имаш ЛС320 евро ?
Който се е поинтересувал съм му дал повече инфо на ЛС. Групата е активна и е трафика на магистралите. Подходяща е за реклама на всичко свързано с автомобили, транспорт, и каквото се сетите още защото там има хора от всякакви прослойки които се интересуват от всичкоИзвинявайте ама продавате ФБ група, дали сте статистики за нея, цена, а не сте дали най-важното - каква е тамата й.
Човек не знае какво купува.
то ще стане така, че довечера ще сваля обявата ... група която е събирана от 2019 година и е вложен много труд защото хората в нея са по интереси . През това време може би съм взел около 10 000 лв само от реклами в нея на автокъщи, пътна помощ , обяви и т.н. В момента я продавам защото имам неотложни плащания днес и трябва да събера 3500 евро до довечера , иначе ще си я оставя.то като гледам 1 е предложил исканата сега цена, а втори даже над цената