня, ако не иска някой да повярва.

Можеш да го обясниш, просто сподели някоя статия, която е писана от про. Аз не съм ползвал услуги на копита, щото сам си нагласям съдържанието, понеже СЕО-то ми винаги е било под черна шапка. Иначе с чата, вече нещата се случват "ехеее" по-бързо.
 
Тва е тотал, с чата ли го писа? Щото с малко повече контрол и отново за по-малко от 5 минути, си стиснахме ръцете за тази статия:
Не съм сигурен,че те разбрах какво искаш да ми кажеш... Какви са тея 5 минути? За какво да си стиснем ръцете?
 
Не съм сигурен,че те разбрах какво искаш да ми кажеш... Какви са тея 5 минути? За какво да си стиснем ръцете?

Казвам, че статията която си дал не е ОК и питам дали си я генерирал с ЧАТ-а или друг тул. Иначе тия 5 минути са времето, което ми отне да генерирам статията с ЧАТ-а, и понеже използва някой медицински термини, които не са много познати, малко му нагласих "мисленето" и накрая си "стиснахме ръцете" за финалния вариант (с него) не с тебе. :D
 
AI-то е предобрило със запетаите. А защо реши, че диабетът е "най-обичан"... е друга 🍻
Съгласен,че има по някоя грешка, ама да ти кажа поръчвал съм си статии доста пъти и не винаги са били много безгрешни. А то е логично , че ще я изчетеш статията и ще коригираш тук таме нещо. Логично е тука търсената дума да не е "Обичан" , а "Обичаен" или "най-често срещано хронично заболяване" например, ама тва не ти трябва да си писател , за да си го нагласиш :)
 
Казвам, че статията която си дал не е ОК и питам дали си я генерирал с ЧАТ-а или друг тул. Иначе тия 5 минути са времето, което ми отне да генерирам статията с ЧАТ-а, и понеже използва някой медицински термини, които не са много познати, малко му нагласих "мисленето" и накрая си "стиснахме ръцете" за финалния вариант (с него) не с тебе. :D
Кое не и е ок? Еми със AI chat съм я генерирал, нали това е темата и това беше идеята някой да даде няква статия от AI chat
 
Можеш да го обясниш, просто сподели някоя статия, която е писана от про. Аз не съм ползвал услуги на копита, щото сам си нагласям съдържанието, понеже СЕО-то ми винаги е било под черна шапка. Иначе с чата, вече нещата се случват "ехеее" по-бързо.
Ето, написах оптимизация на онлайн магазини:

ideamax.eu/blog/

Всяка една статия е мислена и правена от човек и реално е за човек. Направи едно такова пускане на същото в някое AI и виж дали има база за сравнение. ;)
 
малко му нагласих "мисленето" и накрая си "стиснахме ръцете" за финалния вариант (с него) не с тебе.
Човек , ама кво говориш. Наистина не те разбирам. Какво мислене си нагласил или по какъв начин? Имам чувството , че половината информация я пишеш , а другата половина още е в главатат ти, ама мисли все още не чета.
 
В крайна сметка тая тема малко ми напомня на развален телефон и всеки следващ пост се отдалечава и отдалечава. Всъщност автора питаше дали AI chat моце да му създаде 2/3 ти от темата и той да си допише където има нужда или да я редактира просто. Ми да може и със всеки следващ месец или седмица дори ще излизат нови интелекти , които създават по-добро и по-добро съдържание. Въпроса е да попаднеш на приложение, което е макс за момента, защото има и приложения мега зле поне за български език.
 
Ето, написах оптимизация на онлайн магазини:

ideamax.eu/blog/

Всяка една статия е мислена и правена от човек и реално е за човек. Направи едно такова пускане на същото в някое AI и виж дали има база за сравнение. ;)

Още в първото изречение на първия абзац на първата статия има 2 грешки:
Ако сте от хората, собственици на онлайн магазини в България, то със сигурност сте усетили кризата в макро и микроикономически план, която тресе страната, а и целият свят.

Нататък също не е добре положението.

Ако това е вашта фирма, може да ме земете дистанционно. Много ще се вдигне левъла на предлаганите услуги.
 
