Dp метод за продан

От: Dp метод за продан

Ssh_on - няма как да ти повярвам.ти ще работиш цял месец и след това да споделиш всичко с мен.просто няма как да стане това.

като ти не ни се доверяваш, защо ние трябва да го направим ?
 
От: Dp метод за продан

защото после ще има едни оправдание..Аз нямах време да видя как ще стане..Ами нямам пари да инвестирам за ..хххх. А истината е че за този метдо ще трябва да се инвестира около 100$...но тези 100$ мога да бъда върнати точно за 1-2 час макс.
Все още не съм започнал нищо от метода защото чакам одобрения.
 
От: Dp метод за продан

абе аз адреса телефона всичко ще си кажа ако треябва реферал ще се регна поне като си мисли че няма да му дам 100 долара ще му ги изкарам като съм реф. а и погледни все пак с колко поста съм... ако съм излъгал някой нека каже а защо тебе да те лъжа щом си ми помогнал и аз ще ти помогна аз ако я имах тази книга и без пари щях да я дам ...
 
От: Dp метод за продан

BAhti bokluka se prodava v DP i tyk v momenta

E edin fr go kupi i go spodeli che ne stryva i stotinka

Trebav da si napraish okolo 100 accounta v razlichni affiliate i da completvash offertite sam
okolo 1-2 offerti na site no se chuda neshto kat te havanat si ban i che nema affiliate det da plashtaty po malko ot $50
 
От: Dp метод за продан

я кажи какви оферти? дай повече инфо?
 
От: Dp метод за продан

Не мисля че на Наско целта му е да "си избие парите"... по-скоро му трябват за да инвестира....
Целият метод явно е доста "полулегален" и "трябва да се бачка по него".

Така че който няма проблеми с полулегалните неща и с бачкането - да се хваща и да сключат разни споразумения, останалите - да мълчат!
Пича е направил инвестиция, да се намерят 1-2ма да се вържат, да инвестират по 100-150 кинта и да работят в екип.

В този форум нямаме нужда от хора, които се обясняват като пенсионирани п*тки "кое, как няма да стане" и шубета.

ПС: Прави пари или умри!
 
От: Dp метод за продан

целия метод е AWESOME както кават американците..Но да..не е за мързеливи..изисква доста бачкане но бачакането накрая се възнаграждава.
gotovski - твоят френд да ти го даде без пари щом го е купил .ама го прочети не 1 път а поне 3 пъти за да хванеш смисъл и тактика..Този метод (не че го хваля) е уникален защото може да се проложи на всички афилеитове които плащат за PPL,free signups и т.н. всичко що е фрее (без кредитна карта или някакви такси)
takamato ти го е написал правилно - начина не е легален,които не рискува да не го прави дето се казва.Но какво ..1-2-3 или 5 сайта ще те баннат (което много ме съмнява ако всичко се прави без да се прибурзва и точно както е описано)
други 5 няма да те баннат и пак ще си напред .можеш да работиш и с 30 афилейт саита..колкото ти е кеф.Донякъде е атоматизирано..но донякъде. не изцяло.
Тези които не се плашат от много работа..и имат по 1-2 часа свободни на ден поне могат да приложат този метод.Да ..информацията е скъпа но заслужава много повече от това.Просто явно в този форум не се гледа на Blackhat.Както написах в по предните ми постове започнах да съжалявам защо въобще направих такава тема.
Дори и щях да предлагам на модераторите да има тема точно за такива методи. било то купени от някъде или собствени направени такива. но това не зависи от мен.

Аз бях дотук.

Въпроси и отговори.

1. Какви системи се използват(адсенс, генбъкс...)
2. Изпращат ли парите в България?
3. По какъв начин изпращат парите?
4. ТРябва ли някаква инвестиция за да работи този метод.
5.Трябва ли да имам собствен интернет сайт?

1.Системи са CPA (cost per action) афилейт саитове като millnic.com,copeac.com, azoogle.com ввъобще всички сайтове които имат така наречените PPL (pay per lead)
Според зависи лиидовете те биват от 3$ до 10$ и са свободни.

2. Да. изпращат ги в България.Парите зависи от сайта в които те примеат (регистрираш)

3.всякакви начини paypal..epassporte, wire transfer.check..пак казвам ..зависи от афилейт сайта в които се регистрираш как плаща.

4. Да трябва.поне 50$ за начало.

5. Да трябва.



Ако има друго въпроси - пм.или тук
 
Последно редактирано:
От: Dp метод за продан

до колкото разбирам сам ще си правиш регистрации просто ще ползваш прокси уж да не те хванат само незнам за генбъкс примерно как ще стане или реферали ще си регваш незнам
 
От: Dp метод за продан

според мен метод който ощетява някой, не е само blackhat той си е нелегален от всякъде и не е редно да се използва.
 
