iphone-5 За тези, които са пропуснали да гледат

stoineff

Well-Known Member
В очакване на презентацията на новия iphone-5 изгледах, едно видеo в You Tube.
Презентацията ме впечатли. Смятате ли, че е възможно да извадят такава технология виж видеото тук
 
Ако беше посетил линка към клипа, щеше да видиш, че пише - Amazing Concept iPhone 5. This CG iPhone 5 has advanced iPhone features such as a sleeker iPhone design, a laser keyboard & holographic display all rolled into this iPhone 5 video.
А впрочем още преди няколко дни го изкоментирах с Алекс Атанасов, а ей това е мнението ми по въпроса - Това евентуално към iphone 50-51 може а бъде въведено, ама ме съмнява пък да сме живи да го видим :)
 
От: Re: iphone-5 За тези, които са пропуснали да гледат

Ако беше посетил линка към клипа, щеше да видиш, че пише - Amazing Concept iPhone 5. This CG iPhone 5 has advanced iPhone features such as a sleeker iPhone design, a laser keyboard & holographic display all rolled into this iPhone 5 video.
А впрочем още преди няколко дни го изкоментирах с Алекс Атанасов, а ей това е мнението ми по въпроса - Това евентуално към iphone 50-51 може а бъде въведено, ама ме съмнява пък да сме живи да го видим :)
Като си спомня първите мобифони "Бенефон", които струваха, колкото половин апартамент и да говориш по - тях беше по - скъпо от това да отидеш на кръчма ... ми се ще да вярвам, че до 2-3 години ще видим тази идея наяве.
П.П Баба ми е разказвала, че никой не е вярвал, че е възможно да съществува такова устройство, с което: "някой да говори в София, а ти да го видиш в наше село, в една кутя.." - за телевизията ставаше въпрос..
 
технологията е има и сега за мини проектор и за лазерна клавиатура ама е бъгава и не е хубава

самсунг от 2009 с проектор

[video=youtube;CgnADSuF8MA]http://www.youtube.com/watch?v=CgnADSuF8MA[/video]


virtual-laser-devices.com ама трябва да е под ъгъл за да разпознава камерата върху кои бутон е пръста....

няма да се види Apple са компания която обича да държи патетни а патенти за това ще им е трудно
 
От: iphone-5 За тези, които са пропуснали да гледат

ей го най-новия iPad ^_^

[video=youtube;ct1_r_61sk8]http://www.youtube.com/watch?v=ct1_r_61sk8&feature=player_embedded[/video]
 
От: iphone-5 За тези, които са пропуснали да гледат

тънък колкото хартия, а батерията къде ще е :lol:
Ще е вързана с Handsfree И ще седи в джоба хахахаха :lol:

Тва няма да е iPhone 5 100%.. ама поне изглежда яко..
Бих си го взел, ако направят такова чудовище.. Въпреки, че е хипер тънко, чак гадно тънко такова..
 

Горе