ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

advaworx

Active Member
Драги съфорумци,
предполагам вече почти всички от вас знаят за какво служи тази тема.За тези, които са нови и не им е ясно - Ако имате оплакване или сте измамен от даден потребител в сайта, тук е мястото да се оплачете и да напишете какво точно се е случило, за да бъдат предприети мерки.Също така смятам, че ще е добре ако споделяте колкото се може повече информация за измамилият ви потребител /скайп,icq и т.н./, защото ако бъде баннат, веднага ще може да си регне друг акаунт, и да продължи с шмекерите..

Пожелавам ви приятен престой във форума!


Ето го и черният списък, в който фигурират никовете на провинили се потребители.Моля взимайте под внимание този и БЕЛИЯТ списък на потребителите от сайта ! Чрез тях ще добиете по-ясна представа с кой си струва да се работи и с кой - не :)

- SmAcK (skype - ftsmack)
- joax (skype - ftsmack)
- cecipenev
- didistingone (skype - didistingone)
- qNuZoV
- ivan0012i (skype account)
- jkolarov
- ivo_pif1
- ivand
- RichieRich (email - richierichb[at]gmail.com; icq- RichieRich (593600787))

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -




Здравейте на всички !
Не знам дали има такава тема и дали съм уцелил/не уцелил раздела, но ще я пусна тук за да я виждат много хора ! Предлагам да се направи тема, където ако има някой измамен да напише кой и с какво го е излъгал ! И да се създаде списък с акаунтите/IP-тата/и скайповете на СКАПАНИТЕ ЛЪЖЦИ ! Аз лично бях измамен от едно пловдивско лайнарче тук преди няколко дена.Искаше да му направя лого на някакъв ЦС отбор /логото е постнато в темата ми, на последната страница/. Направих го аз, срещу обещанието, че до 1-2 дена парите ще ми бъдат изпратени по банков път ! Дадох му IBAN и всичко нужно...До тук всичко наред..Минаха 2-3 дни.Писах му на скайпа - не отговаря ! Изключва си скайпа като му званя и други подобни педарастии ! Пращам му msg-та в сайта, но и на тях не отговаря !
Искам да бъдат взети мерки ! :evil::?

АКАУНТА НА НЕЩАСТНИКА, КОЙТО МЕ ИЗЛЪГА Е SmAcK ! :)

Поздрави,
Станислав

И си имайте 1 на ум.. :)

PS - Скайпа му е ftsmack. Казвам го, защото вярвам, че може да се регистрира и с друг nick в сайта и да продължи с некоректното си отношение !

ИСКРЕНО ВЯРВАМ, ЧЕ АДМИНИТЕ/МОДЕРАТОРИТЕ НА САЙТА ЩЕ ВЗЕМАТ ТАЗИ ТЕМА ПОД ВНИМАНИЕ ! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хубава тема!
Аз ще се оплача от един велик "дизайнер" от Пловдив набор 92 - ivand

Изключителен непрофесионалист относно отношението си към клиентите.
Бяхаме говорили нещо предварително се бяхме разбрали и изведнъж спря да пише в скайп даже днес гледам ме е махнал от абонатите си.
Не се занимавайте с него !!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добра идея за темата, но не те мислех за толкова наивен. Не бих направил услуга на пич със седем мнения, когото не познавам, без да си плати авансово. Smack-нали са те и си придобил experience. Друг път ще му мислиш повече.

Бан по IP за боклука..
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добра идея за темата, но не те мислех за толкова наивен. Не бих направил услуга на пич със седем мнения, когото не познавам, без да си плати авансово. Smack-нали са те и си придобил experience. Друг път ще му мислиш повече.

Бан по IP за боклука..

Пич наистина имаш право, че съм наивен, но пък от една страна го правя, защото има някой хора, които са в затруднено положение и нямат възможност да се разплатят веднага.Та в знак на добра воля, приемам да им направя нещата, и да ми се разплатят при първа възможност.Но ето, че ме изиграха.. :) Вече ще преустановя тази практика.. :\

Поздрави :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И мен ме излъга преди време - да му пратя една моя система - гората с много модове щял да преведе парите до 1 -2 дни и минаха 2 месеца не се обади. Звънях му писах му казва ми само ае после ае утре ще ти пиша
и не пише. бан
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте на всички !
Не знам дали има такава тема и дали съм уцелил/не уцелил раздела, но ще я пусна тук за да я виждат много хора ! Предлагам да се направи тема, където ако има някой измамен да напише кой и с какво го е излъгал !

Добра идея колеги (с разностранни професии)!

