PayPal - ГАРАНТИРАНА КРЕДИТНА КАРТА VISA

E-Business

Active Member
За всички които се интересуват от Пей Пал бях обещал да питам как се нарича кредитната карта Visa без кредит. Та значи от 7-8 банки които проверих само в ЦКБ предлагат тази вид карта. Картата си е чиста кредитна Visa (PayPal приема само такива карти с логото на Visa само) но без да се налага да ползвате кредит. Значи да обобщя - кредитна карта от Visa без кредит - това е услугата на ЦКБ - ГАРАНТИРАНА кредитна карта Viza. Изттествал съм го - работи. Единствено което трябва е да си вкарате вътре минимум 50$ които те си ги поолзват евентуално за такси по обслужването на сметката и може да си ги теглите 3 месеца след закриването на картата евентуално. Ако някой има други въпроси - моля да пита.
 
coolice каза:
и онази на раифаизен която бях пуснал става иначе мерси че си проучил и че разясни бате :)

Интересно но аз преди да стигна до ЦКБ пробвах и в райфайзен ама или аз не бях обяснил добре или не ме разбраха - но казаха че не предлагат такава услуга. А нищо чудно и вече да предлагат а тогава да не са. Ми ще ги пробвам и тях другия път
 
сигурно си попаднал на някои от стажантите (имат навика да не им плащат (поне преди като имах познати стаж там) а след 6 месеца работа за безпари ясно е че няма да са на високо ниво) имат я тази карта от преди много други банки
 
А бе хора не разбрахте ли бре. Райфайзен е банката.
Картата е дебитна Visa. От година и половина съм и нямам
проблем с Интернет разплащанията :wink:
 
Повечето банки предлагат такива VISA карти ако не се лъжа.

В ПИБ със сигурност има. Също така техните VISA Electron без проблем се ползват в PayPal.
 
От ПИБ може също да се вземе карта, там се води "карта с неснижаем лимит" май пак се оставяха 50$ в нея като един вид гаранция. Но по-важното е за тази карта колко е годишната такса за подръжка. В ПИБ за тази карта беше май 50 лв. дето ти ги вземат всяка година :evil: .
 
... честито радвам се за всеки, който почва да работи и да прави онлайн бизнес. Няма да забравя, как когато почнах през 2001 г. имаше една единствена възможност ... карта на ОББ, в която трябваше да блокираш $200 и всички останали пари, които вкараш можеш да ползваш.

Този вид карти не се приемаше от PayPal. Започнах да го ползвам чак през 2004 г. с карта от американска банка. Днес наистина е по-лесно. Реално можеш да имат Merchant account в българска банка и да приемаш плащания от цял свят.
 
fcolor.bg каза:
... честито радвам се за всеки, който почва да работи и да прави онлайн бизнес. Няма да забравя, как когато почнах през 2001 г. имаше една единствена възможност ... карта на ОББ, в която трябваше да блокираш $200 и всички останали пари, които вкараш можеш да ползваш.

Този вид карти не се приемаше от PayPal. Започнах да го ползвам чак през 2004 г. с карта от американска банка. Днес наистина е по-лесно. Реално можеш да имат Merchant account в българска банка и да приемаш плащания от цял свят.

Коя българска банка предлага Merchant Account. Минал съм през 11 БГ банки (няма да ги изброявам сега) и само в една бяха чували нещо за Merchant Account ама не знаеха какво е - само бяха чували. Аз си имам merchant account w USA ама реших да пробвам и тука - но се отказах . Явно не става
 
zack каза:
А бе хора не разбрахте ли бре. Райфайзен е банката.
Картата е дебитна Visa. От година и половина съм и нямам
проблем с Интернет разплащанията :wink:

:) Приятельо не разбра ли че тука не става дума за разплащане в интернет. В интернет можеш да се разплащаш с каквато си карта искаш. Може да си регистрираш с каквато си искаш карта и ПейПал. Тука обаче говорим за карта по която да ти превеждат парите а това е различно. И ПейПал признават само Visa.
 
E-Business каза:
:) Приятельо не разбра ли че тука не става дума за разплащане в интернет. В интернет можеш да се разплащаш с каквато си карта искаш. Може да си регистрираш с каквато си искаш карта и ПейПал. Тука обаче говорим за карта по която да ти превеждат парите а това е различно. И ПейПал признават само Visa.

:? :? :? Добре де, те не ги превеждат на картата, а към Paypal
и после те към картата. Не виждам какъв е проблема :?
 
zack каза:
E-Business каза:
:) Приятельо не разбра ли че тука не става дума за разплащане в интернет. В интернет можеш да се разплащаш с каквато си карта искаш. Може да си регистрираш с каквато си искаш карта и ПейПал. Тука обаче говорим за карта по която да ти превеждат парите а това е различно. И ПейПал признават само Visa.

:? :? :? Добре де, те не ги превеждат на картата, а към Paypal
и после те към картата. Не виждам какъв е проблема :?

Ами просто опитаи да си изпратиш 20$ от ПейПал на картата
 
E-Business каза:
[Ами просто опитаи да си изпратиш 20$ от ПейПал на картата

Ами става и то не само от Paypal ами и от други места :wink:
Тествано неколкократно и работи. Затова казах, че тия карти от
Райфайзен са ОК. Ама щом имаш нещо против, нека твойто да е :(
 
E-Business каза:
Ами просто опитаи да си изпратиш 20$ от ПейПал на картата


бате ще се получи не съм го пробвал през пеи пал но тази карта е Виза Класик съвсем като кредитна. Получаването стана с Канудал (2004 г) от тяхното ппц трябваше да ми върнат едни пари които бяха дръпнати от картата ми но не ми одобриха кампаниите и поисках да ми ги върнат и се появиха обратно след 40 дни (както беше срока за връщане от страна на канудал)
 
coolice каза:
E-Business каза:
Ами просто опитаи да си изпратиш 20$ от ПейПал на картата


бате ще се получи не съм го пробвал през пеи пал но тази карта е Виза Класик съвсем като кредитна. Получаването стана с Канудал (2004 г) от тяхното ппц трябваше да ми върнат едни пари които бяха дръпнати от картата ми но не ми одобриха кампаниите и поисках да ми ги върнат и се появиха обратно след 40 дни (както беше срока за връщане от страна на канудал)


май не ме разбрахте правилно и двамата? Никога не съм казвал че няма да се получи. Аз написах че ПейПал признават само Visa. Ето какво казват ПейПал:
"To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a card with a Visa logo."
Колегата също имаше предвид Visa - значи ще стане. Аз просто исках да кажа че тука става дума конкретно за "withdraw funds". А не за разплащане по интернет (където може да се ползват и други карти).
А иначе за верификакация и всичко останало в ПейПал може каквато и да е - и Виза и Мастеркард:
"Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo. "
 
Абе ся си взех дебитната от Райфайз. но Пейпала нещо не ще да ми я вземе, с тия от Прокредитбанк нямах проблем, сега тия не ще - дали защото преди малко я взех и заредих с някакви пари и още не е ъпдейтнато там инфото им или и аз не знам какво - някой имал ли е проблем с дебитните международни на РФБанк?????
 

Горе