VBOX7 политически пристрастен?

За фон на клипът звучи бате Бойко.

А иначе, няма безпристрастна медия може би никъде по света, още по-малко пък в България. Така или иначе това не е престъпно, друг е въпросът дали е етично, защото медиите са масови канали за разпространение на информация и имат огромно влияние върху голям процент от аудиторията си т.е. те могат до някаква степен да контролират общественото мнение(умишлено не използвах манипулират). Не случайно им казват четвъртата власт.

Конкретно vbox7 имат голямо влияние върху младото поколение, което е изключително податливо и уязвимо на всякакви внушения.
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Конкретно за този клип, може би е случайно.
Но като цяло вибокса имат някакви пристрастия. Не веднъж са налагали цензура и премахвали определени клипове.
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Тъкмо си викам сега ще видя нещо интересно .. а то под вола теле :) Бокса е на НетИнфо, ако не се лъжа , така, че както каза колегата по-горе, няма как да не се "съобразяват" . Истината е, че всеки голям бизнес в България е зависим, което е много жалко .
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Категорично това не е реч на ГЕЯ - неговата е много противна и гейска.
Съмнявам се да е реч на Бойко.
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Тъкмо си викам сега ще видя нещо интересно .. а то под вола теле :) Бокса е на НетИнфо, ако не се лъжа , така, че както каза колегата по-горе, няма как да не се "съобразяват" . Истината е, че всеки голям бизнес в България е зависим, което е много жалко .

То навсякъде е така :)
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

МНООООГО ПРИСТРАСТЕН

като управляваше МУТРАТА - се триеха масово политически клипове - имах профил главно с клипове против бойко и веднага го изтриха, също така и на СКАТ ( НФСБ ) изтриха целия профил с 2000 клипа, вие си правете изводите. Да не говорим, че ме привикваха в бопа, а онея шмекери от вбокс ей така са ми дали данните, без документи.
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Че какви данни си им давал на vbox-а и откъде? Някакъв „Verification“ ли има за „проверен потребител, коректен“ и там статуйки/рангове, т.е. доброволно даване на сканирана ЛК и/или подобни?
 
От: VBOX7 политически пристрастен?

Че какви данни си им давал на vbox-а и откъде? Някакъв „Verification“ ли има за „проверен потребител, коректен“ и там статуйки/рангове, т.е. доброволно даване на сканирана ЛК и/или подобни?

дали са ми всички usernames/ ip адрес, мейл, етц, . Дълбоко и искрено се съмнявам Бопаджиите да са представили документите нагледно, като знам как и други horror stories за ГДбоп + vbox upload, какви екшани са ставали по къщите, да ти влязат няколко души с автомати и да те проснат като че ли си убил 10 души, а всъщност си качил Стъклен Дом във вбокс. Та по темата - да, пристрастни са към всичко що е $$$$ + бойко , та тези истории бяха ежедневие, когато Флоров беше в Гдбоп и тиквата управляваше. Добре, че сега страха падна и хората не се страхуват и не се мачкат по всевъзможни начини от държавата.
.

/
 
Последно редактирано:

Горе