Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете реферал!

Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Хахахах, ето я песничката: http://www.youtube.com/watch?v=gWSjtDslNQE

Поздрав. Но важното е да има настроение. Не знаех, че е на Володия. :)

Автора на темата да се замисли дали цяло интернет общество не е минал през този път. А сега се занимава със сериозни неща - афилиейтинг, дропшипинг, адс, сео и т.н. Може да се чувстваш добре дошъл тук, ако искаш да останеш бате с нас да правиш пари онлайн. Само не е опитвай да ги обедиш хората в това, че няма да излезеш на глава с тях.
 
Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Само не е опитвай да ги обедиш хората в това, че няма да излезеш на глава с тях.

Защо бе, гледай кръчмата на каква глава изкочи :/
Ако не друго, всички имахме бонус - 20 човека писаха в темата, 19 бяха с психични отклонения (диагноза от него) - иначе казано си спестихме по едно 30-40 лева за преглед :Д
По самата тема - Тези пирамиди бяха популярни в началото на 90те години, когато хората все още си мислиха, че като вложат 10$ ще изкарат 10 000.
Сега не вървят, защото хората поумняха (поне голяма част), а и защото тази тема е дъвкана на какви ли не места и всеки може спокойно да разпознае измамата.

П.П. Днес сигурно за 10ти път ми се случва да чета тема и да ми се ще да отговоря с "мамка му, не бъди дебил, прочети какво пише в един раздел по-горе". На края ще си сложа един макрос и ще го пляскам почти във всяка тема, защото явно хората са отвикнали да четат.
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Поне се забавляваме взаимно ...
Всички знаем за Юго Агент и за подобни схеми ... това не означава че всички такива системи са обречени на провал...
Дадох ви пример с Комунизма в България ... никой не работи всички крадат.... Ето ви пример с Дания ... никой не краде всички работят ... системата работи ;)
Нито един от вас не си направи труда да проучи как стои въпроса с JustBeenPaid ... предубеждението е голяма работа ....
Щом една система не работи значи нито една подобна не работи ... това че не е направена като хората ... никой не се замисля

Ето в този форум съм спонсорирал няколко човека
http://www.moneymakergroup.com/Paid-turn-20-60-t379822.html
Ето го и моя спонсор
http://www.moneymakergroup.com/Jbp-jss-Synergy-Surf-Tur-t354608.html
Ето така изглежда един подобен на този форум извън БГ ....
Аз като разправях на едно аверче че в БГ сме 30 години назад той не ми вярваше ;)
 
Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Павеле, не искам да ти разбивам розовите сънища, но предпочитам да го направя сега докато е време, от колкото да си удариш главата и от розов сън да се озовеш в кошмар.
Това е пирамида, от която много хора с изгорели. Не случайно точно тези програми практически се водят забранени във всеки уебмастърски форум.
Нито те познавам, нито ми пука какво ще постигнеш и как, но те съветвам да прочетеш мненията на детре на първата страница, ако не искаш да си загубиш времето.
Също така те съветвам и да прочетеш главните теми в този форум, тогава наистина ще можеш да изкараш нещо, дори и да не се напъваш особено много.
JustBeenPaid е поредния hyip, а това е цитат от уикипедиа:
A high-yield investment program (HYIP) is a type of Ponzi scheme, which is an investment scam that promises unsustainably high return on investment by paying previous investors with the money invested by new investors.
Ако искаш си блъскай главата, повярвай ми - никой от хората писали в темата ти в тези 3 страници не ти мисли злото, ама така като гледам - защо пък да ти мислим доброто.
Много сте ми интересни такива. Защо си мислите, че преоткривате топлата вода? И да - защо си мислиш, че с вложени 20$ ще изкараш 20 000$?
Ако трябва да вярваме на приказките ти, живееш в страна в която си наясно с какви усилия се изкарват парите, а и как те се харчат. Би трябвало да имаш поне малко повече акъл в главицата .. да се надяваме, че ще дойде.
Без лоши чувства,
Красен
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Мерси Красене,
Благодаря ти за предупрежденията.... Едно интелигентно мнение !!!Наистина поздравявам те Не като някои индивиди да ме наричаш тъп ...
Всички сме се парили ... в един сайт изгорях с $1000+ ( пък в колко други съм горял с по-малки сумички ...)
И на матрици съм горял ...
В този сайт попаднах случайно...защото попаднах на обявата на моя спонсор ... в посочения по-горе форум (може да видите кога се записах)
Вкарах $30 ... взех $30 обратно ... нищо не изгубих ... дълго време не се занимавах с програмата.
Един ден се сетих за нея и се замислих ... добре де ако е поредния скам ... защо ще ме спонсорират ... какво печели спонсора ми ... каква е цялата схема
Прекарах доста време обмисляйки системата и разучавайки я, започнах да участвам в разните програми (не е просто матрица която рано или късно е обречена да зацикли)
Голямата програма се захранва всяка седмица (сега с Триплър всеки ден) от другите програми ... Вкарах 100$ за 2 месеца и половина и изкарах 150$+
Ето и снимка http://imageshack.us/f/844/paymentsb.jpg/
След като си изкарах първоначалната инвестиция ... разцъквам с каквито пари съм направил в системата ... (Не съм толкова тъпо парче за колкото ме мислите, ако можете да мислите (извинявам се че слагам всички под един знаменател... това е адресирано най-вече към първия индивид които ми сра в темата)... аз ли да ви уча как се прави)