Още в първото изречение на първия абзац на първата статия има 2 грешки:


Нататък също не е добре положението.

Ако това е вашта фирма, може да ме земете дистанционно. Много ще се вдигне левъла на предлаганите услуги.
Не, хванах първия резултат за "оптимизация на онлайн магазини" или нещо такова. Нещо аз ли не виждам грешка? Освен, ако не те кефи изразяването. Не твърдя, че много мисъл е вложено тук, но си личи, че е е човек все пак. ;)

Ако сте от хората, собственици на онлайн магазини в България, то със сигурност сте усетили кризата в макро и микроикономически план, която тресе страната, а и целият свят.
 
Не, хванах първия резултат за "оптимизация на онлайн магазини" или нещо такова. Нещо аз ли не виждам грешка? Освен, ако не те кефи изразяването. Не твърдя, че много мисъл е вложено тук, но си личи, че е е човек все пак. ;)

Имам предвид граматически пропуски.
Цялата статия е супернеграмотно написана.

Даже да се абстрахираме от тия неща, текстът си е бълвоч откъм стил, пък даже и откъм смисъл.

ПП: не хейтвам и не се лигавя в момента - обективно е такава диагнозата. Тук има поне няколко човека, дето ще потвърдят.
 
Човек , ама кво говориш. Наистина не те разбирам. Какво мислене си нагласил или по какъв начин? Имам чувството , че половината информация я пишеш , а другата половина още е в главатат ти, ама мисли все още не чета.
Зарежи.

Ето, написах оптимизация на онлайн магазини:

ideamax.eu/blog/

Всяка една статия е мислена и правена от човек и реално е за човек. Направи едно такова пускане на същото в някое AI и виж дали има база за сравнение. ;)
Ужас.
 
Имам предвид граматически пропуски.
Цялата статия е супернеграмотно написана.

Даже да се абстрахираме от тия неща, текстът си е бълвоч откъм стил, пък даже и откъм смисъл.

ПП: не хейтвам и не се лигавя в момента - обективно е такава диагнозата. Тук има поне няколко човека, дето ще потвърдят.
Написах, че стилът не е най-прекрасния. Но ако очакваш AI да има такъв. Сух е, но не чак бълвоч. Поне има последователност, но се чете трудно, защото е скучно и доста изпръхнало. Там определено трябва да помислят, за някой с дар слово да им пише.
 
Съгласен,че има по някоя грешка, ама да ти кажа поръчвал съм си статии доста пъти и не винаги са били много безгрешни. А то е логично , че ще я изчетеш статията и ще коригираш тук таме нещо. Логично е тука търсената дума да не е "Обичан" , а "Обичаен" или "най-често срещано хронично заболяване" например, ама тва не ти трябва да си писател , за да си го нагласиш :)
Ползвайки услугите на копирайтър, няма как да си сигурен, че ще получиш топ материал по отношение на структура, съдържание и грамотност. Затова бях писал и по-горе, че ако правиш проверка, адекватна, разбира се, след чат-а, всичко е ок.

Даже да се абстрахираме от тия неща, текстът си е бълвоч откъм стил, пък даже и откъм смисъл.
И граматиката, и пунктуацията на места никакви ги няма. Ако оставим стила и смисъла, то да разписваш статии на тема "Защо да инвестирате в описания на продукти за магазина си", в която има не една и две грешки, и да предлагаш копирайтинг услуги, си е смешно.
 
Ползвайки услугите на копирайтър, няма как да си сигурен, че ще получиш топ материал по отношение на структура, съдържание и грамотност. Затова бях писал и по-горе, че ако правиш проверка, адекватна, разбира се, след чат-а, всичко е ок.


И граматиката, и пунктуацията на места никакви ги няма. Ако оставим стила и смисъла, то да разписваш статии на тема "Защо да инвестирате в описания на продукти за магазина си", в която има не една и две грешки, и да предлагаш копирайтинг услуги, си е смешно.
Абсолютно точно, но като е те кефи, не плащаш в крайна сметка, нали?

:)
 

Горе