ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Име: vladimir ivanov / Владимир Иванов
skype: Kaizera_1984
paypal: [email protected]
skrill: [email protected]
град: Плевен
Рождена дата : 2 Януари 1984
Снимка:
69756249847d24d4927e7c417b5e68a4_pre.png



Поиска заем от 1$, уж щеше да го върне до 2 дни (25.1.2015). След това уж пак до 2 дни.... До сега нищо. :) Щом за 1$ лъже не му се доверявайте въобще! Не е отфорума (или поне не знам да има рег тук) но все пак.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@Maverick
Знам те от доста време, но сподели какво те е провокирало. Едва ли е заради доларчето. Искал съм дребни суми и съм получавал, дори от хора които не ме познават. Разбира се, връщам, често и повече. Но тук май не става дума за пари.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

primecode, от една страна това, че в началото ги чаках с месеци и не публикувах тук инфо. След което ми направиха забележка защо съм си траел. И от тогава реших да публикувам всички. И от друга страна това, че още като закъсня с първите 2 дни, аз лично му казах, че няма да да спази и новия срок от 2 дни който сам си постави. Обаче той "НЕ! Ще ги върна". След това даже не ми и отговаря в скайпа. Което ме издразни допълнително.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Как ме уплаши с това, че си видях никнейма :D
Сигурно си прав, има момент в който се минават границите, чашата прелива и т.н. Въпрос на принципи.
Чудех се просто, защото ако всеки "дребен" проблем се споменава тук то темата ще стане доста актуална.
Сега се сетих, че се забавям с едно ревю (макар да нямам краен срок) и се надявам да не попадна тук :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чакам от близо 2 седмици @uphero да ми изпрати 4 лева. Преди отговаряше. В началото ми каза- "В средата на другата седмица ти ги пращам.". Мина повече от седмица и му писах пак. Отговора беше- "Пращам ти ги утре.". Пари получени все още нямам. През последната 1 седмица му писах няколко пъти, но няма никакъв отговор.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57761&p=666816&viewfull=1#post666816
Сега отиди и провери от тези 10 линка колко стоят.
Значи ако още един ми звънне (дал съм ти срок до 20-ти) и ще имаш отрицателен трейд от мен. Ако не ще си получиш парите. Сори ама да ми звънят в 8 сутринта за глупости.... А за спама по имейл да не говоря.
Чакам от близо 2 седмици @uphero да ми изпрати 4 лева. Преди отговаряше. В началото ми каза- "В средата на другата седмица ти ги пращам.". Мина повече от седмица и му писах пак. Отговора беше- "Пращам ти ги утре.". Пари получени все още нямам. През последната 1 седмица му писах няколко пъти, но няма никакъв отговор.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57761&p=666816&viewfull=1#post666816
Сега отиди и провери от тези 10 линка колко стоят.
Значи ако още един ми звънне (дал съм ти срок до 20-ти) и ще имаш отрицателен трейд от мен. Ако не ще си получиш парите. Сори ама да ми звънят в 8 сутринта за глупости.... А за спама по имейл да не говоря.
Сайта ти беше регистриран в 50 каталога. Също така, аз не мога да отговарям дали ще ти спамят или ще ти звънят. Аз съм изпълнил това, което съм поел за ангажимент. Не беше поставено това условие, че ако ти звънят, няма да ми платиш. И какво е това, ти да ми даваш срокове, кога ще ми платиш, при положение, че имаме уговорка и аз съм я изпълнил.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Под спам по имейла имам предвид изнудване за пари!!! Демек ако не платя линка си заминава.
Е аз за какво да плащам? Че линка ми е стоял ден/два?
Подбирай малко къде слагаш линкове.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам ама ти ми влезе в черния списък с тая кофти услуга. Както и да е, нямам време да се занимавам с глупости. Пратил съм ти парите и пих една студена вода.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе какви са тези глупости бе хора, 4 лева един долар, аз ме издухаха с 350 лева за реклама, те се карат за някви смешни суми.
Само да поясня не става въпрос за човек от форума, но това няма значение. За 4 лева не бих казал въобще нищо, а и , ако не бях прочел темата даже и за тези нямаше да спомена.
Пиеш една студена вода и продължаваш какво да се направи, аз от два месеца звъня да си търся парите ама нито ми дигат нито говорят. Стига се филмирайте.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе какви са тези глупости бе хора, 4 лева един долар, аз ме издухаха с 350 лева за реклама, те се карат за някви смешни суми.
Само да поясня не става въпрос за човек от форума, но това няма значение. За 4 лева не бих казал въобще нищо, а и , ако не бях прочел темата даже и за тези нямаше да спомена.
Пиеш една студена вода и продължаваш какво да се направи, аз от два месеца звъня да си търся парите ама нито ми дигат нито говорят. Стига се филмирайте.

