chatGPT дискусии / въпроси

А, ти па кво разбираш от ядрена енергетика, експерте?

Какъв кусур ѝ намираш и каква алтернатива на ядрените електроцентрали предлагаш?
Не съм се мешал в ядрена енергетика.
 
Всяка прилика с действителни лица... :rolleyes:

346635480_643384880504713_6104138263202179601_n.jpg
 
Иван очевидно е фен на грубата комуникация и не поема чужди идеи ако не са придружени с некоя псувня.

ПП: Вероятно и от жена не може да се възбуди преди въпросната да е извадила камшиците или нахлузила страпона.
 
Като гледам дефа с какви въпроси ангажира чатчето, то е напълно възможно съвсем скоро да му изпушат машините. Тъй че споко.
Задавам такива, които в процеса на разговор се оформят и не виждам, това да е самообучаваща се програма. 5-6 Разговора съм провел, не повече. Виждам анализ на данни с готови отговори. Подобно на шах, но с много повече отговори на даден въпрос/ход.
 
Пета версия щяла да се учи от зададените му въпроси, в процеса на работа.
Тия версии били пре билднати, сори за лаишкия изказ.
 
Добре, че технологиите се равиват
Да ти кажа честно, някои отговори след като ги анализирам на моменти ме плашат, защото се показва и наивитет. И тук отива в съвсем друго направление, защото една база от данни, не може да е наивна.
То е ясно, че се самообучава, но въпроса е на какъв принцип.
Събирането, анализирането на данни и постоянно разширяване на база данни на принципа на суперкомпютрите и шаха, за което говорих също е самообучение.

Грубо казано извъртането, което се вижда във втората част на моя чат не е никакво доказателство, че това нещо развива мислене, по-скоро е обратното, засега. По-скоро използва масиви, които водят до противоречие. Или поне така ми се струва, засега.

П. С. Притеснява ме едно нещо, за което говорих преди много време. Не съм задълбавал в темата и де факто съм разсъждавал предимно от гледна точка на принципна логика - какво означава възката, която е направена между "тенекията" (хардуера) и софтуера.
Отново грубо казано силиция е и кристал и метал, срещал съм определение металоид.
 
Последно редактирано:
Потребител на Twitter под псевдонима sid откри , че популярният чат бот ChatGPT може да намери истински ключове за активиране на Windows 10 и Windows 11. За да направи това, той поиска от невронната мрежа да се преструва, че тя е негова баба, четейки му лицензионни кодове за Microsoft операционни системи преди лягане .

AI с радост предостави цял списък от кодове, за които sid твърди, че всъщност са му помогнали да активира своя Windows 11.
 
Ключовете са generic и не са за активация.

П.С. - за да добиете представа защо е лоша идея да консумирате информация на български език -> обикновено е не само подвеждаща, но и стара. -> "новината" е от около 4-5 седмици.
 
Този лимит до 50 съобщения, само за новите абонати ли е, защото преди го нямаше ?


image_2023-07-28_170112730.png
 
Това е само за GPT-4. В горната част на прозореца може да се избере GPT-3.5, който май е без лимит.
 
Абе тоз модерния Джепето може ли да му зададеш следния въпрос:

Можеш ли да ми преведеш текст от френски на български? Примерно.
 

Горе