Dp метод за продан

От: Dp метод за продан

entwickler - какво значи съм се зарибил?Че аз откакто се помня използвам блакхат (в някои случаи много блак).
 
От: Dp метод за продан

40$ ..които иска да пише тук..или на пм...въпроси и отговоеи също тук или пм
 
От: Dp метод за продан

окей..последно 25$ което е нищо за тази книга.
 
От: Dp метод за продан

Метода беше даден на Sobieski БЕЗ ПАРИ но след 3 седмици така и не събра смелост да ми напише че нищо не прави по метода а само оправдания от рода. "чакам да ми преведат пари по карттата и почвам" и това от преди 1 седмица.
Пари се превеждат по карта за 1 ден в БГ и за целия свят до 3 дни. както и да е.оправдания колкото си искаш. Пари щял да ми прати ако изкарал нещо.
Слушаи пич - пари се изкарват на 100% .проблема е че точно сега нямам време..да развивам този метод..но ще намеря за да ти/ви докажа че работи и се правят пари.В България всичко се гледа не на сериозно и ако мине номера..и това е поредния случай който доказва това. Все пак благодаря за отделеното време че писа на лични.
 
От: Dp метод за продан

аз си изкарвам значително добри пари и без този метод SSH_ON - не бери грижа дали изкарвам пари или не. Изкарвам пари.Както написах по горе (ама явно не четеш) този метод отнема много време което за съжаление АЗ нямам. Именно поради тази причина го дадох на Sobieski - като човек с повече време да го приложи и да даде резултати.
За пореден път се уверявам че тука всички сте на тема само СЕО. кои ще е по напред с някаква си дума и другата мания GenBucks...фармацефтни истории..човек като влезе в този форум общо взето 90% това чете.
 
От: Dp метод за продан

Като си изкарваш значително добри пари, какво дириш в тази тема, не мога да те разбера? Събираш милостиня някаква ли? Че и падна на 25 долара, нали правиш значителни пари бе? Защо смъкваш цената, белким някой се навие да купи този боклук? Можел да прави по 100 долара на час, значително добри пари вадел, а в същото време продава текстови файлове по 25 долара, клоун. Тук удари на камък, приятелю. Както те посъветваха, пробвай в друг форум, може да прилапаш някой, идиоти много под слънцето, твоя хипер луд модел чакат.
 
От: Dp метод за продан

Всяка една бизнес сделка зависи основно от 4 неща:
-Цена
-Срок
-Качество
-Атрактивност

Всяка една бизнес система зависи от 4 неща:
-Потенциал
-Риск
-Време
-Инвестиция

Ако нещо куца по тези 8 елемента - губиш!

Не виждам само с какво Собиески ти е виовен...
 

Горе