IPDesigns.org - Най-накрая готов!

SandWraith

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
казвам се Ивелин Петков. Работя като уеб и дизайнер от година.
Целта ми е да удовлетворя желанията на клиента.

Какво предлага IPDesigns.org?

  • Уеб дизайн
  • Ре-дизайн на вече съществуващ уеб дизайн
  • Изработка банери ( статични )
  • Изработка на визитни картички
  • SEO Оптимизация

Какво се изисква от вас?
  • Да ми кажете вашия бюджет
  • Да ми кажете срок за изработка
  • Предпочитания, идеи - ако имате

Как да се свържете с мен?

Email: [email protected]
Skype: Iwelinn94

Благодаря ви за отделеното внимание! Ако имате някакви проблеми свързани със сайта, моля да ме информирате. :)
 
Последно редактирано:
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Сайта ти много готин. Поздравления. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

SEO оптимизация? Сигурен си?
Иначе сайта изглежда добре,като изключим малкото грешки в кода
Здравейте,
казвам се Ивелин Петков. Работя като уеб и дизайнер от година.
Целта ми е да удовлетворя желанията на клиента.

Какво предлага IPDesigns.org?

  • Уеб дизайн
  • Ре-дизайн на вече съществуващ уеб дизайн
  • Изработка банери ( статични )
  • Изработка на визитни картички
  • SEO Оптимизация

Какво се изисква от вас?
  • Да ми кажете вашия бюджет
  • Да ми кажете срок за изработка
  • Предпочитания, идеи - ако имате

Как да се свържете с мен?

Email: [email protected]
Skype: Iwelinn94

Благодаря ви за отделеното внимание! Ако имате някакви проблеми свързани със сайта, моля да ме информирате. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Най-накрая :D:D

Ебати индиЯнците :)

Толко ли успе за година :lol:

Евала uphero!
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Е що трее да ти се помага! Скачаш с готова тема и предлагаш уебдизайн :) Те такова чудо не съм виждам. Трее да си яко ексибиционист да го правиш :wink:

Търкай първият пост, праи нов ник и пробвай пак :beer:
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Просто това ми предложиха и ми хареса, не мога да разбера къде е проблема? Ти само това, което сам си направиш ли ползваш?
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

И аз не мога да те разбера, наистина. Имаш ли идея какво значи да предлагаш уебДИЗАЙН и в същото време собственият ти сайт презентиращ услугата да е готова убита врътпрес тема?? Не ми казвай, че нямаш идея :wink:
Това чисто и просто си е самоубийство, садомазохизъм отсекъде :)
Щом имаш желание бате да бацаш на тая тематика, търкай бърже всичко, до кат малко хора са го скивали. А тоя спициалист дет тва ти предложил май май те хендри отсекъде
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

То даже не е WP , просто са свалили изходния код (с Милойко предполагам).
То няма лошо да ползва готов темплейт,ама поне картинките да беше сменил,с твои.
Ето ти един сайт http://zealotdesigns.com/ виж,разгледай го и пак си помисли дали това което са ти набутали си струва.
Писахме си с теб в скайп,една идея имаше,ама като гледам нищо не е останало от нея.
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Просто нямах търпение да стане готово, затова използвах готов темплейт.Нали се сещаш, че винаги може да се смени и да използвам мой. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Пак ти казвам чети!
Ползваш код свален кой знае от къде,дори и картинките не сменил,нали си дизайнер вкарай и нещо от теб.
Просто нямах търпение да стане готово, затова използвах готов темплейт.Нали се сещаш, че винаги може да се смени и да използвам мой. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

То май ви стана навик вече.
Страницата е в процес на разработка!
Coming Soon.
Моля временно да попълвате формата за контакти на латиница.Благодаря ви!
Да попитам какви SEO услуги предлагаш по-точно?
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

То даже не е WP , просто са свалили изходния код (с Милойко предполагам).
То няма лошо да ползва готов темплейт,ама поне картинките да беше сменил,с твои.
Ето ти един сайт http://zealotdesigns.com/ виж,разгледай го и пак си помисли дали това което са ти набутали си струва.
Писахме си с теб в скайп,една идея имаше,ама като гледам нищо не е останало от нея.

Я кажи какво е това "Милойко", че не съм го чувал :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Милойко
Внимавай с него, мен сега ме съди (поне така твърди) задето го хванах да лъже в една обява пусната от него в форума.
Я кажи какво е това "Милойко", че не съм го чувал :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Милойко
Внимавай с него, мен сега ме съди (поне така твърди) задето го хванах да лъже в една обява пусната от него в форума.

То колко човека викат, че те съдят... досега трябваше да си доживотна... :D :lol:
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

То даже не е WP , просто са свалили изходния код (с Милойко предполагам).
То няма лошо да ползва готов темплейт,ама поне картинките да беше сменил,с твои.
Ето ти един сайт http://zealotdesigns.com/ виж,разгледай го и пак си помисли дали това което са ти набутали си струва.
Писахме си с теб в скайп,една идея имаше,ама като гледам нищо не е останало от нея.

Не е с мен! Питаше ме мен за домейна и за хостинга, това говорихме с него, а ми каза, че ти ще му помогнеш да си направи сайта(да uphero му писа да му помогне да го направят!). Това, че те съдя е друг въпрос и не си ме хванал в измама, доказа ли я? Това е тема за в съда, няма смисъл тук да я обсъждаме. Не ме забърквай там където изобщо нямам участие(в избора му на дизайн за сайта му, тук нямам нищо общо), моля :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Е убо де ще се видим в съда :twisted:
Не е с мен! Питаше ме мен за домейна и за хостинга, това говорихме с него, а ми каза, че ти ще му помогнеш да си направи сайта(да uphero му писа да му помогне да го направят!). Това, че те съдя е друг въпрос и не си ме хванал в измама, доказа ли я? Това е тема за в съда, няма смисъл тук да я обсъждаме. Не ме забърквай там където изобщо нямам участие(в избора му на дизайн за сайта му, тук нямам нищо общо), моля :)
 

Горе