Пиещи предприемачи?

Fozzy

Well-Known Member
Има ли? От сума ти години съм в този форум и с доста от вас не веднъж сме разговаряли, имаме си Скайпове и т.н. Дайте да се "сплотим" малко, да излезем някъде :) В уебмастъра редовно си правят сбирки, защо и ние да не се видим?

Говоря за София, мисля си за петък, събота, че ще е ок. Иска ми се по нашенски да го направим, запазена вила, скара, кифтета и т.н. но ако няма навити може и в някое кръчме да отскочим по центъра.

Е, навити? :)
 
От: Пиещи предприемачи?

Еее ... развали всичко с това пиене.
 
Re: От: Пиещи предприемачи?

Еее ... развали всичко с това пиене.

Може и тортички да ядеме...

Ба сериозно, очаквах за 2 часа поне 3-4 страници тема да стане...
 
От: Пиещи предприемачи?

Ако беше написал - пиене и нищене на безполезни политически и глобални теми можеше и да стане

Аз съм ЗА, даже може и кръчмаря да викнем :lol:
 
то и тук имахме сбирки ама откато 2008 още като нов форум при заявили 35 доидоха над 50 човека решихме че няма да смогнем да я организираме следващия път... но ви насърчаваме да се виждате и познавате локално тези които живете наблизо :) знам ли може да помислим за някакъв ивент но понататък
 
От: Пиещи предприемачи?

Event-a лятото на плажа с коктейли. И без политика, уайърлесс и лаптопи, моля ;)
 
От: Пиещи предприемачи?

"Дедо попе, ракия или вино??"
"И бира чадо и бира!"

хаха пияндета :) Кой кво прави, накрая всичко опира до пийенето :D
 
От: Пиещи предприемачи?

Спомням си,че имаше има 1-2 подобни теми във форума преди,но с нулев резултат.Всъщност,ако се знае,че евентуалните присъстващи на евентуалната сбирка ще са на +20 год.,тогава идеята ще е рентабилна:)
 
Re: От: Пиещи предприемачи?

Спомням си,че имаше има 1-2 подобни теми във форума преди,но с нулев резултат.Всъщност,ако се знае,че евентуалните присъстващи на евентуалната сбирка ще са на +20 год.,тогава идеята ще е рентабилна:)

Е аз като нямам 20, какво?

Идеята за срещата е, както Caprice каза, без уайърлеси, компютри и т.н. Може да се повдигне някой въпрос и да се обмени опит, но като цяло да излезем да се позабавляваме, да се запознаем баси.

Гледам прилична тема няма да стане, та ако някой иска може да драсне ЛС, поне едно кафе да спретнем.
 
От: Пиещи предприемачи?

Имаше много теми, но имаше и преди време 2 реални срещи. Даже 3, като на първатя си спомням, че бяхме 3те админа и още 2ма. Хахаха, но реално тогава форума беше 100 човека. Срещи е имало и може да се направят нови. Промлем никакъв. Даже ако нещо се измисли и организира, аз лично ще гледам да присъствам. И на мен ми е повече от интересно да се запозня с хората, обитаващи тоя форум. Не е нужно да е някаква изгъзица с 100 удобства. Важното е да се видим и да полафим. Така, че ако някой поеме инициативата има силна подкрепа от мен. ;)
 
Мога да поема организацията, да резервирам някъде нещо, въпроса е поне едно 4-5 човека да кажат в темата "100% ще присъствам".
 
От: Пиещи предприемачи?

Па аз като цяло съм навит, ама ако е за тоя уикенд няма да мога.
 
От: Пиещи предприемачи?

аз съм много навит (нали ке се пие) ама не ви ли се отскача до пловдив? :) иначе тоя уикенд смятам да се изнеса по курортите..
 
От: Re: От: Пиещи предприемачи?

Е аз като нямам 20, какво?

Само на мен ли това ми прозвуча като покана за парти? :wink:
 

Горе