В преводаческия форум на дир.бг имаме тема 'Черен списък на агенции'. Така се информираме един друг относно преводаческите агенции, които (евентуално) биха се държали некоректно.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До тук съм имал само един инцидент с господин на който му писах Adult content човека си плати с близо две седмици закъснение нарочно няма да споделя ника му защото все пак накрая внесе парите.Но да определено има хора които леко злоупотребяват,едно лого ми правиха за 3 седмици вярно не бе скъпо 10$ платих и съм доволен от резултата но пък много мъка,а на мен ми трябваше спешно... Хубава тема,според мен дори трябва да стане важна!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Подкрепям идеята на z3al0t, въпреки че има iTader, който също е доста полезен.
Пич, мисля че съм ти казвала да слагаш защитен знак на нещата, които работиш. Така няма да крадат твоя труд...

За сега не се сещам за някого, когото да посоча в списъка!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Поне половината потребители тук не знаят за какво е iTrade-a и как да го ползват. В DP той има по-голямо значение и го следят повече.
Идеята със защитния знак е добра.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дам вярно е, Izida наистина ми беше казала да слагам уотърмарк, но не мислех, че ще е нужно, защото работя на дребно. :) 5-10-20 лева Но..ето че и тук има тарикати..Както и да е де..Мисля, че ако бъдем коректни всичко ще бъде наред, но .. =)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Малко черен хумор:
Някои ползват презерватив - други уотърмарк. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хубава тема!
Аз ще се оплача от един велик "дизайнер" от Пловдив набор 92 - ivand

2 Негативни гласа за ivand. Преди повече от месец му направих един събмит в директории , без да плати :twisted:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И мен ме излъга преди време - да му пратя една моя система - гората с много модове щял да преведе парите до 1 -2 дни и минаха 2 месеца не се обади. Звънях му писах му казва ми само ае после ае утре ще ти пиша
и не пише. бан

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

z3al0t: смешнико тъп недъгав глупак неадекватен. Това, че си смотаняк си е твой проблем, аз никой не лъжа и не съм ти казвал, че няма да ти пращам пари. Няма и да обясна причината пред всички защо не съм ти писал 2 дена... ти си знаеш смотаняко... ама айде сега ще си останеш и без тези 20 лева понеже прибърза и прекали. Няма да ти ползвам керливото лого.

bdaa: ако искаш да ти пратя системата (gora) и да ми пратиш 15 лева, а? Спомни си какво ти писах в скайп, щото и ти си същия долен чифут. Пак няма да обяснявам пред всички.

Пълно е с нещастници, ама и аз кво се занимавам ...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

SmAcK само ми обясни, защо 4 дена като ти писах в скайпа и ти изпращах msg-та не ми отговаряше, а ? :) Защо беше толкова често онлайн в predpriemach, а нито веднъж не ми отговори на съобщенията ?? Защо в скайп накарах други хора да ти пишат, и на тях им отговаряше веднага, а на мен на мойте съобщения - НЕ !? А бе ?? :)

[31.7.2009 г. 20:04:07] Alis Simonyan: дай
[31.7.2009 г. 20:04:15] Alis Simonyan: ама ти кога му писа последно?!
[31.7.2009 г. 20:04:21] sтan <3 trance: snoshti..
[31.7.2009 г. 20:04:23] sтan <3 trance: sa e offline..
[31.7.2009 г. 20:04:24] sтan <3 trance: :)
[31.7.2009 г. 20:04:29] sтan <3 trance: kato si vkl. skype :}
[31.7.2009 г. 20:04:31] sтan <3 trance: shte ti go dam
[31.7.2009 г. 20:04:32] sтan <3 trance: otivam da hapna sq :}
[31.7.2009 г. 20:04:50] Alis Simonyan: оки
[31.7.2009 г. 20:04:53] Alis Simonyan: само да съм тук
[31.7.2009 г. 20:05:02] Alis Simonyan: ама засегa nqmam планове да излизам
[31.7.2009 г. 20:48:27] sтan <3 trance: tuk li si sega :}
[31.7.2009 г. 20:48:40] sтan <3 trance: ftsmack e skype-a
[31.7.2009 г. 20:48:41] sтan <3 trance: :)
[31.7.2009 г. 21:11:25] Alis Simonyan: писа ми
[31.7.2009 г. 21:11:35] sтan <3 trance: kakvo ti pisa =)
[31.7.2009 г. 21:11:45] Alis Simonyan: [20:49:45] Alis Simonyan каза: здр
[21:11:18] RMA SmAcK каза: hi
[21:11:19] RMA SmAcK каза: koi si ti
[31.7.2009 г. 21:11:58] Alis Simonyan: кво да пиша
[31.7.2009 г. 21:12:08] Alis Simonyan: се чудя
[31.7.2009 г. 21:12:13] sтan <3 trance: oh akjo iskash ne se zanimavai vajnoto e che ti pisa..
[31.7.2009 г. 21:12:13] sтan <3 trance: :)
[31.7.2009 г. 21:12:28] sтan <3 trance: ama ako iskash da si go izkarvash na nqkoi sq e momenta
[31.7.2009 г. 21:12:28] sтan <3 trance: :D
[31.7.2009 г. 21:12:38] Alis Simonyan: хехе
[31.7.2009 г. 21:12:45] Alis Simonyan: [20:49:45] Alis Simonyan каза: здр
[21:11:18] RMA SmAcK каза: hi
[21:11:19] RMA SmAcK каза: koi si ti
[21:12:36] Alis Simonyan каза: изв. грешка
[31.7.2009 г. 21:12:58] sтan <3 trance: =)
[31.7.2009 г. 21:16:08] sтan <3 trance: sega mu pisha pak
[31.7.2009 г. 21:16:10] sтan <3 trance: i ne otg.
[31.7.2009 г. 21:16:10] sтan <3 trance: :D
[31.7.2009 г. 21:16:28] Alis Simonyan: от тоя не чакай пари
[31.7.2009 г. 21:16:40] Alis Simonyan: можеш да му пратиш едно вирусче
[31.7.2009 г. 21:16:54] sтan <3 trance: как ?
[31.7.2009 г. 21:16:57] sтan <3 trance: само кажи как

