PayPal - ГАРАНТИРАНА КРЕДИТНА КАРТА VISA

Мда, девойчето там каза че към 5 часа нещо си щяло да се активира, гледам че онлайна ми е активен вече, гледам че са мушнали и отразили по 10 - те кинта дето сложих в всяка, ако не ми я приемат Пейпалерите ще ходя да ги бия с картите по главите.....
Блинки каква е ползвал - дебитна или кредитна?
 
Blinky каза:
Дебитна със статус на кредита, но се забих кофти в нея. четирицифреният код за верификация закъсня с няколко дена, а аз се втурнах да адвам втора. Сега нито едната нитоп другата, но съм си биднат. :)
Колко време след като я взе от банката я адна в акаунта????
 
coolice каза:
Доколкото знам карата е била на няколко месеца, какво стана с твоята след 5 часа стана ли ?
Мдаа, беше си на няколко месеца. Просто прецакващият фактор беше закъснелият онлайт стат на нашите банки. потчти седмица мина, а аз нямах нищо. А аз си бързах да се сдобия с акаунт. :)
 
АБЕ имам нов въпрос - когато акаунта ми не е верифнат, имам адната някаква карта която не е енролед с ония тъпи числа дали мога да получавам по него в баланса само преводи - хрумна ми че доста от сайтовете който ме изфърлиха по мое мнение само щото съм от БГ, няма да го направят пак ако се регна с американски детайли, и само ги карам да ми пращат превода по баланса на Пейпал - така не могат да разберат че съм от БГ - после така или иначе ще си регна моя карта за да мога да си ги тегля, но поне в началото догато видя дали ще захапят нямам това намерение......
Могат ли да ми се пращат пари по баланса само при това положение, или трябва да се верифна......
 
FERRARIST каза:
АБЕ имам нов въпрос - когато акаунта ми не е верифнат, имам адната някаква карта която не е енролед с ония тъпи числа дали мога да получавам по него в баланса само преводи - хрумна ми че доста от сайтовете който ме изфърлиха по мое мнение само щото съм от БГ, няма да го направят пак ако се регна с американски детайли, и само ги карам да ми пращат превода по баланса на Пейпал - така не могат да разберат че съм от БГ - после така или иначе ще си регна моя карта за да мога да си ги тегля, но поне в началото догато видя дали ще захапят нямам това намерение......
Могат ли да ми се пращат пари по баланса само при това положение, или трябва да се верифна......

За съжаление америкснските ти детайли ще трябва наистина да са американски. Като номер на америнакска кредитна карта и банкова сметка в американска банка. Аз не мога да резбера защо не си верифайнеш акаунта? Казваш: "когато акаунта ми не е верифнат". Аз си минах през цялата процедура без проблем. Стигнах до лифт лимит. Това обаче не го направих защото просто не ми трябва този акаунт и няма да го ползвам. Аз имам USA акаунт и исках само да направя проба до къде са нещата в БГ. Очевидно всичко работи нормално.
Определено трябва да си верифайнеш акаунта.
 
Ми не мисля че трябва - ако ползвам някой сайт само да ми преведе по пейпалския ми емайл приходите ми, то ако в техния сайт съм с америк. адрес но с моето си име не мисля че ще е проблем ако пейпала ми е български с българските ми детайли - все пак те само пращат това на някакъв пейпалски емайл, те не им дават пълното ми инфо я.....а няма да бързам да го верифвам по няколко причини, или поне не в началото докато не видя че найстина могат да пращат така - а и нямам намерение да си правя отделна дебитна точно заради това, а и не искам да ползвам акаунта който си ползвам.....просто ме интересува дали неверифнати акаунти могат да получават такива приходи по баланса си......
 
FERRARIST каза:
Ми не мисля че трябва - ако ползвам някой сайт само да ми преведе по пейпалския ми емайл приходите ми, то ако в техния сайт съм с америк. адрес но с моето си име не мисля че ще е проблем ако пейпала ми е български с българските ми детайли - все пак те само пращат това на някакъв пейпалски емайл, те не им дават пълното ми инфо я.....а няма да бързам да го верифвам по няколко причини, или поне не в началото докато не видя че найстина могат да пращат така - а и нямам намерение да си правя отделна дебитна точно заради това, а и не искам да ползвам акаунта който си ползвам.....просто ме интересува дали неверифнати акаунти могат да получават такива приходи по баланса си......

Можеш да пращаш пари с неверифайнат акаунт - но няма да може да теглиш полученото докато не си адтеш карта
 
FERRARIST каза:
E-Business каза:
Можеш да пращаш пари с неверифайнат акаунт - но няма да може да теглиш полученото докато не си адтеш карта
:wink: :wink:
За получаване ми е въпроса, не за пращане?????

не съм сигурен. Ако искаш може да пробваме. Ще ти пратя от моя Пей Пал в твоя $10 да видим ще ги получиш ли. После ще ми ги върнеш. И тъкмо ще проиграеш двата варианта
 
PayPal не признава Visa Electron

Едно знам с абсолютна сигурност: PayPal не признават българските Visa Electron. Сумата време си блъскам главата защо нашите банки изобщо издават тези карти. И то безплатно!

Май само с една единствена цел: да те подмамят да внесеш валута в сметката на тази карта. Тези пари са фактически блокирани, защото не можеш да ги теглиш и в чужбина, където са ти най- необходими.

Чиста проба мошеничество.
 
Re: PayPal не признава Visa Electron

apostol каза:
Едно знам с абсолютна сигурност: PayPal не признават българските Visa Electron. Сумата време си блъскам главата защо нашите банки изобщо издават тези карти. И то безплатно!

