Zamunda Shit...

От: Re: От: Zamunda Shit...

Не бе, за истинския кеч говора :D Първата ми работа като пуснаха торентите беше да си изтегля петъчния Smackdown и да го гледам :) Нещо се запалих по WWE :D
 
От: Re: От: Zamunda Shit...

Не бе, за истинския кеч говора :D Първата ми работа като пуснаха торентите беше да си изтегля петъчния Smackdown и да го гледам :) Нещо се запалих по WWE :D

Е то тва кеча е ебахти бозътъ. Примерно аз файт клуба по евроспорт и ММА събития не пропускам, ама да гледаш мъжки театър...
 
Е, че то проното в замунда не е такава пронография като това бе :)

Добавка: А що не ползвате чуждите тракери? demonoid.me, thepiratebay са доста полезни ресурси.
Ето няколко покани за demonoid.me*

Код:
От предния път:
ktomovXhx6uagl7shvslhttn7mbqfxqzxaojq75p
Нови покани:
ktomovX9drg4j41v1x4ys71ixrt1m9l8qjd1qhglt
ktomovX9kjld6ymoo2xmlgsobzxenqb31zbctq3ehjna7
ktomovX3b5z8pe1ywrk1vd79aovqyqfzrsnb76pfgbc
ktomovXg84i93k9s53clvazrqov6b1in9a09fw43svzbw

* Ако администраторите на форума сметнат, че това е в някакъв разрез с правилата на форума, то нека ми редактират мнението.
 
Последно редактирано:
От: Zamunda Shit...

В някои филми има и жени.
 
От: Zamunda Shit...

Е докато навърша пълнолетие ми е простено да си гледам кеча :D

П.П. Гледайте няколко епизода и ще се зарибите ;) Вкарват "яко" интриги, пък и имам доста свободно време и не останаха качествени филми и сериали за гледане ;)
 
От: Zamunda Shit...

Кой кеч? Мъжкия или розовия?

ПП: След като имаш свободно време го инвестирай. След време ще съжаляваш. Конверсията е много добра!
 
От: Zamunda Shit...

Е докато навърша пълнолетие ми е простено да си гледам кеча :D

П.П. Гледайте няколко епизода и ще се зарибите ;) Вкарват "яко" интриги, пък и имам доста свободно време и не останаха качествени филми и сериали за гледане ;)

Аз ако искам интриги мога да гледам листопад. Или да си хвана гадже.
 
От: Zamunda Shit...

Нашенските плешавели нямат юрисдикция извън БГ, а единственото, което могат да направят чуждите им производни е да вземат домейните, което наистина е само въпрос на време. Вече има чужди тракери, които направо им конфискуваха домейните, а други като Демоноид не изчакаха, а направо решиха да минат на .me доброволно.

Най-правилното решение за Замунда и Арена е веднага да минат на .me или .ch. Така ще загубят най-малко трафик.
 
Какво АДЖЕБА означава шибания червен надпис "СПЕЦИАЛНО" в левия ъгъл на репортажа?!
Защо АДЖЕБА още със започването на новинарската емисия първия им анонс е "от късно снощи беше спрян достъпът до най-големите торент сайтове у нас, кой ги атакува - отговорът след минути", след като са наясно, че уж проблемът бил технически, а никой не ги атакува!?
Колко пъти се споменаха ключовите думи за безплатна музика и филми в репортажа ?!
"От снощи потребителите им не могат да теглят безплатни музика и филми",
"Има хора, които не могат да си позволяват да ходят на кино... и мога да си свалям от интернет да гледам някой филм...",
И отдолу през целия репортаж стои "блокираха сайтовете за безплатни филми и музика"
И небрежна добавка от водещата след края на репортажа "От близо час торент сайта Замунда отново работи." - това някаква покана към потребителите ли е - тичайте да сваляте докато не са ги блокирали пак?!

Тук в мен възникват няколко сериозни въпроса:
1. Кой е платил за PR-ския репортаж - Арена, Замунда или работят в комбина и се рекламират взаимно и са си поделили сметката?
2. Защо шибаните ни национални медии са толкова продажни и правят репортажи за каквото им се каже?! Ако незаконните (според Явор Колев и Сие) торент сайтове могат да си позволят подобна реклама в национална телевизия, какво остава за партии, политици и каква част от това, което гледаме в новините е обективно отразяване на истината и каква част е манипулативно подготвен PR материал?
3. Освен явната реклама на торент сайтовете и популяризацията, че може да се теглят безплатни филми и музика от тях, тоя платен репортаж дали има и други косвени цели?
4. От кога спирането за няколко часа на работата на "незаконни", частни сайтове е НОВИНА от такъв мащаб, че да се пуска в новините по национална телевизия и да се прави специален репортаж? Като изгоряха сървърите на Dir.bg имаше ли репортаж? Аз не помня да съм засичал...

http://vbox7.com/play:620a095f
 
Последно редактирано:
От: Zamunda Shit...