ОБЯСНИ МИ ТОВА ?!?? МММ ?
ПИЧ ТИ СИ ЖАЛЪК ! И СЕГА ПАК СЕ ПРАВИШ НА ИНТЕРЕСЕН.. :)

Карай.. :) Поне вече ще знам, че съществуват жалки индивиди като теб, и ще си имам едно на ум :)
Поне другите потребители виждат всичко и добиват ясна представа що за стока си.. :)

ПП Иначе..винаги можеш да си измислиш оправдания..Само че, искам да знаеш, че всичко в живота се връща! Хах..както и да е..няма да спамя повече..
Успехи ти пожелавам !

...
[31.7.2009 г. 21:16:28] Alis Simonyan: от тоя не чакай пари
[31.7.2009 г. 21:16:40] Alis Simonyan: можеш да му пратиш едно вирусче
...

{}
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

z3al0t: смешнико тъп недъгав глупак неадекватен. Това, че си смотаняк си е твой проблем, аз никой не лъжа и не съм ти казвал, че няма да ти пращам пари. Няма и да обясна причината пред всички защо не съм ти писал 2 дена... ти си знаеш смотаняко... ама айде сега ще си останеш и без тези 20 лева понеже прибърза и прекали. Няма да ти ползвам керливото лого.

bdaa: ако искаш да ти пратя системата (gora) и да ми пратиш 15 лева, а? Спомни си какво ти писах в скайп, щото и ти си същия долен чифут. Пак няма да обяснявам пред всички.

Пълно е с нещастници, ама и аз кво се занимавам ...
Извинявам се че пиша, но ми стана доста интересно :)
Защо няма да обясниш пред всички ? За да му пишеш едно ЛС и той пак да се върже ( в което се съмнявам ) ? И сега защо няма да му платиш ? Нали знаеш че ако му платиш той ще си признае и ще си върне думите назад ? Много ми става чудно така .. Сега няма да му дадеш пари ?!? То и иначе нямаше да му ги дадеш нали ? Ето още едно доказателство което z3al0t е написал ... ?!?

ПС - сега чакам и мен да почнеш да псуваш :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Подкрепям z3al0t
Smack моля те само да ми кажеш на колко си години, защото за мен това до голяма степен ще реши въпроса колко е вероятно да лъжеш или да казваш истината.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добре,че са такива скандалчета,че да се вдигне рейтинга на форума и да напишем някой коментар.
Благодаря,момчета!

П.п ако ме питате и двамата са виновни. :lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

z3al0t: не мога да разбера какво овърташ постоянно за тези работи? Питаш ме въпроси, които вече знаеш? Искаш да се докажеш пред тия от форума ли нещо не мога да разбера? Отивай да се правиш на хакер и ми прати вирус :lol: вече ми стана смешно и на мен даже.

shine: пич не си ми никакъв и нямаш нищо общо с това за да ти обяснявам такива подробности. Това си е между мен и него, а че съм прав аз си го знам. На теб като ти се гледа сеир си го гледай някъде другаде, аз тука няма да права цигании.

П.С. Спирам да пиша тук. Няма изобщо да се занимавам, важното е z3al0t да си научи грешката, защото за останалите изобщо не ме грее какво мислите, дали съм прав или не, защото аз и той знаем най-добре.
 

Горе