Classipress проблем

Martin3s

Member
4 дена си играя с тая пуста тема. След като се справих с проблема с постоянните връзки започнах да превеждам темата. Днеска реших да пробвам да публикувам обява и открих проблем, с който не мога да се справя. Не мога да добавям обяви от началната страница, а само през админ панела. Ето ви САЙТА да видите за кво става реч. Потърсих отговор на проблема в техния форум, но не мога да чета коментарите, ако не съм потребител на сайта (а аз не съм понеже набарах фрее тема). Имате ли някакви идеи как да се справя.

А и да ви се оплача това е 3-тата тема за обяви с която не мога да се справя ! Или аз съм много зле или се на някакви бъгнати попадам :)
 
От: Classipress проблем

набарах фрее тема
- това без коментар..
Превел си което не трябва.
Направи си превода преди инсталацията, а си изтрий БД, направи нова utf8_general, инсталирай пак WP, прегледай хубаво превода дето си правил и тогава сложи темата. Последната при инстал прави записи в БД на някой функции и като са изчезнали като такива позивите им, не се връщат и на сайта.Или не си довършил конфигурацията на шаблоните.. А тия "фрий" теми ги попреглеждай за неочаквани добавки, обикновено кодирани.
 
Последно редактирано:
купи си темата... аз съм си я купил ако смяташ че няма да избиеш разхода закаво подяволите го правиш сайта ?

ако искаш да добавиш обяви с до няколко десетки категории има безплатни плугини за обяви за wp и работят добре :)
 

Горе