Не се шашкай, а бягай да теглиш докато не е свършило. :)

Предполагам арената са платили, за да известят на всички, че замунда е отново онлайн, понеже множко им дойде натоварването на сървърите и губят пари от цялата работа ;)
 
От: Zamunda Shit...

Никой не е платил за репортажа. Не търси конспирация там защото няма. Какво очакваш от журналисти, които работят със заплати като на касиерка в столичен хипермаркет? Хората просто толкова си могат. You get what you paid for. Инструктирани са да правят сензации, а не да проверяват достоверността на информацията, която изнасят.
 
От: Zamunda Shit...

Даваха по новините, по БТВ от 19:00 часа, че снощи, малко след полунощ ГДБОП са бутнали замунда.нет и аренабг.ком. Даваха собственика на аренабг.ком *там пишеше арена.БГ* :D , той каза, че арената са я оправили, но замундата още не са.
Не ви ли се струва малко станно, че арената ни осведомява за замунда?
 
Re: От: Zamunda Shit...

Никой не е платил за репортажа. Не търси конспирация там защото няма. Какво очакваш от журналисти, които работят със заплати като на касиерка в столичен хипермаркет? Хората просто толкова си могат. You get what you paid for. Инструктирани са да правят сензации, а не да проверяват достоверността на информацията, която изнасят.

Това беше най-голямата глупост, която съм чувал от доста време насам.
Вярно, че журналистиката не е на почит в България, поне заплащането на практикуващите, не е такова каквото в нормалните държави, но да казваш, че никой не е платил е по-скоро безумие.
бТВ е може би най-продажната медия и толкова очевадно излъчват платени репортажи, че просто не знам колко заблуден трябва да си за да не ги забележиш.
А за - Нова ТВ те са повече от некомпетентни във всяко тяхно изказване свързано с ИТ/Интернет.
 
От: Zamunda Shit...

Никой не е платил за репортажа. Не търси конспирация там защото няма. Какво очакваш от журналисти, които работят със заплати като на касиерка в столичен хипермаркет? Хората просто толкова си могат. You get what you paid for. Инструктирани са да правят сензации, а не да проверяват достоверността на информацията, която изнасят.

Каква достоверност какви 5лв? Нали им се дава едно листче, прочитат го и си отиват вкъщи. Кво ги ебе тях какво приказват. А въпросното листче се дава вече написано на някой по-висшестоящ в"медията", заедно с една подрънкваща торбичка.
 
От: Zamunda Shit...

То цялата държава е странна, какво остава за някакъв незначителен репортаж снощи?!
Хич да не ви пука, теглете докато има! :lol:

Иначе заплатите им хич не са малки. То един шофьор там за 3 часов работен ден взема към 1500, пък да не говорим за журналистите.
 
От: Zamunda Shit...

Във връзка с днешното нефункциониране на замунда ГДБОП казаха, че не са правили никаква акция и ако ще правят ще го уповестя публично
 
От: Re: От: Zamunda Shit...

но да казваш, че никой не е платил е по-скоро безумие.
Не се заяждам, но ти като знаеш толкова много кажи тогава кой е платил, на кого и колко. Аз не бих се наел да давам квалификации като "безумие" на непознати хора ако не разполагам с факти.
 
За това кой, колко, на кого, кога и за какво, трябва да се обърнеш към ББ, Цветанов или някой бивши (а защо не - действащи) агенти на ДС като Гоце.
И това не е квалификация към човек, а към съждението му, прави разлика между безумец и безумие. Първото е насочено към човека, второто - само към твърдението му.
Не мисля да влизам в словесен конфликт с теб, не съм искал да те обидя, но ако така е прозвучал, то моля за извинение.
И все пак твърдението, че този репортаж е изваден в национална емисия, в най-гледаното време и не е заплатено/наложен натиск да се излъчи за мен си е безумие.
И в щатите се опитват да ограничат пиратството, но не съобщават на гражданите си по този начин когато някой от големите тарикати там падне/се върне в играта.
 
От: Zamunda Shit...

Голям цирк - всички викат ГДБОП бутнаха сайтовете с помощта на Интерпол,след тва собственика на арена се изказва,че имало технически проблеми.Кой крив,кой прав - а ся де ? :D
 
Нито ГДБОП, нито Интерпол имат юрисдикция в Холандия, а поне там се намират част от клъстерите на замунда и арена (leaseweb.com).
Всеки сам може да си отговори на въпроса. И понеже нямаме друго мерило в момента освен Алекса ранка, който я сочи на 6та позиция в бг пространството, всеки сам може да си направи сметка с оглед конкурентите около този сайт и техните броячи, какъв трафик поема сайта.
Неработещ тракер с над 350к уп/дневно - работещ такъв, почти толкова популярен -> 50 процента от трафика да се насочи към арена - нормално е и техните сървъри да клекнат, защото това са 7292 уп/час със средно 7/8 преглеждания на страница - са 54700 импресии с приблизителна големина от 600 кб прави 32812500кб - 32 043 мб или приблизително 32 gb за час. Е нормално е арената да клекне.
 

Горе