IPDesigns.org - Най-накрая готов!

От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

За около седмица ще съм извън града, така че няма да мога да изпълнявам заявки. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Отново съм тук и очаквам вашите заявки.Сайта е временно спрян, за да мога да го донаглася. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Сайта ти при мен не се зарежда, но ако е тази, която е посочена като WP тема - готин е! Пожалавам ти успешна кариера и двойни продажби.
Поздрави, Адо.
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

То даже не е WP , просто са свалили изходния код (с Милойко предполагам).
То няма лошо да ползва готов темплейт,ама поне картинките да беше сменил,с твои.
Ето ти един сайт http://zealotdesigns.com/ виж,разгледай го и пак си помисли дали това което са ти набутали си струва.
Писахме си с теб в скайп,една идея имаше,ама като гледам нищо не е останало от нея.

Нищо лично, но има таква тема за Джумла :).
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Лапешка работа,загубих толкова време да му инсталирам WP , темата да превеждам,плъгини,настройка на WР-са. Един куп обяснения как се работи с WP.
И за кво?
@copypaster излезе прав, че никой не заслужава да му помагаш.
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Аз много пъти съм ти благодарил за помощта. Наистина много ми помогна и ще са ми от полза тези неща..
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Абе, как се редактираше чужд пост, май имаше някаква опция некъде на каше :D


Аз лично съм си забранил да помагам (не се знай до кога ест :) ) щото когато човек помага е нормално да очаква и на него да помогнат. И понеже това не само не се случва от дъжд на ветър, ами въобще не се случва (дори напротив), всяка търсена помощ по дефаут определям като ИЗПОЛЗВАНЕ
Конкретно в случая херото го използваха много хора, но така е като пуска подобни теми. Идеята предполагам е била да хелпне НА КОЙТО ИМА ДЕЙСТВИТЕЛНО НУЖДА и в последствие (след като се установи че е добър, което някои и потвърдиха) да получи благодарност под формата на някаква поръчица...мисля е нормално нали. Обаче такава не е получил, за което залагам бичкия над дедовият си фар веднагически :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

"всяка търсена помощ по дефаут определям като ИЗПОЛЗВАНЕ" ? Ако на теб ти потрябва нещо и попиташ някого със сигурност няма да е използване. Вероятно всеки се надява на услуга в замяна.Все пак това е България. :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Хубав сайт успех :)
 
От: IPDesigns.org - Най-накрая готов!

Прочетох темата и не бях много очарован, но все пак всеки има право на шанс.
Имаш ЛС :)
 

Горе