Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Аз много пъти се мъчих и не можах да докарам и 5 човека трафик, или не го разбирам или нещо не го правя като хората
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Значи не съм единствен! Но съм сигурен, че има хора, които къртят и си докарват зверския трафик. Само нека някой сподели как го прави!
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Трябва реално да си доста време в редита и да постваш простотии към някакви линкове, и веднъж на 5-7 линка да пускаш по 1 твой, иначе ще ти изгори акаунта
Също е добре да се съберем групичка дето да си гласуваме
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Мен вчера ми изгоря акаунта в Пинтерест. И то при положение , че не съм им нарушавал правилата по никакъв начин. Много ме ядосват тия с техните измислени правила...
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Позволих си и аз да създам една група във Фейсбук, защото във вече създадената не ме приемат от доста време.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Вече сме 5 реддитъри. :) Заповядайте :)
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Аз постнах 1 път линк в реддит към 1 мой форум английски и се регистрираха 50 човека :)
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Добре дошъл @Ivo94 :)
 
От: От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Мaлко позaбрaвенa темa, но имaм aктуaлен въпрос зa Reddit.
Сaйт зa финaнсови новини нa aнглийски. Кaк дa му докaрaм трaфик? Поствaм директен линк към новинaтa, слaгaм зaглaвието, кaтегориятa. После ме питa зa коментaр. Дa си я коментирaм ли? След товa aко е интереснa колко души ще я видят? Регистрaциятa ми е от днес.

Не трябва да я коментираш, но имай впредвид, че с нова регистрация е много малко вероятно линка от сайта ти да остане в категорията, където си го постнал. Примерно в големи subreddit-и като r/worldnews напред излизат само линкове от bbc и други такива големи медии. Просто ще си пуснеш линка и след малко няма да го има илои въобще няма да го приемат в subreddit-a, а дори може и да те баннат от този subreddit. За reddit най-важно е да няма спам, системата им е безупречна с тия silent банове и най-добрият филтър за спама са самите потребители. Всички са супер активни и не влизат, където и да е и веднага разпознават спама и репортват. Правилото на reddit, , което може да се види и в TOS-a им е 10% от линковете, които пускаш да са от твоят сайт, а другите да са от други сайтове. Тоест на 10 линка чужди пускаш 1 твой и пак това важи само за някои subreddit-и. Но за по-големите, за да постваш там от твоят сайт просто се изисква повечко карма над 5к, както и карма на коментарите.

За излизането на поста ти на главна страница (HOT) е необходимо повече хора да го харесат (да натиснат стрелкичката на горе). Иначе колко хора са кликнали на публикацията от самият редит няма как да видиш. Трябва да си го следиш това с аналитикс.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Добре дошъл @Ivo94

Не знам аз имам сайт на здравна тематика пускал съм линкове, но нямам никакъв трафик.

И аз изпратих request за групата. Dimitur Jordanov
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Всички са приети :)
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Reditt е едно от най-добрите места от където можеш да си докараш добър трафик. И аз бях доста учуден преди време че от един линк се изтресе маса народ и голяма част от тях след това минаха през адсенса. Смело мога да кажа че Reditt и Twitter са местата от където с правилно постване и добро съдържание се докарва изключително много и качествен трафик.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

...И аз бях доста учуден...

Абе аз ли бъркам или ти пишеш ту като жена, ту като мъж? Та какво си - жена или мъж?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Абе аз ли бъркам или ти пишеш ту като жена, ту като мъж? Та какво си - жена или мъж?

Ако толкова те вълнува този въпрос, отвори нова тема вземи необходимите цитати от теми обоснови се за твоето предположение и остави на журито да реши ;)
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Аха, просто питам, не е нужно да се заяждаш, едно "Да" или "Не" щеше да свърши работа.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Тая група е добре,
а случайно да има група да се подпомагаме в stumbleupon?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Тук сме се събрали един малък отбор юнаци, които си помагаме, така че който иска трафик и да помага да идва https://www.facebook.com/groups/1554733738080463/

И аз се присъединих към Групата. Пробвах се и публикувах една забавна картинка, но на 3-тата минута вече беше изтрита... Незнам, какво лошо видяха в нея, че я махнаха. Иначе как я постнах, веднага започна да върти трафик...
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Вече сме 15 човека в групата. Налазвайте :)
 

Горе