Този месец HostGator два пъти се излага

happyslacker

New Member
Първия път (преди една седмица) ми бяха блокирали един Wordpress MU заради натоварване - явно много спамери наведнъж са решили да правят блогове (бяха коригирали правата за достъп до index.php да не може нито да се чете, нито да се изпълнява) и не ми зареждаше cPanel-а. Сега проблемът е само, че не ми зарежда cPanel-а (онзи сайт си работи нормално).

При вас как е? Аз съм на "gator1103".

Май ще се окаже истина, че няма безпроблемен хостинг...
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Аз преди писах, че съм адски недоволен, почти всяка седмица ми падаше сървъра за известно време (случвало се е до 1 час). Скорост на зареждане - под всякаква критика - сайт, който в момента зарежда за 2 сек, тогава средно даваше 8-10... до 15 сек.
Форум с 2-3 души онлайн падаше на всяка 5та импресия.

Даже сега гледам, че сме на един сървър - gator1103, аз съм с baby hosting, бях го взел със 75% отстъпка да пробвам, ама се изнесох преждевременно :)
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

слаба раота е хостгатор (за афф програмата им изобщо да не говорим)
да не видят няколко К UV и почват да пращаш емейли
зарязах ги преди година
засега само от lunar*pages съм доволен
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Аз пък преместих един сайт (Drigg на автопилот) от Lunarpages на HostGator, защото първите ми го блокираха заради много системни ресурси. На HostGator си върви нормално.

Явно проблемът е в gator1103 - може би там пращат клиентите от България и други (задни) части на географията :)
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Е ВИЕ ГО ФАЛИХТЕ ФАЛИХТЕ ТУКА ДЕВА СЕ ЕДНО СТЕ НА ХОНОРАР
АЗ СЕ НАБУТАХ ЗА ДВЕ ГОДИНИ ДА ЛАПНА И СЕГА ГО ПЛЮЕТЕ ДЕВА ... :(
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Някои наистина сме на хонорар (доста солидна комисионна дават). Обаче до сега никой не се е излъгал да се регне през моя афилиейт линк.

Няма (популярен) доставчик на хостинг, който да не е плют. Количеството слюнка е правопропорционално на количеството клиенти и обратнопропорционално на качеството. Тъй като качеството няма как да се мени в широки граници (тези, които предлагат твърде ниско качество фалират, тези, които предлагат твърде високо качество на твърде ниска цена - също; остават само "средните") определящият фактор за количеството склюнка е главно популярността.

Results 1 - 10 of about 7,990 for ubiquityhosting sucks. (0.61 seconds)
Results 1 - 10 of about 9,190 for tmzhosting sucks. (0.49 seconds)
Results 1 - 10 of about 9,690 for IX Web Hosting sucks. (0.25 seconds)
Results 1 - 10 of about 13,100 for webhostingpad sucks. (0.30 seconds)
Results 1 - 10 of about 19,500 for bluehost sucks. (0.25 seconds)
Results 1 - 10 of about 31,500 for iPowerWeb Sucks. (0.28 seconds)
Results 1 - 10 of about 35,700 for hostgator sucks. (0.08 seconds)
Results 1 - 10 of about 40,000 for dreamhost sucks. (0.22 seconds)
Results 1 - 10 of about 109,000 for hostmonster sucks. (0.44 seconds)
Results 1 - 10 of about 139,000 for justhost sucks. (0.39 seconds)
Results 1 - 10 of about 155,000 for fatcow sucks. (0.24 seconds)
Results 1 - 10 of about 232,000 for lunarpages sucks. (0.32 seconds)
Results 1 - 10 of about 379,000 for inmotion sucks. (0.25 seconds)
Results 1 - 10 of about 1,270,000 for godaddy sucks. (0.22 seconds)
 
Последно редактирано:
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Аз съм на gator1054. За три месеца съм го засичал 2 пъти да е паднал, ноооо април месец се уливат. Буквално през ден не зарежда, просрочва или зарежда за по 30сек. Много са зле, в момента се чудя какво да ги правя.

А за афилиейта, не е зле. Спрях да се занимавам защото мислех, че не съм придърпал никакви комисионни, а оня ден гледам $50 в ПейПал от хостгатора, за не знам кой си месец. :) Мнооооого приятна изненада.
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

HostGator е доста бавен! Не Ви го препоръчвам ;).
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Те сигурно следят темата, че оттогава не е имало проблеми :D
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Преди година и повече бяха много добре. Сега с това голямо разрастване вече хоствам там само сателити.
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Ако hostgator е бавен, то bluehost e бърз колкото заспал охлюв флегматик. Бях на bluehost но не издържах на адски бавното зареждане на всичко и се преместих на хостгейтър. Не е бърз колкото българските хостинги, но е далеееч по бърз от НОМЕР 1 ХОСТИНГА (според почти всеки хостинг ревю сайт) - БЛУХОСТ.
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Този път от HostGator бяха безпощадни. Спряха ми 62 сайта, от които 5 бяха Wordpress MU. Направиха го като промениха правата за достъп до 0000 - т.е. никой няма право да чете, записва и изпълнява файловете index.php и wp-cron.php.

Казват, че надвишавал 25% от ресурсите на сървъра, но това не е вярно, тъй като индикаторът в Cpanel-а не вдига повече от 1-2%.
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

А от съпорта какво ти казаха?
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Да си купя "dedicated server".

Hello,

This message is to advise you of a temporary block placed on a file or folder under your account. The account referenced above was found to be consuming an inordinate amount of system resources , to the point of degrading overall system performance.

While we do limit each account to no more than 25% of a system's resources in our terms of service, we do not actively disable accounts until they greatly exceed that number, which is what happened in this case. Fortunately, we were able to isolate the cause to a small set of files/folders. Rather than disabling the entire account, we were able to disable just those files/folders.

It was necessary to disable these items to maintain a minimum level of proper *service for everyone else. From this point, the following options are available:

a) Optimize scripts (php, etc) that may be consuming a large amount of cpu and/or RAM.
b) Disable automated processes for plugins
c) Upgrade to a dedicated server; your site may have outgrown a shared environment.

Please let us know if you have a solution you feel would resolve this issue. Should a solution not be forthcoming, we are happy to assist you with an upgrade to dedicated services, where your site will have room to grow without affecting other customers. *I appreciate your attention to this matter. Thank you.

Намирам 725 резултата при търсене в Google на:

Код:
+"This message is to advise you of a temporary block placed" +"Upgrade to a dedicated server"
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Ебах тоя хост ! Четох и аз тука големи приказки накрая кво ...
Препоръчайте нещо по-добро !
 
Последно редактирано:
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Имах ресейлър план в гатора и мога да кажа че са под всяква критика.Платих за 6м напред и само аз ги засякох минимум 12 пъти да не се отварят сайтовете ми.Някой от скриптовете даже не ми тръгват,няма такова нещо като "UNLIMITED"
За няколко години от когато развивам хобито си, съм доволен единствено от нашия суперхостинг,качество и съпорт.
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

Имах предвит с възможностите на Hostgator - За baby-плана.Регистрирах и домейн - но много скъпо мисля ми взеха - com за 15 $
 
От: Този месец HostGator два пъти се излага

2 години съм при тях и никакъв проблем. Ползвам бизнес плана. В пъти по-добре от повечето български хостинги.:)
 
От: От: Този месец HostGator два пъти се излага

Аз като гледах анткетата ,основно е гласувано за български хост компании.От чуждите са HostGator и Blue Host .
Имали нещо по-добро от чуждите или ?
 
Последно редактирано:

Горе