Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Заслужава ли BuUndU награда


  • Общо гласове
    30
  • Poll closed .

mantaman

Well-Known Member
Миналата седмица пуснах конкурс за поддомейн, срокът за подаване на предложения беше до четвъртък 20ч в 20.53 BuUndU - ми изпрати ЛС с предложение за домейн. Аз реших да го допусна въпреки че беше закъснял.
Срокът за гласуването беше до 20ч. в неделя. В уреченият час предложението на BuUndU беше на второ място, но докато напиша крайното класиране в 20:23ч. 23 минути след крайният срок друг юзър гласува за неговото предложение с този глас той щеше да стане на първо място но аз не го признах и наградата получи Лиани който водеше в класирането в редовното време.
След последвалият спор който може да проследите тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18280&page=6
Реших да дам още един шанс на BuUndU като пусна тази анкета, ако прецените че има право ще получи и той награда, ако не ще трябва да се извини за некоректното си поведение.
Срок за гласуване до сряда 20ч.
Освен да гласувате може и да спамите на воля
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Има една поговорка "Дай му на човек пръст и ще ти отхапе ръката" . Още от началото не е трябвало да го допускаш да участва след като е закъснял и заради това ,че един път си му направил компромис и сега се опитва пак да мине метър ....
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

хахаха, точно си мислех че тая вечер няма да има сеир за 5 кинта а то кво стана :) дай им на двамата по 10 кинта и да се приключва, кво спорите пак за стотинки
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Аз имам следното предложение, мисля, че ще е най-честно за всички. Договори се със Spy за домейна, който продава тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18212 и го подари на BuUndU. Това ще е win-win-win ситуация:
1. Spy ще продаде домейна, вероятно за два пъти повече пари отколкото го е купил (което си е 100% печалба).
2. Ти ще си наградил и редовния победител и този, който за малко е щял да спечели.
3. BuUndU ще е възнаграден за предложението си с най-потенциалния домейн на света.

Мисля, че едва ли някой има по-добро предложение?
 
Е след като е уповестен краен срок на анкетата, не виждам какви претенции може да има. Гласа който го е направил победител, е след изтичането на крайния срок определен от теб. В такъв случей, по мое мнение - този глас е невалиден.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

хахаха, точно си мислех че тая вечер няма да има сеир за 5 кинта а то кво стана :) дай им на двамата по 10 кинта и да се приключва, кво спорите пак за стотинки
Ами за тебе може да неса нищо но като ти трябват (да си платиш хоста прим) и ги нямаш е още по-лошо да знаеш!Неказвам че са кой знае колко много но все пак несъ за пренебрегване.
По темата:
Ами честно казано и аз бях забравил да гласувам за собственото си предложение,щях да гласувам но имах друга работа и неоспях.Аз лично предлагам да се поднови гласуването за да няма такива изпалнения.И да го направиш с анкета ,а и с анкета ще има много повече обективни мнения,защото всеки ще го домързи да чете как става и тн.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Да, така е и според мен, но според него след като съм направил компромис първият път трябва да направя и вторият и понеже обичам да се забавлявам му предложих да решиме въпроса с тази анкета и той се съгласи.
Така че както са казали хората глас форумен глас божи.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Да, така е и според мен, но според него след като съм направил компромис първият път трябва да направя и вторият и понеже обичам да се забавлявам му предложих да решиме въпроса с тази анкета и той се съгласи.
Така че както са казали хората глас форумен глас божи.
А ще има ли ново гласуване за самите домейни?
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Не няма да има ново гласуване за тези домейни. Но скоро ще измисля някъкво друго забавление.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Има една поговорка "Дай му на човек пръст и ще ти отхапе ръката" . Още от началото не е трябвало да го допускаш да участва след като е закъснял и заради това ,че един път си му направил компромис и сега се опитва пак да мине метър ....

Подкрепям !
 
От: От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Заради същества ( не хора) като вас се разпада форума :D кога последно се е продал тук сайт или нещо над 1 000 лева ?

като кой ? мен ?
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Нападате хората които искат справедливост .... оня си играе със сроковете и си променя темите през 2 секунди и после цикате целия форум...
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Справедливоста е много относително понятие, това което е справедливо за един е несправедливо за друг и понеже твоят приятел прецени че съм отсъдил несправедливо му предложих как да разрешим въпроса и той прие, като каза че има доверие на форума. При това положение не виждам защо се пениш, а може би когато форумът гласува в твоя полза е ОК, но когато гласува против вече става въпрос за заговор и тн.
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Въпросът трябва бъде отнесен до Конституционния съд, който да вземе окончателно решение. В краен случай може да се отиде и до трибунала в Хага.
e021.gif
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Аз предлагам за наказание BuUndU да плати наградата от 20лв на liani!
Това го предлагам, защото иска да спечели с измама - гласуване след срока!
И тъй като вече е извършил една измама - включил се е в списъка на гласуване след срока, нека да плати 40лв на liani! :D:D
 
От: От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Това че ти не си прочел на видно място във форума не означава, че не се е случило. Само аз от началото на годината съм дал над 4000 лв на различни хора от форума. Последно миналия месец съм платил на фриленсер около 500 лв. Повечето са активни участници и могат да потвърдят веднага, ако не ми вярваш.

Така че форума си е добре, не се притеснявай.


Заради същества ( не хора) като вас се разпада форума :D кога последно се е продал тук сайт или нещо над 1 000 лева ?
 
Re: От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Заради същества ( не хора) като вас се разпада форума :D кога последно се е продал тук сайт или нещо над 1 000 лева ?

в последните осем месеца аз знам за една сделка над $1000 а може и да има други за които незнам факта пазара е че за пазарлък и не всичко което някои си мисли че е сайт с голям потенциял сис струва парите
 
От: Решете заслужава ли BuUndU награда или не

Въпросът трябва бъде отнесен до Конституционния съд, който да вземе окончателно решение. В краен случай може да се отиде и до трибунала в Хага.
e021.gif

По-лесно ще е админите да си разменят домейните със seir.bg
 

Горе