Уникален домейн с голям потенциал - търг

spy

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Продавам уникален домейн с огромен потенциал

http://goliam-potencial.info/


Ето само няколко от положителните страни на домейна:

1. Домейна е с голям потенциал и името му говори само http://goliam-potencial.info/
2. Името е уникално - гарантирам, че никой друг няма домейн със същото име
3. Домейна е току-що регистриран, което ви освобождава от неприятната процедура по подновяването му за срок от цяла година
4. Домейна има голям потенциал
5. Виж №1 и №4
6. Домейна става за всякакъв сайт от който ако работите упорито ще паднат много $$$, но ще изкарате пари дори и да не работите по сайта, защото все пак домейна има голям потенциал

Стартова цена 200 лева. Стъпка 50 лева
Buy Now: пачка стотачки
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Еххх до тук се попадах на домейни с потенциал ама пък този избива рибата от всякъде :D
Тоя е с най-голямия потенциял от всички възможно

:D добре си се сетил
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Давам пачка стотачки + потенциометър!
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Уф, всичко развали... трябваше да кажеш, че само на лично казваш кой е домейна.
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Айде сега ;) ирония долавям тук ...
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Давам пачка стотачки + потенциометър!

Много бързо стигнахме Бай Нау цената и алчността ми надделява - сори, ама търга продължава щото явно потенцЯла е голЕм

Хареса ми бартерното предложение за потенциометъра, ама по-добре някой да предложи една потенцялка. Като ще е натура, нека да е в натура, гайс!
 
Re: От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Много бързо стигнахме Бай Нау цената и алчността ми надделява - сори, ама търга продължава щото явно потенцЯла е голЕм

тогава от мен пачка стотачки + 50 лева + едно много яко нещо (казвам го само на лс, ако спечеля търга).
 
От: Re: От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

тогава от мен пачка стотачки + 50 лева + едно много яко нещо (казвам го само на лс, ако спечеля търга).

Ето това е вече предложение... някой да предлага две яки неща?
 
:lol::lol::clap:
Темата изкърти! Не погледнах кой я е пуснал и тъкмо си викам "опа, айде пак нещо супер потенциално, чакай да не изпусна далаверата". :lol:8)
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Прати ми на ЛС приходи и посещения за последните 10 години, ако ми харесат го взимам :)
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Не се бъзикайте. Това все пак е домейн с трафик! Вярно, че трафикът се дължи само на тази тема, но все пак е органичен.
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Добавям десет яки и уникални домейна с по нисък потенциал + две яки неща:
Two_Pretty_Asian_Girls.jpg
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Прати ми на ЛС приходи и посещения за последните 10 години, ако ми харесат го взимам :)

Не забравяй, че ЛС-тата имат лимит за брой символи.
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Не се бъзикайте. Това все пак е домейн с трафик! Вярно, че трафикът се дължи само на тази тема, но все пак е органичен.
Що бъркаш понятията?
Трафика не е ограничен, а е просто уникален и с потенциал за инвестиции. Може да се направи втори предприемач под името "golqm-potencial.info"

Забравих да попитам домейна има ли правено СЕО, ако да - от кое му е правено? От онова скъпото или онуй другото за 100лева? Ходил ли си на врачка да му баят нещо?
Някакви примерни цифри за потенцияла да кажеш? Ако ти е казала врачката де..
 
От: От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Добавям десет яки и уникални домейна с по нисък потенциал + две яки неща:
Виж файлът 890

Двете яки неща вървят ли отделно от офертата? Чакам цена на ЛС.
П.П. Имам страшен афинитет към азиатките :)
 
От: От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Двете яки неща вървят ли отделно от офертата? Чакам цена на ЛС.
П.П. Имам страшен афинитет към азиатките :)
Естествено!
Даваш един по уникален домейн от този и ако може с потенциометри или потенциялки вътре малко и яките неща са твои! Можеш да отидеш да си ги прибереш после.
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Ебати и работата докато намеря мултицета да му премеря потенциала Тинкфаст свършил тая работа направо с потенциометъра и удари байнау
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Има ли опасност, ако някой направи фирма "Голям потенциал ООД" да ми го вземе?
 
От: От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Естествено!
Даваш един по уникален домейн от този и ако може с потенциометри или потенциялки вътре малко и яките неща са твои! Можеш да отидеш да си ги прибереш после.

Предлагам ти Потенциален-домейн.com. Сам виждаш, че е на кирилица и ще се класира много по-добре! Към него вървят 5 кила домашна пърцуца и 7 литра минерална вода + 2 бурканя кьополу.
Приемай офертата и да си стискаме ръцете :)
 
От: Уникален домейн с голям потенциал - търг

Късно е вече - кой регистрирал регистрирал - сега вече може да ти го земе само кешовица
 

Горе