AI за създаване на текстово съдържание SEO friendly на български език

fast_and_the_curious

Well-Known Member
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате AI tool за създаване на съдържание, подобен на https://writechamp.io или Jasper, но за български език?

Колегата @ST-1 спомена че знае такъв?

Търся си нещо, което да ми създаде примерно 2/3 от статията и останалата част да си я довърша аз. Интересувам се от инструменти, които работят добре на български език, в краен случай вече ще обмисля да си превеждам. Ще го използвам за блог статии.
 
Чата не върши ли работа?
 
Чата не върши ли работа?
Мен ме запалва идеята по това че тези инструменти уж са направени специално за тази цел.

План Б ще е да ползвам чата или WriteCHamp тъй като е на колега от форума.

Не съм много очарован от GPT-3.5, но близък приятел много ми хвали че 4.0 е miles ahead. Пробвах го с леки програмистки задачи, но бързах и не ми хрумна нищо интересно. Дразни ме че имаш 25 инпута на час.
 
Мен ме запалва идеята по това че тези инструменти уж са направени специално за тази цел.

План Б ще е да ползвам чата или WriteCHamp тъй като е на колега от форума.

Не съм много очарован от GPT-3.5, но близък приятел много ми хвали че 4.0 е miles ahead. Пробвах го с леки програмистки задачи, но бързах и не ми хрумна нищо интересно. Дразни ме че имаш 25 инпута на час.

Дай некъв пример за статия на ЛС.
 
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате AI tool за създаване на съдържание, подобен на https://writechamp.io или Jasper, но за български език?

Колегата @ST-1 спомена че знае такъв?

Търся си нещо, което да ми създаде примерно 2/3 от статията и останалата част да си я довърша аз. Интересувам се от инструменти, които работят добре на български език, в краен случай вече ще обмисля да си превеждам. Ще го използвам за блог статии.
Това , което споменах аз е приложението AI chat , версия 3.0.1.7, ама да направим малко реклама (безплатна) на @nsevimov (щот ми е симпатичен някак си, а и предпочитам да се използват БГ създатели без значение за какво става въпрос щото ей така малко треа да сме патриотично настроени) и неговата платформа за AI, за момента е само на Инглиш , но все пак пуснах 2 статии и с транслейт почти се получава смислово и граматическо издържано съдържание (Ако ти трябва да е бг съдържание разбира се) . Аз лично като си наглася нещата мисля да използвам неговата платформа , но до тогава това, което написах в началото и да на бг си е топ (Над 70-80% уникалност)
 
Има ли примерни статии за бг на някое AI, които горе долу се радват на някакъв добър трафик. Това би бил добър пример за това дали има смисъл. Доста хора в средите са на мнение, че няма база за сравнение още, за което съм съгласен, но също поддържат и твърдението, че такъв тип контент, генерират от което и да е AI е лесно разпознаваемо и води след себе си негативи, тъй като може би с времето ще има доста силен филтър за него, който за момента разбира се не е наличен.
 
Ако има нещо такова то Копирайтинг ще умре, ако не на 100%, то на едни 80%. Всичко ще генерира така текстове, които може да са лишени от всякаква уникалност, идентичност и в много случаи и достоверност.
 
Ако има нещо такова то Копирайтинг ще умре, ако не на 100%, то на едни 80%. Всичко ще генерира така текстове, които може да са лишени от всякаква уникалност, идентичност и в много случаи и достоверност.
Е, то това се подразбира от самосебе си. В крайна сметка AI започва да ликвидира поред не една и две професии. След година-две -три това което четох по едно време , е че само в Щатите ще ликвидира работата на над 300 000 човека , . В световен мащам ще е нещо грандиозно. Смисъл нали сме наясно всички , че изкуственият интелект просто ще направи богатите още по-богати и много хора с професия до сега просто безработни. Като начало на много хора ще са ни отполза тези приложения , но в перспектива нищо добро не очаква обикновените хора.... Да не говорим за малки бизнеси и т.н. . Само се замислете колко хора може да замени само един AI в определена област
 
Последно редактирано:
Е, кво не му харесвате на чата, ето един пример:

Предприемач - Форумът, който вдъхва визия и подкрепя бизнес иновациите

Добре дошли в Предприемач, уникалният български форум, който предоставя неограничени възможности за предприемачите и тези, които се стремят към бизнес успех. Ние сме единственото място, където новите потребители могат да открият уникални съвети, най-актуалната информация и ценни насоки в сферата на бизнеса, счетоводството, програмирането и дизайна.

В Предприемач форума се основава на принципа на споделянето на знания. Всеки нов потребител може да се възползва от богатата база данни на нашата активна общност, където хора от различни области споделят своите опити и съвети. Независимо дали сте на етапа на стартиране на свой бизнес или искате да оптимизирате вече съществуващия си, Предприемач форумът ви осигурява неоценима информация, подкрепа и вдъхновение.

Вярваме в силата на креативността и иновациите. Предприемач форумът предлага интересни конкурси, като например конкурс за дизайн на лого или други уеб графики. Това е възможност за всеки потребител да прояви своята креативност и умения и да се откроява с уникални предложения. С подкрепата на нашата общност, конкурсите са вълнуващ начин да се възползвате от таланта и идеите на хора, които споделят вашата страст към предприемачеството и дизайна.

