Nginx / Varnish SSD хостинг с cPanel

От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Да похваля CooliceHost.com и аз. Съпорта е на супер високо ниво :)
Сега му писах смс, а тук е 2 през ноща, в бг - 4, и оправи проблема почти веднага.
Дано не съм го събубил, че аз работя главно нощем
Coolice е машина, когато и да му пишеш е онлайн :)
 
От: Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Мерси :) старая се колкото мога :) иначе НЕ ви обещавам най-бързия съпорт но ви обещавам да е качествен :)
То при тебе качеството е по дефолт :)
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Има ли някакъв проблем с phpmyadmin на този сървър? Вади ми някакви йероглифи... Не е спешно, но не виждам друг туул с който да се ровя из базата, а ще ми се наложи тея дни... :)
 
Re: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Има ли някакъв проблем с phpmyadmin на този сървър? Вади ми някакви йероглифи... Не е спешно, но не виждам друг туул с който да се ровя из базата, а ще ми се наложи тея дни... :)

Работи ок
препдполага че:
Сменил си си праролата от cPanel а не от билинг системата и отказва да те логне въобще в phpmy admin, бъгче на цпанел

Смени я през билинг системата и ще се оправи

Ако са баш иероглифи смени езика от централното поле
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Сега ще погледна.

Нещо билинга бега, както и моя сайт... ни пинг, ни нищо, странно обаче отварям форума... Сайта се отваря според туловете.

EDIT - оправи се 21:21
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

да беше се локнал държим секюриртито на малко по високо ниво след като миналата седмица имаше няколко поредни атаки срещу клиенти
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Само да кажа че приемаме и Skrill вече (още чакаме да ни оправят документите - да се отключат мешант сървисис поне доколкото го разбрах) така че засега само е ръчно

но питайте със тикет
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Отново бърза реакция, възстановихме логина на phpmyadmina, за да мога да почопля в базата, за да оправя бакиите на един разработчик на едно модулче.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Изглежда адски стабилно. С един приятел тъкмо обсъждаме възможността да започнем един англоезичен сайт от средата на септември, ще вземем да се закачим при теб като му дойде времето. Като гледам големите компании се дънят и не наваксват на по-гъвкавите малки провайдъри :)

Имам един друг въпрос освен това: виждам, че интегрираш CMS-и. С едни пичове бачкаме по Drag & Drop/Live Edit софтуер от малко по-ново поколение ( Microweber ). Имаме да шлайфаме още, ама края на месеца сигурно ще пускаме 1.0 версията. Интересува ли те интеграция - ако ти харесва естествено (може да направиш едн демо тест).
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

А и сме леко бутиков провйадър опита който имам от оптимизация на vps и съм го вкарал като хостинг ноу хау...

Като се решиш ще се радвам да ни тестваш :)

Не интегрирам цмс но хората с който работя съместно по някой проекти който също са под шапката на адекс го правят www.esale.bg говори директно с тях
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Суперско:)

Мерси много, когато доуточня с моя човек нещата в близките месеци и ни потръгне концепцията обезателно ще ти пиша!
 
Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

местим се на нови SSD сървъри

всички клиенти са си на стария само основния домейн е премсестен ... (изчистете си днс )

Поетапно в следващите дни ще бъдат преместени и останалите сайтове
 
Последно редактирано от модератор:
Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Гугълските днси вече обърнаха http://coolicehost.com се вижда от новата локация
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

По голямата част от клиентите са преместени на новия сървър и са получили имейл с данните му

логина и паролата са същите

Остнали са само няколко по-особени случай за през деня....

като завършим с процеса на местене ще анаонсираме ъпгрейдите на съществуващите планове и новите неща от които може да се въползвате...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Да похваля пак и аз Кулайса за професионалното му отношение и супер съпорта, който предлага.
Голямо Благодаря!

:D
 

Горе