Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Така не може да се докара до никъде. Искаме кратуня да не управлява повече, еми подкрепяме всички които са срещу него. Какво сложно има?

Сложното е в това, че няма кого да се подкрепи.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

За мен това е толкова смешен, че и евтин ПиАр, не минава тази далавера за врага на моя враг.
Света се променя, утре черното може да е бяло.


Trust NOBODY!
Никой няма да ми оправи живота - напротив, ще ме гъзи още повече от предните, вярно с оригинала - откак ме има.



А до автора на темата...
Човек ти за какъв се имаш, в смисъл в какво се вживяваш, все ще те питам.
Какви са тия глупави аргументи и червени дето все ги раздаваш...
Прави си милионите там и не занимавай "Плебеите" в наше лице - НЕ МЕ Кефиш, надменен тип си. Със здраве.

Бъди спокоен, опитвам се да страня от теб, няма да ти чета темите даже вече.
Което явно не ти пречи да се изживяваш на някакъв шеф тук, тъй като си спомням че и в други НЕтолкова интересни теми за теб цапаш. (което не ти пречи да ги следиш)

А на лични си толкова културен, че за Президент ще те изберът...
Няма да ти събарям имиджа, иначе с удоволствие бих показал ка ксе отнасяш с хората които ти пишат.

От мен тва, и Аз мога да пиша, имам мнение.
А да си призная, какъвто и комп. спец да си, с каквато и реп., пари в джоба - Не си с нищо по различен от хората в кенефа сутринта!

Айде злобкай си, и нареждай колкото си искаш сега - Радиото си пее, кой ли го слуша ;)
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Врагът на моя враг е мой приятел. Тази азбучна истина измислена преди 5000 години забравихте ли я?
Какъв враг е тоя продажник? Утре ако му предложат пари да пее на концерти на ГЕРБ веднага ще се навие. Сам го е казвал неведнъж, че освен пари друго не го интересува. И наистина, както се спомена по-горе, последните години Шамара, Ша или както там се е кръстил през тая седмица, беше потънал в забрава. Сега си направи такава зверска реклама, че за 2-3 години напред са му сигурни участията в заведения. Това, че съм против ГЕРБ не значи, че ще взема насериозно някакъв малоумен тъпанар, който довчера е лизал задника на този, който плюе днес. Признавам, че е забавен с пресконференциите и участията си в предавания последните дни, но нищо повече.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

За мен това е толкова смешен, че и евтин ПиАр, не минава тази далавера за врага на моя враг.
Света се променя, утре черното може да е бяло.


Trust NOBODY!
Никой няма да ми оправи живота - напротив, ще ме гъзи още повече от предните, вярно с оригинала - откак ме има.



А до автора на темата...
Човек ти за какъв се имаш, в смисъл в какво се вживяваш, все ще те питам.
Какви са тия глупави аргументи и червени дето все ги раздаваш...
Прави си милионите там и не занимавай "Плебеите" в наше лице - НЕ МЕ Кефиш, надменен тип си. Със здраве.

Бъди спокоен, опитвам се да страня от теб, няма да ти чета темите даже вече.
Което явно не ти пречи да се изживяваш на някакъв шеф тук, тъй като си спомням че и в други НЕтолкова интересни теми за теб цапаш. (което не ти пречи да ги следиш)

А на лични си толкова културен, че за Президент ще те изберът...
Няма да ти събарям имиджа, иначе с удоволствие бих показал ка ксе отнасяш с хората които ти пишат.

От мен тва, и Аз мога да пиша, имам мнение.
А да си призная, какъвто и комп. спец да си, с каквато и реп., пари в джоба - Не си с нищо по различен от хората в кенефа сутринта!

Айде злобкай си, и нареждай колкото си искаш сега - Радиото си пее, кой ли го слуша ;)

Е тука прекали, вземи за мъничко па се поспри, и се вземи в ръце защото Мишето сега малко ви го п......а.
Нерва е не може да се спори за това, ама ей Ви на герберски л..на пак си крещите татю си целите.
Викате жестоко и уви Бойко ела и ме спаси.
Недостига ви на акъл граничи със много зъл и болен мозък, който дори един рапър успя да го разобличи.
Ха сега вие ми кажете, де ви се изгубиха и гласовете щото тату ви ги скри във дън гори.
Но виж сега как рапарчето ви направи на истински л...а, дори и пред света, и тогава ми говори за тату и си го боготвори!

Посвещавам го на всички Гробари!
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Юни ти сериозно ли?

Вникни малко, НЕ съм почитател като цяло на Политиката в Държавата.
Хелооооу, изгониха ме тия които мислиш че боготворя... Утре ще ме погребат, но не в преносен смисъл.

Съвестта и разума НЕ ми позволяват да се доверявам на хора, особено на изявени мутрагени.
Да си го кажем, Бойко в началото на кампанията си не беше толкова известен с миналото си както сега с началото на Слави.

