Офтопика от темата за бизнес парньори :)

Twis7

Active Member
Amoun казва на човека "селянин" а той казва Мерси. хаХАхаха.
Все пак човек не трябва да се съди само по това от къде е :)
 
От: Търся бизнес партньор !

Бе то и amoun като го гледаш на аватара си е истинска "селска пранга" +++ , пардон пейзан парвеню !

ТАКА Е - НЕ СПОРЯ :) НО АЗ НЕ СИ ТЪРСЯ ПАРТНЬОРИ...

А и това лято около 3 месеца съм точно в това положение с такъв изглед и с такава чашка в ръка.
Само да ви го опиша все пак... а вие си го представяйте :)
Вила на плажа
Плажче безлюдно
С шатра и шезлонги
С ток за лаптопите
с маса и столчета като се уморя да лежа, да си седна
Бирата винаги студена щото е на 10 метра
три карти за интернет... една не ограничена и две резерви към трите оператора

... та така... сигурно съм си селянин по душа...
а щях да забравя и най-хубавото, докато си лежа хилядарките продължават да си идват ЕЖЕДНЕВНО...
а и като се замисля разликата между сега и тогава е само че сега само няма море наблизо :)
но пък винаги като си погледна аватара и ми става едно хубаво... а на вас ? :)
 
От: Търся бизнес партньор !

Ебасиии, да знаеш колко ти завиждам за хилядарките !!!! Аз още прося от мама за кафе от автомата !
В тва дьето си сьеднал - лихен ли ье ?
 
От: Търся бизнес партньор !

Аз не ти ровя в наторената саксия нали? - значи ти не ми се рови в джакузера!
Ако си решил да се заяждаш мисля че намери човека...

Помним те как преди месец искаше да си продадеш бизнеса за 30 000 лева нали
Моя неможеш да го купиш и за 300 000... така че айде да не си мерим пишлетата?
Виждал съм какви хора се занимават с цветя... така че как да ти кажа... не си ми по вкуса.. ако си падах по такива на нащо улица има поне четирима...
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ ЧЕ ВЕЧЕ САМИЧЪК СИ ИЗКАРВАШ СТОТИНКИТЕ ЗА КАФЕ ОТ АВТОМАТА, ВРЕМЕ ТИ БЕШЕ... НО ДРУГИЯ ПЪТ СЕ ЗАМИСЛИ ДАЛИ АВТОМАТА В КОЙТО ГИ ПУСКАШ НЕ Е МОЙ!

Знаеш ли не е важно колко пари имаш... важно е колко свободно време можеш да си позволиш! И дали можеш да си позволиш всичко което ти се прииска през това свободно време...
Хубавоот при мен е че мога да си позволя да работя около два часа седмично - и това ми е достатъчно за да мога през останалото време да вися в форуми като тоя и да се забавлявам с цветарки...
 
От: Търся бизнес партньор !

Знаеш ли не е важно колко пари имаш... важно е колко свободно време можеш да си позволиш! И дали можеш да си позволиш всичко което ти се прииска през това свободно време...

Ще дойдеш на моя акъл но едва след като се амортизираш безвъзвратно за радост на Търговците наречени Лекари и Престъпниците наречени Фармацевти и разбира се за щастие най-вече на Ламята която като гушнеш букетчето ще си намери някой млад Жребец като мен но трябва да мине през много голямо сито за да се класира.


В тва дьето си сьеднал - лихен ли ье ?

Това е парахода с който разхожда руските туристи, те блядовете кога са виждали корито, тях огина вече ги изгоре за радост на нас Българите
 
От: Търся бизнес партньор !

Браво бе, майсторе!
Неква яко скука те е фанала, че се заяждаш с децата... Упрекваш, че се заяждат с тебе, а не вникваш, че точно ти започна „атака“ срещу момчето, въпреки че поста му незнам с какво точно те провокира. Но евала, той стоически те издържа и мисля те завря в девета глуха – аз още на първото ти крейзене щях да съм вдигнал вече пожара :)
Не мога да разбера такива ултра баровци като тебе, що се занимават с подобни глупости – тия ЕЖЕДНЕВНИ ХИЛЯДАРКИ не стигат ли за по-приятни неща. Я вместо да киснеш в гуменото корито, вземи се разбръмчи некъде по екскурзийки – екстри, че верно (тоз правия по-горе) от кибик и нерви в нета ще станеш доста уважаван и желан пациент :D
 
От: Търся бизнес партньор !

Я я я я, глей ги как се разпалиха па тия.... Критиката си беше абсолютно основателна, какво се пенявите толкоз.
 
От: Търся бизнес партньор !

Е къде е критиката бре пич?
Че първо се почна обиди на тема "кой е по по най - разбирай селянин", после се почна ровене на кой е роднина - той пита ли го дали е братчед на геле-касапина или брат на митко-китката??! После па почна да се гради и критика в аукро - що си пише сам коментарите. И накрая за да е критиката на 6 трябваше да разберем кой ръководи парада с хилядарките, и по смисъла на което да си опираме пешкира а?
Тука да пуснеш тема си е жив ексибиционизъм :)
 
От: От: Търся бизнес партньор !

Е къде е критиката бре пич?
Че първо се почна обиди на тема "кой е по по най - разбирай селянин", после се почна ровене на кой е роднина - той пита ли го дали е братчед на геле-касапина или брат на митко-китката??! После па почна да се гради и критика в аукро - що си пише сам коментарите. И накрая за да е критиката на 6 трябваше да разберем кой ръководи парада с хилядарките, и по смисъла на което да си опираме пешкира а?
Тука да пуснеш тема си е жив ексибиционизъм :)

Пич много се връзваш на коментарите на Карго Бизнесмена, направи едно сърч на неговите постове и теми и ще видиш че само се хабиш !!!

