preporuchanoza.net - какъв е този к***ф?

Беджев Стил

Well-Known Member
Не мога да разбера какъв е този кенеф
Блокирах го в адсенса, но не мога да схвана що за простотия е това.
И как по цял ден да стоя пред компа и да блокирам идиотски реклами
Това е линка към рекламата
https://moqt-savet-za.com/snoreterm...mgadid=60206&gclid=CKDUldSd1NMCFZQy0wod9bALBA
 
Последно редактирано:
Това явно са едни и същи дебили с много домейни от типа naiproporychano-za, moiat-savet-za, moi-a-savet-za и тн. дето показват снимки на криви пръсти и мазоли, плешивини, курове и други гнусотии. Блокирам ги ръчно от години.
@karlson това не ги спира. Не ги спира и блокирането на самия домейн - просто го сменят с друг.

И да си кажа: Ако собственика е някой от тук и чете, да вземе да смени бизнес модела или да ходи да се прегледа.
 
И да си кажа: Ако собственика е някой от тук и чете, да вземе да смени бизнес модела или да ходи да се прегледа.
Що бе бате? Взимайте им парите на тия умници. :) Гугъл се надявам все да блоква някакви кофти бизнес практики. ;)
 
е как да им взема парите, като никой не клика на тези простотии, а качествените реклами не се появяват
Дай скриншот да видим какви точно са. Интересно е какво точно толкова се харчи, че чак са минали на адуърдс реклама.
 
аз ги блокирах сайтовете, сега ги разблокирах , за да ви дам линк
иначе самия сайт не е индексиран в гугъл, началната страница е празна, можете да проверите сами :)
след малко ще ви дам линка на рекламата :)
 
Аз пак настоявам въпреки мненията на някой колеги, че няма да помогне: https://support.google.com/adsense/answer/7215246?hl=bg
Спам рекламите обикновено са евтино платени и освен това ако не кликат на тях ще се премахнах автоматически. Аз така премахнах 60% от рекламите и доходите си останаха същите.
 
Аз пак настоявам въпреки мненията на някой колеги, че няма да помогне: https://support.google.com/adsense/answer/7215246?hl=bg
Спам рекламите обикновено са евтино платени и освен това ако не кликат на тях ще се премахнах автоматически. Аз така премахнах 60% от рекламите и доходите си останаха същите.

Не знам, пробвах го това за един месец и не блокирах, нещо не ми хареса резултата. Може по бавничко да реагират с махането.
 
Ха, ха, ебати рекламите.... И преди имаше смотани реклами, ама това вече е прекалено, чак пък курове... :) От години не се занимавам с адсенс, но преди блокирането на каквито и да е реклами винаги водеше до намаляване на приходите. Предполагам и сега е така. Пък може и да не е, навремето евтините реклами ги правеха много привлекателни и се цъкаше много по тях и долу горе идваха нещата. Ей така, като колегата по-горе, бях блокирал де що видя съмнителен сайт, че белким само кликове по 20 цента да останат, ама не би.... В един ден решавам да пусна всички блокирани и 40% ръст в кликовете :) и 20%-30% ръст в доходите. Ако ставаше въпрос за 20-30 клика не е нещо особено, ама ставаше въпрос за минаване от 1200 към 2300 клика на ден, което вече е сериозно. На гугъл системата е достатъчно добра, поне беше, сега не знам, за да върти нещата така, че да извлече максимума, няма нужда да и се меси човек. Блокирането принципно е измислено за да си блокираш преките конкуренти, не да блокираш наред, който ти се стори съмнителен. Има и друго! Системата на Адуордс е автоматична, като рекламодателя си задава максимална цена. Ако приемем, че дадения рекламодател е задал 10 ст. макс клик, при липса на конкуренция за позицията гугъл ще му пуска рекламата за 1-2-3 ст., просто защото няма друг, който да дава повече. Ако обаче влязат още няколко рекламодателя положението рязко се променя в полза на издателя, сещате се в каква посока. Та пиша ви това, за да разберете, че не е проблема в рекламодателите, а в липсата им. Никой не е виновен, ако адсенс отреже тези с чурките, съвсем няма да има кой да рекламира, затова вероятно ги и пуска. По-добре 1 цент, отколкото нищо, нали така. :) Както писах в една друга тема - По добре птичка в ръката, отколкото патка в задника... оп... в небето :)

п.п

Добре че го отказах тоя адсенс, само нерви се хаби с него! :)
 
*аси!
Гаден е живота.
Аз виждам някакво "интервю", което трябва да продава щипки против хъркане, с коментари, гепени и преведени като с Бинг.
А вие киризите символи на плодородието!
Как става това?
 
Моя е грешката, че съм надценил адсенс.
Явно всеки ден трябва да отделям известно време да блокирам реклами

Не е нормално една реклама да идва от няколко кухи сайта и това да не го бърка Гугъл.
 

Горе