Разликата между тях се мери в светлинни години, истината е някъде там, но не и при тия!
Ни при Атикистите, ни лев/десни, та даже и независимите педермета.

Целият кабинет е за едит!!!
БЪлгари НЕ искам да управляват Държавата ми! Никви Ганьовци, а този Бинев си е Баш.

Защо не познавам един Нормален обикновен човек в тази дяволста седянка с червени седалки ?!?
Наследственост, широбажданащина, интереси... Който е излязъл пред камера говори с възвишен разум, преговорил 100 пъти консултирал със свитата си - Къде са Умните хора ?!?

Тая Държава Мре бе ей хора.
Щом тоя...как да го нарека, Мухльо, също се намиса на политическата сцена... кво остава да видя ?!?
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Юни ти сериозно ли?

Вникни малко, НЕ съм почитател като цяло на Политиката в Държавата.
Хелооооу, изгониха ме тия които мислиш че боготворя... Утре ще ме погребат, но не в преносен смисъл.

Съвестта и разума НЕ ми позволяват да се доверявам на хора, особено на изявени мутрагени.
Да си го кажем, Бойко в началото на кампанията си не беше толкова известен с миналото си както сега с началото на Слави.

Разликата между тях се мери в светлинни години, истината е някъде там, но не и при тия!
Ни при Атикистите, ни лев/десни, та даже и независимите педермета.

Целият кабинет е за едит!!!
БЪлгари НЕ искам да управляват Държавата ми! Никви Ганьовци, а този Бинев си е Баш.

Защо не познавам един Нормален обикновен човек в тази дяволста седянка с червени седалки ?!?
Наследственост, широбажданащина, интереси... Който е излязъл пред камера говори с възвишен разум, преговорил 100 пъти консултирал със свитата си - Къде са Умните хора ?!?

Тая Държава Мре бе ей хора.
Щом тоя...как да го нарека, Мухльо, също се намиса на политическата сцена... кво остава да видя ?!?

Чакай сега. Аз не подкрепям Бойко и управлението му! Не знам защо се нахвърляте на хора които както каза биаро са ви привърженици в една много неравностойна война. Това ме провокира да ти говоря по този начин, обръщението ти към алана, и това, че и в трите теми имам чувството, че защитаваш диктатора който никой не го иска вече!
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Не е това начина... така започват войни - сещаш се...
Аз не искам да ми горят 40-те декара земя, нито планините в които ходя на къмпинг.

И Аз не го харесвам Боко, да го убия ли ?!? Какво ще спечеля с това, друг ще го замести... те се наследяват един друг - Ти вярваш на вота ?

Намери средства, разпитай всеки за кой е гласувал от целия народ и свери с резултатите - Ще си изненадан подобаващо - но НЕ можеш никога да го сториш - тъй като времето не може да ти го позволи.

А за Боко съжалявам го от една страна, на него се падна да излиза от България, доакто предните си седяха кротно в София, на него много се падна - трябваше да се свършат всичките му дела, дали той или друг - Този мандат щеше да е изкаран по същият начин но с други лица и думи... Представяш ли си Сидера да беше ?!?

Wtf... Ще ни затрият като Либия и Сирия...
Хайде срещу нацизма... Увери ме че сидера не е нацист, но не обикновен - а побъркан... тоя век на информация побърква всички - тях най много.

Няма Лек за народа!!!
ПО голяма депресия идва, не го ли реализирате това, Бойко е вече малък проблем - Няма да вземе втори мандат, негов заместник ще е, независимо че пред камери и кампании го хули ;)

Респект!
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Не ме вълнува Сидеров, а народа докато си стои на задника ще си бъдем ей така.
Ще си не тъпчат мутри, и ще хвърлят жалки трохи във нашата уста, за да замълчи ме и да спрем да си говорим за тяхната спестовна каса.

Човек моля те не ме карай да хейтя, че тоя не мога да го дишам, и явно си личи омразата във моите очи.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Отчаянието е пълно ... щом тукашните хора не могат да превъзмогнат глупостите, в които вярват, какво остава за стадото... Няма надежда явно... Аз малко ще се въздържам от форума до изборите, защото не мога да ви понасям повечето! Никакви позитивни емоции не ми носите вече с вашите наивни вярвания...
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Отчаянието е пълно ... щом тукашните хора не могат да превъзмогнат глупостите, в които вярват, какво остава за стадото... Няма надежда явно... Аз малко ще се въздържам от форума до изборите, защото не мога да ви понасям повечето! Никакви позитивни емоции не ми носите вече с вашите наивни вярвания...

Аз се надявам да не чакам до избори за да се махне диктатора!
И недей се махай малко се държим.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Вие не четете ли?

Гледам Панаира отстрани, а знаете че шоуто отстрани сцената е по различно от това като пред нея.

