Zamunda Shit...

От: Zamunda Shit...

Напълно нормално е да има технически проблеми след като трафика от замунда се пренасочи към арената - въпроса е каква е реалната причина за проблема.Можем да си чешем езиците и само да се правим на врачки,без факти никой нищо не може да каже.Даже не съм убеден,че всичките им сървъри реално са разположени само в Холандия - те си знаят и се справят добре,дано и вбъдеще да е така.

Жалко е за какво се хаби ресурс при положение,че измамите с кредитни карти,фишинг сайтовете,педофилите и т.н., и т.н. са в пъти по-голям проблем от това,че Иван от долно нагорнище си е изтеглил да гледа филм безплатно - дали защото се чуди хляб ли първо да си купи или билет за кино (което може и да го няма) ...
 
Реалната причина едва ли ще я разберем. Има голяма вероятност тракера да е бил подложен на DDoS.
Що се отнася до останалото от написаното - нормално е. Все пак сме в България - тук винаги ресурса се хаби за нещо ненужно. Примери хиляди, но не мисля да отделям време да ги изброявам.

Едит: Добавени са нови покани за демоноид в мнението ми на трета страница. Гледам бързо разграбихте предните. За съжаление поне в момента не мога да създавам нови, така, че който желае ще трябва да почака, а ако тези които са на трета страница в момента вече са използвани, може да ми драснете едно ЛС и когато имам възможност, ще ви пратя покана.
 
От: Zamunda Shit...

Докато сме на темата ето още нещо много сериозно: http://www.kickasstorrents.com/ Личи си, че е правено с желание и от майстори. Алексата му е 359.
 
От: Zamunda Shit...

супер, мерси за линка. много беше интересно да го прочета
а за дата.бг - всички знаят, че по-големи и алчни тъпаци няма.
 
От: Zamunda Shit...

Интересен подход са избрали за да ги елиминират. После ми обяснявайте че конспирациите са измислица. За едни нищо и никакви торент тракери какви схеми измислят (и прилагат), пък да не говорим за една управленска структура на държавно или международно ниво...
Всичко е пари и власт..., а да и правилно изиграни карти естествено.

Блажени са невежите, които не знаят за какво става дума.
 

Горе