Сега спонсорирам ... след като открих че наистина системата им работи... Може и без спонсориране/рефериране да се правят пари... месеци наред нямах нито един реферал и матриците ми са се запълвали от системата ... просто така е устроена...но отнема време
Сега искам и други хора да направят пари ... но само тук в Българските форуми срещам остра критика и отнасям псувни от хора които се крият зад смешни никове, стоят по цял ден зад компютъра и псуват другите че са им виновни.

Върна се първоначалното ми предубеждение че няма смисъл да се занимавам с БГ форуми, но този в частност ми хареса....
Хм 9000 регистрирани потребители в хамериканския са 180к ... пък нека са тъпи американците
 
Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Наистина се надявах поне да си схванал част от написаното. Жалко, изхабил съм си клавиатурата.

Успех въпреки всичко в пирамидата :)
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

@Pavel Nedkov Parushev

Много лошо нападаш пич..
Ще сме тънели в мизерия и глад и т.н...

Уоу.. чакай бе братле..
Почти 90% от хората тук се борят да искарат някой лев.. И да ти кажа.. сигурно 80% успяват(другите 10% може би по-късно, и стига да имат мерака и желанието)..

Аз за няколко месеца, изучих и изчетох сумати теми и форуми и кви ли не работи, докато не стигна на нивото което съм, и ВСЕКИ ДЕН продължавам да се чета, да се образовам, и да се развивам в интернет бизнеса..

И не мога да ти приема критката, в която споменяваш, че тъна в мизерия.. Първо не познаваш никой от тук. Второ, предполагам, че си нямаш ГРАМ на представа, колко пари се правят с ЕДИН успешен блог.. представи си с 5? или с 10?.. Така, че изобщо недей нападай така..

Щом хората ти казват, и ти пълнят 3 страници с коментари, отностно, че това са измами, значи са човек..
Те не ти мислят лошо.. Те просто го казват за твое добро..
Веднага ти давам пример от бъх.то... едно приятелче цъкаше като луд.. направи тогава 17 долара и му ги преведаха, след това сложиха 50$ лимит, на теглене, и като направи 50.00$, айде батко.. няма никой в къщи..

Като цяло почти 95% от хората писали в тази тема, ти казват, че тея сайтове са измами.. може да не са сега, но в бъдеще ще станат.. :)

Правят малко пари и изчезват.. или правят пари, и ти спират акаунта.. ай ходи ги съди после..

Стегни се малко.. Българина е човек, който важи поговрката "око да види, ръка да пипне" и дори след тая "поговорка" пак не е сигурен..
Ние може сме всичко, но не сме тъпи човек.. Стегни се малко ти..

Поздрави,
Симеон
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Офертата ми по горе важи. Преведи ми 200$. Докарай още 2 х 2 х 200$ и аз ще ти дам 600$. Нали такава е схемата в тоя толкова ЯК сайт който ние сме мизерници и не знаем за ГОЛЯМАТА ДАЛАВЕРА. По принцип е нормално и 20 години да просъществува тоя сайт (на всеки 5 минути се ражда балък е истина). Реално собственика прибира при моята схема от 1000$ той ще спечели 400$ без да прави нищо. Въпроса е, че рано или късно балъците ще намалеят и съответно приходите му намаляват. Тогава той решава, че достатъчни е цоцал и спира да плаща пък вие си набирайте нови балами. Тия с по 50 000$ изкарани от такива сайтове сме ги виждали...
П.С. Това е вид пране на пари, което е НЕЗАКОННО. Силно се съмнявам, че има и един американец (който да знае закона разбира се) който да ползва въпросния сайт.
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Павелчо, майна както ти чета писанията и оставам с впечатлението, че не си "толкова тъпо парче за колкото сме те мислили" и "много добре си разучил схемата". Искам да ти кажа, че ти си прав няма никаква измама всичко е 6. Просто тука сме се събрали само социално слаби мизерстващи българи, които си нямат друга работа и понеже сме бедни и нямаме пари за други забавления се заяждаме с хората. :wink:

Не ги слушай колегите те просто ти завиждат на $50+ дето си ги изкарал за 2 месеца. Вкарай $10 000 ти си човека, то не е пирамида, you can do it! Не мога да те разбера що искаш от хората пари като си такъв паралия и това не е пирамида? Ъ?