Май само с една единствена цел: да те подмамят да внесеш валута в сметката на тази карта. Тези пари са фактически блокирани, защото не можеш да ги теглиш и в чужбина, където са ти най- необходими.

Чиста проба мошеничество.
:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D Аз съм с виза електрон от райфайзен без проблем се регистрирах в PayPal и дори вече съм плащал с нея. Не знам ти каква банка ползваш, но да твърдиш, че с българските Visa Electron не става е малко глупаво.
 
Re: PayPal не признава Visa Electron

apostol каза:
Едно знам с абсолютна сигурност: PayPal не признават българските Visa Electron. Сумата време си блъскам главата защо нашите банки изобщо издават тези карти. И то безплатно!

Май само с една единствена цел: да те подмамят да внесеш валута в сметката на тази карта. Тези пари са фактически блокирани, защото не можеш да ги теглиш и в чужбина, където са ти най- необходими.

Чиста проба мошеничество.
Е какво е обяснението ти на факта че аз досега имам три електрона, на 3 различни банки, аднати и верифнати в пейпала, като на 2 от тях имам плащане, теглене, и така наречения withdrawal......
Пейпала са гадове на ента степен, играят си на банка без да са такава, правят масови злоупотреби с парите на хората, изобщо когато да ги сапуниса човек няма да сгреши......
Това да си монополист в тоя род онлайн разплащания ти дава такова широко поле на действие и диктатура че ми е бедна фантазията какви пари правят тия......срещу уж "смол фии"......
 
Re: PayPal не признава Visa Electron

FERRARIST каза:
apostol каза:
Едно знам с абсолютна сигурност: PayPal не признават българските Visa Electron. Сумата време си блъскам главата защо нашите банки изобщо издават тези карти. И то безплатно!

Май само с една единствена цел: да те подмамят да внесеш валута в сметката на тази карта. Тези пари са фактически блокирани, защото не можеш да ги теглиш и в чужбина, където са ти най- необходими.

Чиста проба мошеничество.
Е какво е обяснението ти на факта че аз досега имам три електрона, на 3 различни банки, аднати и верифнати в пейпала, като на 2 от тях имам плащане, теглене, и така наречения withdrawal......
Пейпала са гадове на ента степен, играят си на банка без да са такава, правят масови злоупотреби с парите на хората, изобщо когато да ги сапуниса човек няма да сгреши......
Това да си монополист в тоя род онлайн разплащания ти дава такова широко поле на действие и диктатура че ми е бедна фантазията какви пари правят тия......срещу уж "смол фии"......

поварвай ми не си прав за paypal. реално са банка - аз имам тяхна кредитна и дебитна карта. Много са коректи - ако и ти си коректен. И наистина таксите са много приемливи. Само ще ти дам пример - тяхната такса е 3% докато на дригите ми мърчант акаунти е 7%. Спестявам си около 800-900$ на месец ако плащанията ми са с пейпал. Може би са най -малките такси въобще в нета
 
E-Business каза:
реално са банка - аз имам тяхна кредитна и дебитна карта.
Макар че бензиностанции ЕКО също имат дебинта карта, и нищо не им пречи да издават и кредитна такава на клиентите си, това не ги прави банка......
Пейпал не фигурират в списъка с банки никъде, това че имат полза да ги мислят за такава е друг въпрос.....друг въпрос е и защо създадоха европейски офис точно в Люксембург и получиха банков лиценз там......а и в САЩ те се водят официално като фирма за преводи на пари, нещо като моней трансмитери, мисля че беше точното име, въпреки че уж отговаряли на всички критерии на който отговаряли и банковите такива, въпреки че имат ресурса и капитала да станат банка, те не го правят защото така ще са принудени да спазват федералните банкови регулации, а това ще секне доста от нарушенията им.....
Пейпал за разлика от всяка банка не ти създават "физически" акаунт, а само виртуален такъв, по подобие на нашенското онлайн банкиране......
Ти си просто един от техните щастливи клиенти, и ти пожелавам да останеш такъв......но скромния ми съвет е винаги да имаш едно наум, и никога да не държиш в акаунта си повече пари, сметки или каквото и да е отколкото си на мнение че можеш да си позволиш да загубиш.....или неизползваш 1-2-3-4-5-6-7-8 месеца.....
:idea:
Но това е само мнението ми.....всеки има право да не се съгласява с него, и да има свое......
 
Здравейте,

Може ли някои да обобщи и да дъде списък на каритет които могат да се ползват за потвърждение на пеи пал (да са тествани) . За да знам каква карта да си искарам . Благодаря прдварително :oops: :oops: :oops:
 
аз съм нов тук много яко форумче :)
значи аз съм ползвал visa galaxy дебитна от ДСК пращал съм но още не съм теглил но щом пращам значи сигорно ще мога и да тегля с нея дано съм бил ползен
а да и не ми искаха пари да държа в нея или да ми задържат за нея
че може и овердрафт да си пуснеш по картата :)
 
gshopov каза:
аз съм нов тук много яко форумче :)
значи аз съм ползвал visa galaxy дебитна от ДСК пращал съм но още не съм теглил но щом пращам значи сигорно ще мога и да тегля с нея дано съм бил ползен
а да и не ми искаха пари да държа в нея или да ми задържат за нея
че може и овердрафт да си пуснеш по картата :)

ЦКБ - ГАРАНТИРАНА кредитна карта Viza. - работи, тествана е - въпреки че до скоро казваха че има лимит от 500$, аз без да съм го Lift - вал - си пратих 540$ в картата - няма проблеми
 

Горе