100 лева от СЛОН.БГ

От: 100 лева от СЛОН.БГ

На няколко пъти сайтът беше достъпен за посещения и като го разгледах възникнаха доста въпроси у мен. Но .. да видим :)
 
От: Re: 100 лева от СЛОН.БГ

Да не ги помпате с протеинови шейкове:)


Надявам се до дни. Програмистите работят неуморно :)
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

според мен чакат 10000 :)
7,715 души харесват СЛОН към този момент. това ще рече грубо 5х резултат от началния, нали така :)))
 
Резултатът е добър, сумата, която е инвестирана не е 100 лева, малко повече (но наистина малко). За съжаление определени офлайн причини забавят старта ни.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Сайта вече е онлайн в бета версия :)
Всичко без FB connect работи, остава да се пусне и още един метод за плащане в рамките на следващите дни.
Все още има неща за доизглаждане по текстовете, захранваме и с оферти лека полека :)
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Не видях от адреналина поръчаха ли.Понеже и аз съм ги ползвал за скокове и затова:)
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Идеята е супер дупер добра и най-нагло ще пусна на два такива сайта такова нещо, освен ако не се сърдиш, че си я изкопирал преди мен... :p

Само нещо не ми става ясно, ОК разрешаваме ъплоуда на снимки, но как и къде да забраним like-ването им след определена дата. Защото, ако наистина стане въпрос за 1-2 гласа в последния момент какво правим...
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Идеята е супер дупер добра и най-нагло ще пусна на два такива сайта такова нещо, освен ако не се сърдиш, че си я изкопирал преди мен... :p

Само нещо не ми става ясно, ОК разрешаваме ъплоуда на снимки, но как и къде да забраним like-ването им след определена дата. Защото, ако наистина стане въпрос за 1-2 гласа в последния момент какво правим...
Стоиш онлайн и гледаш в момента, в който изтича конкурса.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Тегаво... освен да сложиш края в 0300 и така да разчиташ да няма много онлайн бг букъри...
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Тегаво... освен да сложиш края в 0300 и така да разчиташ да няма много онлайн бг букъри...

Ние долу горе така направихме. В 12:00 свърши. Преди това бяхме видели снимките с реален шанс и в 12:00 два рефреша и това е.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Готово ми е конкурса за единия сайт с награда 50 кинта ваучър към него (по-натам и още...)

Измислих тъй като сме на спортна тематика снимката да е на терена, да се тагнат на нея (по този начин повечето хора ще оставят да им се покаже на стената и още хора ще видят страницата) и в описанието да драснат името на сайта, който дава наградата. + твойте идеи отгоре.

До 15ти декември ще видим какво сме направили...

В момента са 140 харесвания на страницата.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

За сега предпочитам да не давам линк, но ще споделям инфо, ако има желаещи. Малко сме ъндърграунд (без фирма, знам тъпппооооо) и за това...

Но това са общите условия...

Двата сайта организират съвместен конкурс под "надслов" ( :p ) "На терена е най-кеф!"

За да участвате е нужно да качите някоя Ваша супер-дупер готина снимка на нашата страница. Изисквания: снимката да е направена на терена (т.е. на тренировка, турнир, по принцип...), да се тагнете на нея и в описанието й да напишете www.сайт.ком .

Снимката с най-много харесвания (likes) ще донесе на собственика си ваучър за покупка на стойност 50 лв. от www.сайт.ком

Как да увеличим шанса си да спечелим?

- качваме супер готина и много фън снимка, която никой друг не би се сетил да качи
- тъй като можем само 1 път да "харесаме" дадена снимка ни е нужна помощ. поканете приятелите си да Ви ударят едно рамо (ето защо някои хора имат по 2000 приятеля, за такива случай... :p )
- разпространете идеята за конкурса (и не забравяйте да споменете коя е Вашата снимка :p )
- не забравяйте да изпълните изискванията към снимката, т.е. снимка на терена, да се тагнете и в описанието да поставите www.сайт.ком

Срок на конкурса: от момента на пускане на правилата до 03:00 часа на 15 декември 2010 (т.е. сутринта на 15ти вече ще имаме победител)

Допълнителни условия:
- тъй като в момента сайта се занимава само с два вида спорт снимки на волейболисти и кърлингджии няма да се котират добре (т.е. ще се трият) - участват само спорт1 и спорт2 (т.е. снимки в зала или на открито в които си личи, че се спортува един от двата спорта)
- ако едно от 2те други условия не е изпълнено ще се свържем с Вас и ако си оправите снимката тя ще продължи да участва.
- снимките не могат да нарушават правата на трети лица. Неща като дискриминация на всякакво ниво, насилие, "деликатно съдържание" ще се трият на момента.
- право на участие имат всички потребители на Facebook, които са "харесали" страницата на www.сайт.ком т.е. те само имат право да качват снимки.
- качвайки снимка на нашата страница Вие се съгласявате тя да остане там до края на конкурса. Ние няма да използваме по никакъв друг начин снимките и те ще бъдат изтрити веднага след края на конкурса.
- трябва да имате разрешение за използване на дадената снимка. При доказано нарушени права на автора на снимката тя ще се премахва.
- повтарящи се снимки ще се трият, т.е. първата ще остане, а втория човек ще трябва да измисли друга.
- спечелилият ще бъде потърсен чрез Facebook, за да бъдат изянено как ще си получи наградата.

За сега е това!

Успех и нека най-готината снимка победи!!!
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Иво мен ми беше много интересно, ръчно ли прегледахте гласовете за всяка снимка и направихте временното класиране. То 1000 и на всяка да сравниш гласовете, не ви е било лесно май май :) Иначе такава идея за конкурс е наистина доста добра.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Аз за 5 дни съм на над +100% харесвания на страницата. Доста добре. И около 10 участника. За смешната ми нишичка доста доволен...
 

Горе