ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Браво! Герой. Ще кажа на bTV да направи филм за теб. Хайде сега ако се и аргументираш за "мошеник", цена няма да имаш. Имаш ли представа с колко хора съм работил тук и работя? А имаш ли представа колко съм прекарал - нито един. Никога, освен ако не си го е заслужил. Относно това дали мнението ми е за тази тема или не - има администратори. Вие не сте такива. Но сте безполезни.
Безполезни сме за теб, едва ли за мнението на администраторите. Те преценяват наистина кое е важно, и кое е безполезно, отделно кое е да изтрият... НО на базата нашите мнения! Място за самооценка и самоизтъкнатост се прави в собствени теми, доколкото се саморазбира. Моето мнение е такова, каквото е.. ако щете опишете целия свят като крив, просто ще се отпиша от тази дълга безмислена тема, в която страници наред се саморазправят двойки, а не искам да знам когато се намесят лица, които едва са завършели основно, купили са си средно, кандидатсват за длъжност с висше и имат претенции, че са мега-преприемачи, защото са излъгали половината село или четвърт от най-близкия малък град. Тук трябва да сложим списък с 1+ милиона потребители ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вие нормални ли сте? Или тука сте мега богатите? Колко често давате 1200-1500 лв за поддръжка? Когато купих колата не мислех, че поддръжката ще е такава. И тя не е. Обслужването е доста евтино, но дюзите и помпата на системата siemens са проблем. Заради това защо не оставите хейтърските спамерски мнения настрана и не започнете да се държите както форума изисква?!
Относно това кое е коректно и кое не - толкова е бил коректен, колкото ако аз публикувам, че продавам последен модел телефон за продажба и изпратя същият, само че неработещ. Е тогава аз ще съм прав така ли? Бе вие тъпи ли сте, заяждате ли се или просто нямате никакво чувство за справедливост?

Кола на 30к км, и 4 години. До момента 1300 лв за съединител, комплект (защото карам по свой си начин), 2 пъти накладки и веднъж спирачни дискове -общо 700 лв без труда (пак защото карам по свой си начин). Нов акомулатор, защото съм идиот и не проверих дали колата е с оригинален, а в БГ доставчиците на нови автомобили гледат да те прее...т откъдето могат, особено по време на гаранцията. Компелкт зимни гуми 4 бр плюс джанти, защото колата го изисква - общо 1280 лв с ДДС. Веднъж спукана лятна гума и понеже колата е произведена преди 3 години, такъв модел гуми почти няма в БГ, а не обичам заместители трябваше да поръчам от Германия - 190 лв с доставката (това беше евтиния вариант с чакане 3 седмици). Не посочвам годишните разходи за обслужване по време на гаранцията в сервиз на производителя, както и нереално високите данъци в БГ. Но по вярвай ми преди да я купя, съм си направил сметката, че ще мога да я карам и поддържам. Още да ти се отчитам ли, или вече се отегчи.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Браво! Герой. Ще кажа на bTV да направи филм за теб. Хайде сега ако се и аргументираш за "мошеник", цена няма да имаш. Имаш ли представа с колко хора съм работил тук и работя? А имаш ли представа колко съм прекарал - нито един. Никога, освен ако не си го е заслужил. Относно това дали мнението ми е за тази тема или не - има администратори. Вие не сте такива. Но сте безполезни.
Да се вържеш на най-изтъркания номер с линка водещ към собствения ти профил - безценно.

И да, не си купувайте коли, които не може да поддържате. Смешно е.

Моята е на 60к км. и скоро се прееба някакво моторче, което включва 4х4 и тракшън контрола. Хубаво е човек да има автомобил в гаранция, с тия пари които щях да ги дам за моторчето си купих дрон :twisted:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кола на 30к км, и 4 години. До момента 1300 лв за съединител, комплект (защото карам по свой си начин), 2 пъти накладки и веднъж спирачни дискове -общо 700 лв без труда (пак защото карам по свой си начин). Нов акомулатор, защото съм идиот и не проверих дали колата е с оригинален, а в БГ доставчиците на нови автомобили гледат да те прее...т откъдето могат, особено по време на гаранцията. Компелкт зимни гуми 4 бр плюс джанти, защото колата го изисква - общо 1280 лв с ДДС. Веднъж спукана лятна гума и понеже колата е произведена преди 3 години, такъв модел гуми почти няма в БГ, а не обичам заместители трябваше да поръчам от Германия - 190 лв с доставката (това беше евтиния вариант с чакане 3 седмици). Не посочвам годишните разходи за обслужване по време на гаранцията в сервиз на производителя, както и нереално високите данъци в БГ. Но по вярвай ми преди да я купя, съм си направил сметката, че ще мога да я карам и поддържам. Още да ти се отчитам ли, или вече се отегчи.

