Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Оцеля и вече интервю дава!
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Хехе.. букмейкъра искам си парите. :D
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

НЕВЕРОЯТЕН ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ!!!
НЕВЕРОЯТНА ОРГАНИЗАЦИЯ!!!
 
за цял ден толкова - супер релакс следобед :) чакаме официалните данни

Бравоо, по едно време като взе да се върти ... викам край но го овладя.

и аз си казах край
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Добре, че човека се приземи жив и здрав и сега му остава най-хубавото - да се прибере при любимите хора, с удовлетворението от постигнатото.
Браво на него.
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

След някоя и друга година май ще могат да ги мятат само по скафандри директно от Международната космическа станция с парашути вместо да кацат с капсули. Там обаче е малко по-високичко. Мисля, че станцията е в орбита на около 400 км. височина от Земята.
 
От: Re: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

и аз си казах край
Слабоверници! :cry:
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

И всичко щеше да е чудесно ако някой й беше казал на офцата, че трябва да превежда, а не да коментира :)
 
кофти е да се върти безконтролно... една камара пилот на изтребители са губили съзнание и не са успяли да катапултитрат от въртенето
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Феликс го признавам за най-лудия който съм виждал...... поклон...направи невероятно нещо.
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Сега чакам от ред бул да видим какви научни сведения ще дадат... :)
или просто това е реклама на следващата им услуга която ще предлагат след няколко години?
 
кофти е да се върти безконтролно... една камара пилот на изтребители са губили съзнание и не са успяли да катапултитрат от въртенето

Той има малък парашут, които ако започне да се върти, ще го стабилизира.
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

След някоя и друга година май ще могат да ги мятат само по скафандри директно от Международната космическа станция с парашути вместо да кацат с капсули. Там обаче е малко по-високичко. Мисля, че станцията е в орбита на около 400 км. височина от Земята.
Да ги мятат без парашути. 400 км да не са много. :D
 
От: Ще остане ли жив Феликс Баумгартнер, като скочи утре от 30 000 метра

Отписах го като почна да се върти и му спряха микрофона.
Щяхме да съборим блока от радост, когато го овладя :) А в контролната зала бяха но живи, ни умрели.
 

Горе