Пожарникаря изчезва този мандат, като личност!
Няма да заема същия пост, но няма и да бъде "Ретайър".

Точно ей тази събрала се омраза не е само във Вас, мен и шепа хора - НЕ си мислете че феновете му растът, напротив намаляват. Точно една опозиция ще обере точките.
Всичко това се повтаря през годините и дереджето е същото с идея за влошаване.

Дай да обърнем темата в друга посока, или да отворим нова.
Кой ще е спасителя на тълпата, не кой е виновен за състоянието и депресията.

Всички го чакаме тоя "сейвиър", внимавайте обаче, че спасителя е само в оная черната книга с най-известното лого - Кръстът.

След година две ще си псуваме Боко както предшествениците му, ще бъдем излъгани отново, всички ще започнат да мразят, да отричат управата - да търсим нови на хоризонта.


ЦЕЛИЯТ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ ЗА ЕДИТ !!!
Всички ВЪН! Като мръсни кучета да се изнасят.
Парламента да изгори! Това няма да бъде държава никога.
Положението е много по сериозно от 2-те посоки в които гледат хората - Дефенс и Атак пауър.

Спирам да пиша, всеки с мнението си.
Не искам да се карам с никой, но явно капаците ви са завъртяни към проблема който трябва, искат.

Враговете не сме Аз и Ти, той, тя, то... Ние и Вие... ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
 
  • Like
Реакции: snux
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Тая тема излиза нещо извън конрол.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Баце, намали малко зеленото или бялото, че направо не можем ти схванем мисълта!

Вие не четете ли?

Гледам Панаира отстрани, а знаете че шоуто отстрани сцената е по различно от това като пред нея.

Пожарникаря изчезва този мандат, като личност!
Няма да заема същия пост, но няма и да бъде "Ретайър".

Точно ей тази събрала се омраза не е само във Вас, мен и шепа хора - НЕ си мислете че феновете му растът, напротив намаляват. Точно една опозиция ще обере точките.
Всичко това се повтаря през годините и дереджето е същото с идея за влошаване.

Дай да обърнем темата в друга посока, или да отворим нова.
Кой ще е спасителя на тълпата, не кой е виновен за състоянието и депресията.

Всички го чакаме тоя "сейвиър", внимавайте обаче, че спасителя е само в оная черната книга с най-известното лого - Кръстът.

След година две ще си псуваме Боко както предшествениците му, ще бъдем излъгани отново, всички ще започнат да мразят, да отричат управата - да търсим нови на хоризонта.


ЦЕЛИЯТ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ ЗА ЕДИТ !!!
Всички ВЪН! Като мръсни кучета да се изнасят.
Парламента да изгори! Това няма да бъде държава никога.
Положението е много по сериозно от 2-те посоки в които гледат хората - Дефенс и Атак пауър.

Спирам да пиша, всеки с мнението си.
Не искам да се карам с никой, но явно капаците ви са завъртяни към проблема който трябва, искат.

Враговете не сме Аз и Ти, той, тя, то... Ние и Вие... ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Баце, намали малко зеленото или бялото, че направо не можем ти схванем мисълта!
Да не забравяме и червеното, което е като...

П.П. (за заядливи милиционери):
Не съм споменал нито знамето, нито герба.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Тая тема излиза нещо извън конрол.
Ами, Квазимодо, ти пускай още кретеноидни теми, тип Даласа, после аутодубликирай, че темата била излизала извън контрол:)
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Аз се надявам да не чакам до избори за да се махне диктатора!
И недей се махай малко се държим.

Махам се само от политическите теми, че много почнах да се изнервям от глупости. Малко почивка ...:)
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

283662_3068173321697_878225187_n.jpg
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

След случката, и агресията на Шамара "Която аз лично оправдавам", се сетих за една темичка с бисерите на Бойко и за един пост на нортрана с видеото за дамбовеца, та онзи ден им спретнахме една битчица, ако искате разгледайте я и гласувайте за вашият фаворит: Уличен двубой! Кой ще бие Бойко? Мишо Шамара или Дамбовеца?, и по коментарче може да праснете по желание, а обложката е яка и е в долната част за тези които не знаят.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Аз пък не съм съгласен, щото си имам принципи. Виж, в България политиците ни така правят - днеска се псуват, утре ядат и пият на една маса. Така е като човек търси само личния интерес, готов е на всякакви компромиси, само и само да прибара нещо от баницата. И въобще всякакви неща, като идеали и ценности, са му чужди. Още 10-20 години трябва да поживея, за да мога да притъпя чувството на морал и съвестта си, чак тогава може би ще ставам за истински капиталист и политик :lol:

Даже не утре ядат и пият,а още на същият ден.Смешници!Работата е ясна много отдавна - Играта си е една и съща,менят се само играчите.
 

Горе