От: Dp метод за продан

няма смисъл да пиша...нямало смнисъл..ощетяване и т.н.

до модовете. моля затворете темата


entwickler - и държавата те ощетява ама си мълчиш нали. както ида е


Sobieski - никои не говори за генбъкс. защо като се заговори за афилеит и се споменава винаги Генбъкс.
 
От: Dp метод за продан

според мен метод който ощетява някой, не е само blackhat той си е нелегален от всякъде и не е редно да се използва.

На времето е продавал "билки"
Извършвал е покупко-продажба на вал*та - без лицензия
Печатал е "хартийки" на цветен принтер
.... няма да изброявам нататък, в същия дух са...

Само за горните 3, при доказване на вина, ефективната присъда с натрупване е над 25 години, без право на обжалване за първите 10.....

Братчета, просто трябва да се пречупите.... бизнесът никога не е бил за страхливци, няма и да бъде.

Сега продължавам темата:

Какво става ако направиш фалшива регистрация в сайт? Какви са съдебните последствия?
Отговор: нищо! никакви!

Печеля ли от такава фалшива регистрация?
Отговор: Да! От 1 цент до 1$ (неписан лимит на възнаграждение, без платена регистрация)

Кого ощетявам с фалшива регистрация?
Отговор: Никого! Целта на повечето подобни сайтове е достигането на определен брой потребители, като допустимия лимит на фалшиви е 5%-10%, но рядко прехвърля и 3%, поради мерките които се взимат.

Защо подобни сайтове отчаяно се нуждаят от определен брой потребители?
Вместо отговор ще ви покажа следната сметка:


Сайт с 10,000 таргетирани потребители спокойно може да се продаде за над 80,000$ - 100,000$

Ако не използваш реклама - ще го постигнеш за 3-5 години
Ако използваш реклама - ще ти излезе минимум 20,000$
Ако плащаш за регистриран потребител - ще ти струва между 5,000$ и 10,000$ и ще стане бързо.

Да довършим сметката:

Плащаш:
1,000$ - хостинг
9,000$ - разработка
10,000$ - за регистрираните потребители

Прибираш:
80,000$ - критичен минимум

Разликата:
ПОНЕ 50,000$ (да сложим 10,000$ в такси по прехвърлянето и черпене)

Това е!

ПС:
Сега някой ще каже че фирмата - краен купувач е прецакана....
Отговор: Не е, тя ще развие сайта още и ще го продаде на друга фирма за 500,000$

Другата фирма?
Отговор: Другата фирма ще налее такъв финансов ресурс в сайта, какъвто е способен да накара 10-15% от населението на всяка една държава да се маже с лайна и да си пие пикнята... при това с усмивка на уста.

Ами после?
Отговор: Ами.... колкото и хубаво да е едно нещо.... накрая го купува Гугле :D
 
От: Dp метод за продан

Невероятна сентенция свързана с онлайн бизнеса и афф по - специално... обаче съм на 1000% съгласен с тези разсъждения!
 
От: Dp метод за продан

има нещо вярно в това, значи книгата стана повече от ясна в нея е описано как се ползва прокси дори и сестра ми която е на 10 г. може да си сложи прокси е не съм сигурен де... и са описани някои по добри програми които плащат по 10$ на рег. примерно не знам какво е толкова специалното на тази книга ...
 
От: Dp метод за продан

@takamato интересна логика и мисли :)
 
От: Dp метод за продан

как се ползва прокси не е описано в книгата. Но това мога и аз да го обесня откъде да се вземат.. socks5 и high anon proxies които се купуват защото не са публик.Лесно е. програмата с която се ползват прокситата и т.н.
 
От: Dp метод за продан

някои ако знае откъде да си набавя работещи проксита и соксове 5 да свирка..да са от Usa и Ca е приоритет.Работя по въпроса с метода и мисля че до 3-5 дни макс ще имам резултати.
 
От: Dp метод за продан

дай книгата аз ще ти намеря elite proxy мисля че ще ти върши работа показва че няма прокси а си с друго ИП и с прокси :)
 
От: Dp метод за продан

Sobieski..за книгата се разбрахме.
Иначе за проксита ми трябват подобни на тези които се продават в vip72.com
с една дума - зомбирани:).ако няма ме разбира какво искам да кажа:)
 
От: Dp метод за продан

виждам, че явно яко си се зарибил за blackhat, така че ако случайно си пропуснал този сайт(forum) blackhatworld.com - мисля, че ще намериш и проксита и други полезни нещица...
 

Горе