Хайде сега кажи и за колко си я купил, 'щото аз за моята платих 4000 лв и не съм съгласен за поддръжка да давам 1/3 от цената на колата. ;)
Сега разбираш ли къде е уловката. Аз съм преценил, че мога да я поддържам, защото консумативе са ок. Само, че си мислех, че двигателя е здрав. Е, той е здрав, като изключим дюзите и ГНП-то. И въпреки това не мисля, че е коректно да си плащам за нещо, което не работи, да плащам за проверка на стенд, за транспортни разходи и всичко и накрая да взема от Еконт по-малко пари, отколкото съм му изпратил. Лесно можех да му изпратя 4 болта, да си задържа дюзите и да се оправя. Т.е. лесно можех да го прееба него. Само, че не съм такъв човек. Но ми писна да съм заобиколен от такива хора и всеки втори да се опитва да се прави на терикат.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хайде сега кажи и за колко си я купил, 'щото аз за моята платих 4000 лв и не съм съгласен за поддръжка да давам 1/3 от цената на колата. ;)
Сега разбираш ли къде е уловката. Аз съм преценил, че мога да я поддържам, защото консумативе са ок. Само, че си мислех, че двигателя е здрав. Е, той е здрав, като изключим дюзите и ГНП-то. И въпреки това не мисля, че е коректно да си плащам за нещо, което не работи, да плащам за проверка на стенд, за транспортни разходи и всичко и накрая да взема от Еконт по-малко пари, отколкото съм му изпратил. Лесно можех да му изпратя 4 болта, да си задържа дюзите и да се оправя. Т.е. лесно можех да го прееба него. Само, че не съм такъв човек. Но ми писна да съм заобиколен от такива хора и всеки втори да се опитва да се прави на терикат.

За колко съм я купил не мисля, че има значение. Ако си дал 4к за кола не може да очакваш, че ще работи като току що излязла от производствената линия. И като си купувате коли, които не знаете колко са наред, поне проверете колко струва ремонта на бензинов двигател и колко на нафтова печка. Това е машина бе човек, ако те остави на пътя с дете и жена вътре или недай си боже скъсаш носач в движение и се пречукаш пак ли ще ревеш, че нещо си струвало 1000 лв.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Направо трий, не си струва местенето и запсиа в базата данни.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Първото ми мнение може да го запазиш или тук, или в някоя тема за офлайн измамници примерно.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Неактуално засега.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Извинявам се за грешния линк който бях сложил.
Вече е коригирана грешката.




https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60906



Поредния "бизнесмен" станал смешен за 80лв.
Преди 50 и повече дни са преведени пари на nedqlkov
за предлаганата услуга и ни вест ни кост от него.
Отне му около 3 часа да отиде до еконт (той или негов представител така и не стана ясно) за да си вземе превода.Влиза си в скайп редовно човека.Не се вдига телефона който е даден за получаване на превода по еконт.
Интересното е че миналата година съм ползвал тази услуга и то с платена доста по-голяма сума и тогава всичко мина на 6.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@bamzo и какво значи поста ти? Дал си линк към действаш аукцион, в който ти не участваш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Предполагам некоректното идва от това, че свободно се продават сайтове накачени с пиратски теми на тях, ама това е само мое мнение.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Извинявам се за грешния линк който бях сложил.
Вече е коригирана грешката.




https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60906



Поредния "бизнесмен" станал смешен за 80лв.
Преди 50 и повече дни са преведени пари на nedqlkov
за предлаганата услуга и ни вест ни кост от него.
Отне му около 3 часа да отиде до еконт (той или негов представител така и не стана ясно) за да си вземе превода.Влиза си в скайп редовно човека.Не се вдига телефона който е даден за получаване на превода по еконт.
Интересното е че миналата година съм ползвал тази услуга и то с платена доста по-голяма сума и тогава всичко мина на 6.


Нали цената е 200 лв. Как така е станала 80 лв?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам какво е станало, но колегата @nedqlkov е точен. Работили сме много време с него, ако го засека ще го питам :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам какво е станало, но колегата @nedqlkov е точен. Работили сме много време с него, ако го засека ще го питам :)

За мен също е учудващо както споменах, същата сделка е правена и миналата година за по-голяма сума и си мина без никакви проблеми.Разочарова ме това че нямам никакъв отговор на скайп,а той се ползва от него през това време.Ако има някакви проблеми мисля че 50 дни бяха достатъчни за да намери време и да напише 2 реда.Хора сме и можем да проявим разбиране когато има някаква комуникация.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Този профил аз го купих миналата година за 80лв, но още не съм го използвал и на мен не ми отговаря.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добавям efbet-affileit, 'щот е пич. Пуснал нашия тема и в КПД и на не знам още колко места за страхотната му ултра мега гига яка схема за печелена на пари от залагане. Викам чакай пък да го питам за к'во става въпрос и колко струва това толкова печелившо нещо. Схемата струва 500 лв, иначе има тема и в КПД, че си търси и 4200 финансиране, 'щото схемата му е гигапечеливша. Писах си и го добавям тук не защото ме е прецакал по някакъв начин, а защото след като му казах, че никой няма да му даде толкова пари без да знае за какво ги дава, отговора беше ... е ще го видите на принтскрийн.

attachment.php


Всички тук сме паляци и прошляци, и нищо не разбираме. Силно препоръчвам с този ПИЧ (публично изнасилен човек) да не сключвате никаква сделка, 'щото според мен си е риск. Не съм скрил никаква информация от съобщенията и заставам зад думите си. Вижда се и моето име, и неговото.
 

Прикачени файлове

  • hop.jpg
    hop.jpg
    129.5 KB · Преглеждания: 142
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Във файла всичко се вижда, мойто момче. А дали съм мишка или не - има доста хора от форума, с които работя и съм работил. iTrader-a говори много. В този случай обаче глупавия си ти, 'щото сега добавям и другия ти ник нейм nPuPogHno-KyX
И да подчертая, че ултра мега гига яката схема е да играеш за голове по системата на Мартингейл. Опа, сори, издадох те. :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

xainov, качи снимката през някой друга платформа за снимки, че лично на мен не ми я показва. :D
 

Горе