100 лева от СЛОН.БГ

От: 100 лева от СЛОН.БГ

Интересното е къде го гледаш това :)
0

гледа го тук

whois.domaintools.com/slon.bg

Вместо тук register.bg

странното е, че като се пробвам да го регна в regia.bg ми дава свободен за регистрация

ПП да, процедурата не е завършена, но домейна си е регистриран
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Кои са официалните данни? :)
Домейна е запазен (от нас) и не може да бъде регистриран, поради разни интересни правила на регистъра, трябва да минат една камара неща докато подпишем договор...
 
Иво, сложете един html индекс с "under construction" текст и един брояч. За 5 мин. работа е. Толкова народ заинтригувахте, сигурен съм, че има доста посещения на адреса, не ги отблъсквайте с това дето се показва в момента.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

under construction е тъпо, по добре ще изглежда един надпис от сорта на "Слона все още не е избран. Очаквайте ме скоро. Междувременно ме нарисувайте" или каквато и да беше промоцията там. Аз така и не съм гледал фейсбук страницата. И отдолу един countdown боряч да брои секундите, минутите дните и т.н.

ПП: Опа изпревариха ме.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Иво кога ще кажете за проекта да пусна през това време един търг с наддаване който предложи най-много му казвам голямата тайна :)))
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

мда, голяма простотия е регистър.бг
74 лв за процедура, която е все едно от 18 век...
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

мда, голяма простотия е регистър.бг
74 лв за процедура, която е все едно от 18 век...

Направо кажи какво продаваш :D
 
Конкурсът е обявен преди 9 часа. В момента имаме "1,933 People Like This". Приключва на 26 септември. Интересно ще е да видим как конкурсът ще се отрази на бройката от 1933. :)
В момента има малко над 7000 фена. :)
Да обобщим резултата:
21 дни конкурс
5000 фена
650 потребителски снимки
цена: 100 лв.

Евала! :)

Предполагам, че има хора, които са станали фенове на страницата, идвайки от друг канал (несвързан с конкурса), но доста голяма част от феновете са дошли именно заради конкурса.

Снимката дето спечели не е най-най, но явно тази Ана Стоева е майстор в участието на подобни конкурси (гледам коментари, хората се оплакват, че участвала във всеки конкурс в интернет :)).

Иво, кога се очаква старта на СЛОН-ския сайт?
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Направо кажи какво продаваш :D
за сега го мъча още, хората на които го възложих са като охлюви... вече половин година се влачат. ако ми писне ще го продавам :Д

иначе по темата - следя през ден, през два всички слоноподобни сайтове и ебати скуката -нищо интересно... само имаше някакви билети за кино, дето не могат да бъдат купени, егати бъгнята. много се разочаровах :D
 
Re: От: 100 лева от СЛОН.БГ

за сега го мъча още, хората на които го възложих са като охлюви... вече половин година се влачат. ако ми писне ще го продавам :Д

иначе по темата - следя през ден, през два всички слоноподобни сайтове и ебати скуката -нищо интересно... само имаше някакви билети за кино, дето не могат да бъдат купени, егати бъгнята. много се разочаровах :D

Ко, ко, ко каза?
 

Горе