Предприемач форумът също така предоставя платформа за дискусии на ежедневни и политически въпроси. Нашата общност е разнообразна и активна, като се ангажира в дебати, споделя виждания и търси разбирателство по важни въпроси, които влияят на бизнес средата. Политическите теми са предмет на взискателни дискусии, където членовете на форума могат да споделят мненията си и да научат от различните гледни точки.

В заключение, Предприемач е не просто форум, а среда, където се отглеждат идеи, се подпомагат нови проекти и се насърчава бизнес иновациите. Ние вярваме, че всеки може да бъде предприемач, а Предприемач форумът е мястото, където вашият бизнес расте и процъфтява. Присъединете се към нас и открийте уникалните възможности, които Предприемач има да ви предложи!

Бъдете част от Предприемач - мястото, където съветите са уникални, иновациите са възможни, а бизнесът и дизайнът се съчетават в едно събитие на идеи и вдъхновение. Заповядайте в нашата общност и бъдете предприемачите, които променят света!
 
Е, кво не му харесвате на чата, ето един пример:
Да, доста общо. Като цяло би могло да се отнесе за всеки един форум. Не, че нещо, но не ти ли се вижда малко правен точно от машина, която няма как да знае и даде малко по-вече бенефити и детайли за това какво представлява самия форум. Бейсик доста и си личи. ;)

Е, то това се подразбира от самосебе си. В крайна сметка AI започва да ликвидира поред не една и две професии. След година-две -три това което четох по едно време , е че само в Щатите ще ликвидира над 300 000 човека . В световен мащам ще е нещо грандиозно. Смисъл нали сме наясно всички , че изкуственият интелект просто ще направи богатите още по-богати и много хора с професия до сега просто безработни. Като начало на много хора ще са ни отполза тези приложения , но в перспектива нищо добро не очаква обикновените хора.... Да не говорим за малки бизнеси и т.н. . Само се замислете колко хора може да замени само един AI в определена област
Още не е на това ниво, но да, съгласен съм, че ще има сериозни промени. И за жалост няма да са в полза на обикновения човечец. ;)
 
Да, доста общо. Като цяло би могло да се отнесе за всеки един форум. Не, че нещо, но не ти ли се вижда малко правен точно от машина, която няма как да знае и даде малко по-вече бенефити и детайли за това какво представлява самия форум. Бейсик доста и си личи. ;)

Е, тва е елементарно задание с готова статия за по малко от 5 мин. Копирайтъра, ако не е местен дали ще е запознат в детайли за това какво представлява форума? В крайна сметка статията е с цел запознаване на новата жертва, а не да разказваме в детайли как няма и час, къде в някоя тема некой да не се препсува с некой.
 
Ако има нещо такова то Копирайтинг ще умре, ако не на 100%, то на едни 80%. Всичко ще генерира така текстове, които може да са лишени от всякаква уникалност, идентичност и в много случаи и достоверност.
При повече специфичност, правилна структура, ясна и конкретна реч и последователност от промптове - 4.0 се справя доста добре. Накрая, след като резултатът е удовлетворяващ, казваш да ти преведе на съответния език и си готов. Разбира се, не е изключено да има нужда от редактор.

Септември, по спомен, ще видим и следващата стъпка на GPT.
 
При повече специфичност, правилна структура, ясна и конкретна реч и последователност от промптове - 4.0 се справя доста добре. Накрая, след като резултатът е удовлетворяващ, казваш да ти преведе на съответния език и си готов. Разбира се, не е изключено да има нужда от редактор.

Септември, по спомен, ще видим и следващата стъпка на GPT.
Може ли някакъв линк към така генерирана статия, за преценка на какво ниво е както викаш ти 4.0. И разбира се някакво линче към чат AI-то. Знам, че добра уникалност и добре подреден, както и системно оформен текст би се получил винаги при добре оформен и подреден въпрос. Натам вече, ако е нужно някаква намеса на автора-експерт, още по-добре. :)
 
И аз търся нещо подобно за продуктови описания, ако някой знае да праща. Ползвал съм jasper някой път се получават друг път не, зависи.
 
При повече специфичност, правилна структура, ясна и конкретна реч и последователност от промптове - 4.0 се справя доста добре. Накрая, след като резултатът е удовлетворяващ, казваш да ти преведе на съответния език и си готов. Разбира се, не е изключено да има нужда от редактор.

Септември, по спомен, ще видим и следващата стъпка на GPT.
Дай един примерен текст на тема примерно Дневен хороскоп зодия Везни, любовен
 
Е, тва е елементарно задание с готова статия за по малко от 5 мин. Копирайтъра, ако не е местен дали ще е запознат в детайли за това какво представлява форума? В крайна сметка статията е с цел запознаване на новата жертва, а не да разказваме в детайли как няма и час, къде в някоя тема некой да не се препсува с некой.
Според мен добрите копирайтъри се запознават малко повече с темата и влизат до някъде в детайли в проучване преди да пишат. Говоря за добрите, тези, които по-късно ще дойде отвяването от AI, ако въобще за тях дойде. Аз като потребител четящ това, не успях да хвана някакво логическо преминаване от мисъл в мисъл. Което на средно-интелигентен човек би му направило впечатление, но малко, разбира се. Темите са такива, защото е такъв материала за жалост. ;)
 

Горе