Не е въпроса в 4-те лева. Въпроса е в това, че аз съм изпълнил услугата, а той дори не ми отговаря на съобщенията.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много нагло човече си ей! Що не кажеш какво точно си изпълнил а?
Не е въпроса в 4-те лева. Въпроса е в това, че аз съм изпълнил услугата, а той дори не ми отговаря на съобщенията.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много нагло човече си ей! Що не кажеш какво точно си изпълнил а?
Изпратих ли ти репорт със снимки, че съм регистрирал сайта ти в 50 фирмени каталога?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не е въпроса в 4-те лева. Въпроса е в това, че аз съм изпълнил услугата, а той дори не ми отговаря на съобщенията.

Нищо. Тъкмо да знаеш, че не е приятно!
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нищо. Тъкмо да знаеш, че не е приятно!

Да, като гледам историята се обръща.


Хора, като поемате ангажиметн се старайте да бъдете точни и коректни. Това от рода на кучето ми има диария и закъснях с изпълнението на никой не му пука, щом е дошъл при вас и ви е поискал услуга срещу заплащане. Ако се дъниш - даваш бонус, но това е крайния вариант, до който не трябва да се стига.

Отделно, може ли за тия 4 лева такива циркове. Хубаво е, че се пише във форум и се следи хронологията да знам в бъдеще кой да не търся за услуги. И много мрънкачи сте станли бе.... :)
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

....
Отделно, може ли за тия 4 лева такива циркове. Хубаво е, че се пише във форум и се следи хронологията да знам в бъдеще кой да не търся за услуги. И много мрънкачи сте станли бе.... :)

Колеги, напълно съм съгласен с вас подкрепям мненията Ви. Но не бих казал, че това са циркове, защото в цирка има нещо забавно и приятно, а тук в случая си е направо трагикомично... направо съм шокиран!
Вчера пих на центъра един плодов чай... и ми струваше точно 4.00 лв. Чаят не ми хареса. Трябваше ли да не го платя и днес да пускам обяви по медиите, че заведението е некоректно и пр. ?!
Почти всеки от нас е имал неприятни моменти по форумите, пък и в живота... но нека да се знае, че това е сериозна тема и подобни изблици на дребнавщина и наранено самочувствие не ни прави по-силни, и не ни дават право да я пълним с овес и плява. Нека да използваме темата наистина за това, за което е предназначена.
Аз също съм бил лъган доста пъти с малки суми в интернет, но просто спирам да контактувам повече с въпросния Клиент или Възложител и най-вече да правя Бизнес с него. Толкоз! Отдавна минахме възрастта на... Дай си ми кукличката, на ти си парцалките!
Това беше от мен! Извинявам се ако съм засегнал някой несправедливо, но това беше моето мнение по въпроса... Пожелавам Успешна нова седмица на Всички!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте ! Искам да Ви попитам къде и каква точно е грешката в това съобщение: " While you establish a successful eBay sales history, you may not have access to your money for up to 21 days. You may get it sooner, but it may take longer if your buyer reports a problem with the sale." Пратил съм артикула към купувача.Пратих му invoice оттам той ми плати.Парите ми са видимо в сметката на PayPal,но не могат да се теглят.Моля за помощ
 

Горе