Paypal expiration

blackout8

Well-Known Member
Здравейте,

Другият месец ми изтича годността на дебитната ми карта, която съм вързал към пейпал.
Бихте ли ми казали как се процедира в този случай?
Всичко на ново ли трябва да става, в смисъл да се регистрира новата карта и да чакам 4-те цифри за да линка пейпала към банковата сметка или има някви други по-улеснени процедури?
Благодаря предварително.

Поздрави
 
От: Paypal expiration

Пак наново доколкото знам аз. :)
 
Последно редактирано:
От: Paypal expiration

Единствено, ако ти е американска банковата сметка можеш да си я линкнеш директно без кредитна/дебитна карта.
Ако си е българска, вкарваш данните наново
 
От: Paypal expiration

Благодаря за отговорите ви.
Очаквах, че има някви улеснения, но уви.
 
От: Paypal expiration

Моята направо си изтече. Те ме предупреждаваха хората няколко пъти с мейли ......ама ..........като оставяме всичко за последния момент така е !
 
От: Paypal expiration

Аз говорих с ПИБ и от там ми казаха че подновяването става след 15-то число на месеца в който изтича картата, като ако отида в централния офис на Стамболийски ще ми е преиздадат веднага иначе по клоновете се чакало една седмица.

Интересува ме трябва ли да изтрия старата карта преди да преригистрирам новата с удължения срок, защото някои компоненти като сметката ще бъдат едни и същи и сигурно няма да ми приеме картата.

Доколкото видях в опциите за редактиране в PayPal може да се променя срока на валидност, както и трицифрения код на гърба на картата. Не може да се променя само 16 цифрения номер на лицето на картата, тоест ако няма промени в номера на картата може ли да се пробва само с удължаване срока на валидност
 
От: Paypal expiration

Аз говорих с ПИБ и от там ми казаха че подновяването става след 15-то число на месеца в който изтича картата, като ако отида в централния офис на Стамболийски ще ми е преиздадат веднага иначе по клоновете се чакало една седмица.

Интересува ме трябва ли да изтрия старата карта преди да преригистрирам новата с удължения срок, защото някои компоненти като сметката ще бъдат едни и същи и сигурно няма да ми приеме картата.

Доколкото видях в опциите за редактиране в PayPal може да се променя срока на валидност, както и трицифрения код на гърба на картата. Не може да се променя само 16 цифрения номер на лицето на картата, тоест ако няма промени в номера на картата може ли да се пробва само с удължаване срока на валидност

Ако не са ти сменили номера на картата предполагам със смяна на срока на валидност само ще стане. Моята беше на ЦКБ и като изтече ходих да си взема новата и те гадовете сменили всичко и се наложи да я добавя като втора карта и пак наново цялата простотия. :)
 
От: Paypal expiration

Като ми изтече картата не си въведох номер на нова карта. И сега си ползвам акаунта без да е вързан с карта и работи.

Проблем става когато ти го лимитират. И ти поиска да въведеш номер на карта. А това няма как да стане, тъй като нямаш карта. Тъпия им софтуер ти иска номер на карта, въпреки че много добре знае, че карта няма...

Затова е добре да си вържете картата - защото така когато ви лимитират акаунта ще си го възстановите само с въвеждане номера на картата и няма нужда да им пращате сканирани документи (а може и да има нужда - не се знае със сигурност).

За повече информация: http://www.paypalsucks.com/
 

Горе