Изполвай го само по предназначение а то е .................... всеки нормален човек в този форум знае
 
От: От: Търся бизнес партньор !

Е къде е критиката бре пич?
Че първо се почна обиди на тема "кой е по по най - разбирай селянин", после се почна ровене на кой е роднина - той пита ли го дали е братчед на геле-касапина или брат на митко-китката??! После па почна да се гради и критика в аукро - що си пише сам коментарите. И накрая за да е критиката на 6 трябваше да разберем кой ръководи парада с хилядарките, и по смисъла на което да си опираме пешкира а?
Тука да пуснеш тема си е жив ексибиционизъм :)


виж ... кака да ти го обясня без да те засегна?
има келеши като теб за който да излезеш на кафенце е голям кеф.. а ако имаш и за количка е супер - кибик цял ден ... и аз съм бил така
има и такива като дебе дето висят в мола и викат ари ве копеле моля ти се дай да си отхапя от твоя сандвич айде ве копеле много съм гладне...

приеми че за келеш пък като мен най-големия кеф да се прави на голяма работа в нета и да се заяжда с хората и да се фука :)
хора разни интереси разни :)
 
От: От: Търся бизнес партньор !

Той amoun кой знае ква павильонка държи и от скука дразни децата тука, а пред равни с него проси за некоя биричка !
Пък и кой иска да съм ти по вкуса точно на тебе ? И ти не си мой тип с парвенющината си !
 
От: Търся бизнес партньор !

хахах :) истински ме разсмиваш.. започвам да си мисля, че би ти подхождала друга реализация. Какво ще кажеш за Московският цирк :)

Но все пак ти признавам няколко неща:
- бива те в обидите
- бива те в бъзиците
- остроумен си, дори и по "твоят си начин"
- доста те бива също в "почивките" - разбирай лежане в гумено корито :)

Като се замисля дълбоко - дори малко ти завиждам...
Но пък ако се наложи да работя с теб (не дай си боже) и в предвид единственото нещо, което нямаш - знанията, бих те пропуснал, като току-що излекувал се от сифилис - мазна мангалка на ботевградската магистрала :lol:

За човек с такава дебела пачка от "ИТдоходи", въпросите свързани с БГ-домейните (които мернах в по-новите ти дерзания) са меко казано трагикомични...
 
От: От: Търся бизнес партньор !

Той amoun кой знае ква павильонка държи и от скука дразни децата тука, а пред равни с него проси за некоя биричка !
Пък и кой иска да съм ти по вкуса точно на тебе ? И ти не си мой тип с парвенющината си !

викаш нема да са земим а? ни са аресвами... ши ни са размини и секса и кафето и цветята:)
всеки да си знае гьола пардон... джакузито :)
а за бирите... ко да ти кажа аз мога за 5 минути /1 час / 1 ден / да извадя и ударя на масата 5 000 / 50 000 / 200 000 а ти ? :)
аз мога и да ги снимам и да ги покажа ? :)
 
От: От: Търся бизнес партньор !

- доста те бива също в "почивките" - разбирай лежане в гумено корито :)

Знаеш ли... наскоро ми казаха същото... чудех се дали да си купя нов имот в София или да си взема Вила някъде... и ми казаха ами ти и без това само почиваш - по добре вилата :0) - ...и между другото гумени корита няма :)
Но пък ако се наложи да работя с теб (не дай си боже) и в предвид единственото нещо, което нямаш - знанията, бих те пропуснал, като току-що излекувал се от сифилис - мазна мангалка на ботевградската магистрала :lol:

За човек с такава дебела пачка от "ИТдоходи", въпросите свързани с БГ-домейните (които мернах в по-новите ти дерзания) са меко казано трагикомични...

Нямам знания наистина... така е... обаче имам нещо друго което е нужно повече от знания... имам търговски нюх и съм умно и идейно копеле :)
виждаш ли без знания как успявам да правя пари ? - а сега си представи ако имах и знания ? :) неразбирам ни от пхп ни от други подобни - мога само да ровя в код и да го кастря с теслата :) пък и понятие си нямаш колк ое забавно да се работи с мен :) даже и служителите ми, ми се кефят като отида при тях... и им е тъжно като ме няма :)
 
От: Търся бизнес партньор !

Пишеш така всякаш няква оферта се опитваш да вкараш :) Ама имайки на идея от предишният ти пост
5 минути /1 час / 1 ден / да извадя и ударя на масата 5 000 / 50 000 / 200 000
само с удряне по масата не става :)
 
От: От: Търся бизнес партньор !

викаш нема да са земим а? ни са аресвами... ши ни са размини и секса и кафето и цветята:)
всеки да си знае гьола пардон... джакузито :)
а за бирите... ко да ти кажа аз мога за 5 минути /1 час / 1 ден / да извадя и ударя на масата 5 000 / 50 000 / 200 000 а ти ? :)
аз мога и да ги снимам и да ги покажа ? :)
кво сега отказа се да си мерим "пишлетата", щото ти е мъничко пилето и викаш да минем на пачки ??
Аре снимай, че див селянин с търговски нюх си е рядкост, баце ! Може и в Гинесо да вляниш
 

Горе