На шараните дето мислят да дадат $30 да им кажа каква ще им е евентуалната печалба:
а) Един гол банан
б) Един трибуквен
в) Един голям и топъл

На печелившите честито! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Абе важното е, че си вярва, а това е голям плюс, защото ако сам не си вярваш, няма как да накараш и другите да повярват :D :D След време като му дойде акъла на мястото, може да се пробва в нещо по смислено със същият хъс какъвто показва тук :)
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Ае нека е скам, ponzi, пирамида, not-sustainable ... и нека аз съм простия ....

http://img193.imageshack.us/img193/9254/370hb.png

За 2 седмици, без кой знае какви инвестиции,труд и без абсолютно никакво рефериране ;)
Нека ми е зле ;)

А на останалите късмет !
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

222mwv.jpg

И на мене преди 1 седмица един китаец ми преведе 500$ като ми върне и начално вкараните пари в размер на 500$. Ако искате да разберете далаверата ми преведете 200$ и докарайте двама които да ми преведат още 200$. Гарантирам ви, че ще спечелите 300$.
 
От: Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете р

този ми изглежда като онзи същия с МЛМ тата или поне е толкова надъхан :)
Бъркаш се. Онзи е Мултилевълния, а този е Парашутев.
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Колко е жалко когато толкова енергия и ентусиазъм се губят в обречени каузи....

Разбирам го човека. И аз искам да си купя компютър с копче което да ми мушка кинти в картата. Не разбирам за кво са тези сайтове, програми, реферали, матрици.... клавиатурата има сума ти и копчета дето повечето хора не ползват, колко му е едно да е за захранване на банковата ти сметка...

Не се хабете - не можете да го спрете.
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Абе нека е обречена каузата бе ... нека е пирамида ... със същия Булгарски ентусуазъм с който си правите ташак с мене ... не ми пука щом правя пари ...
Нека е матрица бе ... ша ви еба майката на всичките бе ... ебете са в гъза .... колко се прави с един шибан форум бе ? ... в топ 30 последния на 30-то място прави под 3к $ на месец ... ем тва са смешни пари ... нека съм тъп и прост .... мрете си в българия бе гниди нищожни ...

Предварително се извинявам на интелигентните хора от форума ....
на всичко останали ебете си майките ве простаци смотани ... мрете си в българия ... то не останаха българи само цигани и мутри


Хехе аз май съм яко пиян ... ама вие и като сте трезви сте абсолютни тъпири ... показах ви меда ... вие плюхте в него ...
Dertre пУмияр нищожен, земи си тегли сезала брат, че не мога ти чета олигофренските писания ... разбирам че знаеш как се бачка с фотошоп братче, ама всяко 3 годишно дете също знае ;)
Колко вадиш на месец като си толко голям и некФи китайци ти превеждат 3-цифрени сумички ...
Аз лично ги познавам и не са толкоЗ прости кат тебе...
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Dertre пУмияр нищожен, земи си тегли сезала брат, че не мога ти чета олигофренските писания ... разбирам че знаеш как се бачка с фотошоп братче, ама всяко 3 годишно дете също знае ;)
Тъкмо се бях съвсем отчаял с теб и ти успя да стигнеш до правилно умозаключение. (rofl)
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

http://instasurfs.com/?ref=8757


Колеги.
Открих супер бизнес!
Регистрирате се.Плащате 12 долара и давате да гледате 8 реклами на сайтове, които са автоматични и са по 8 секунди. И сега най-хубавата новина дадоха ми веднага в солида 1.44 за това. Действайте!
skype:miroofis
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

хех ... някой все още ми спами темата :)

miroidesi ... не че нещо ама инстасърф май умря :) И аз вкарах пари преди 2 дена ... И аз се моля да са временни проблемите им, но нещата вървят на зле....

А за всички псували ме преди 1 година... мога с широка усмивка да кажа че може и да са прави ... и да е пирамида но от тази пирамида аз съм на 4000$ печалба и програмата работи и до ден днешен макар и под друго име. Това е най-стабилната програма в която съм влизал някога.
Нека аз съм простия... и пари ви предлагах за да влезете преди година. Предполагам че някой от вас вече са го направили. А другите нека се пръскат от яд че не са.

Гледам много псувни съм изръсил едно време ... но пък не съжалявам ... само ме е яд че този който най-нагло ме напсува първи и до ден днешен не е отнесъл бан.

Айде успех с печеленето на всички.
 

Горе