Отнеха лиценза на Лукойл

От: Отнеха лиценза на Лукойл

Бий руснака по главата бий, бий, бий!

Евала на Мухобойко, руско турската юдейска сган вън от България !!!




 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Златев: Ако спрат "Лукойл" - правителството ще падне до 10 дни!

Бизнесменът хванал бас преди запечатването на складовете.

Източници на Bulgaria News съобщиха, че Валентин Златев се бил хванал на бас, че ако Ваньо Танов запечата складовете на "Лукойл" - правителството ще падне след максимум 10 дни.

Спешна среща между финансовия министър Симеон Дянков, директора на Агенция "Митници" Ваньо Танов и изпълнителния директор на "Лукойл-България” Валентин Златев започна в 10:30 днес. Тримата преговарят за отнетия лиценз на два от складовете на най-големия вносител на горива в България.

В момента митнически служители правят пълна инвентаризация на компанията. Проверява се наличното гориво в складовете, след което ще бъде изчислено какъв акциз дължи дружеството. Ако изисканата сума бъде платена, "Лукойл" няма да има проблем да продава горивото. Дотогава обаче компанията ще може да търгува само с наличните количества, които вече са извън рафинерията.

..........

Правешкото потомствено комунистическо селско копеле и подлога на Москва пак заплашва.

Ще плашиш гаргите путинска пачавро, събирай си верните другари Сашо Дончев, Гриша Ганчев, Красимир Гергов, Георги Гергов, Радосвет Радев, Еврей Райчев ....... и се спасявайте към Русия докато не е станало късно !!!
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

ши им го върнат...
просто показват зъбки за да се спазарят за по-голям залък подаяния
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Това ми прилича на предизборна димка
Мижи да те лажем :)
Дано не съм прав
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Мен ми мяза на икономическа война с Русия за вас не знам.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Мен ми мяза на икономическа война с Русия за вас не знам.

Едно се баба знае, едно си бае..ти комунист ли си ?

Вече ти обясних че война могат да водят живите а не мъртвите трупове Югославия, Гърция и Русия

Кадаифа какво готви на арабите на Сарко Хазарко не е истина, хайде да не издавам военни тойни...

Сърбите, Руснаците, Гърците и Французите ще воюват скоро с торни червеи :oops:
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Нали не си мислите че Симеон Дянков случайно е го е видял Борисов и изведнъж решил да го направи финансов министър - СД вероятно е човека на УСА който му е изпратен да пази американските интереси в БГ срещу подкрепата която му делегират американците и с която ББ много обича да се хвали.
Гледам никъде по новините не се мярка ББ по този въпрос, а иначе е на всяка манджа мерудия дали не е дошло време разделно за герберите.
 
От: От: Отнеха лиценза на Лукойл

Едно се баба знае, едно си бае..ти комунист ли си ?

Вече ти обясних че война могат да водят живите а не мъртвите трупове Югославия, Гърция и Русия

Кадаифа какво готви на арабите на Сарко Хазарко не е истина, хайде да не издавам военни тойни...

Сърбите, Руснаците, Гърците и Французите ще воюват скоро с торни червеи :oops:

Ходи в лос анхелес да миеш кенефи и може да попаднеш на някой сценарист и да му прошепнеш идеите си за треторазряден фантастичен иекшън, докато го обслужваш, а той ти пръхти в ушето забелил очички...
 
От: От: Отнеха лиценза на Лукойл

Ходи в лос анхелес да миеш кенефи и може да попаднеш на някой сценарист и да му прошепнеш идеите си за треторазряден фантастичен иекшън, докато го обслужваш, а той ти пръхти в ушето забелил очички...

Не флуди темата като ни разкриваш житейския си път и неосъществени блянове !!!

и...... не го приемай (а поемай) лично, видно е че си продукт на някоя руска проститука и гръцки циганин педераст временно обърнал резбата
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Niks не знам как реши, че съм комунист :D, ама мисля че разбираш какво исках да кажа. Хайде по-разбираемо ще ти го кажа - война с нам си кой, дето са заселници на северна Азия и дето ни цакат по всички енергийни проекти и ни го слагат, понеже БСП-то така блаженно свалиха гащи :D.

@Manta бе да ти кажа и аз обичам дори много конспирацията, може и да си прав. Но сега единствения проект е за шистов газ - голяма част от енргийните инвестции за от западна Европа. Така, че нещо ме съмянва това за Дянков, но ще видим. А за време разделно не мисля, точно тука ще обедни народа. Като вижда БСП-рите какви мекерата ги управляват в тяхната партия, направо Бойко на следщите избори с такива дейстивя ще има пълно мнозинство.

Закона си един - няма комунисти и капиталисти. ЗАКОНА Е ЕДИН ЗА ВСИЧКИ.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е видимо тук се спазят този постулат.
 
доколкото чух лукойл преди 10 тина дни е вдигнал бензина на цена каквато не е стигал нигока като перола беше паднал което си е чист опит за извиване на ръцете на правителството явно точно за да предодврати данъчна проверка на акцизните складове

по принцип не че не ви е ясно но всеки монопол е гаден... предния път като се опитваше да извива ръце каза че щял да затвори нефтохима за 6 месеца ремомт мисля че зимата беше това

пп доколкото съм чувал те някои БСП вече са взели едни пари и сега ако не ги върнат може и да видим трупове и отвличания...
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Боли ме фара, да ги спират и разпускат. Не може Лукойл Бургас да има такива големи средни разходи, спрямо останлите страни в ЕС и да има загуба за 2010, а същевремнно запад фирмите правят солидни печалби, нищо че горивата са по евтини. Трябва се разбие монопола, както и на прекупвачите. Лошото е че при нас е анти-икономичено - сигурно ще вдигнат цените заради отнетия лиценз и всички др безиностаннци няма останат длъжни и те на горе, вмосто да държат цените или доли намаляват за да иземат дяла на Лукойл. Трябва стане обратното, да дойдат конкурнетни вносители и да снабдяват. В момента не знам, по кой сценарии ще се развие. Но съм оптимистично настроен, и да се намери една цена на бензина 1.5лв 1.7лв, която ще е направо ще е благодат. Бизнеса ще бъде доста стимулиран, а и от там потреблението и всичко по веригата.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Нали не си мислите че Симеон Дянков случайно е го е видял Борисов и изведнъж решил да го направи финансов министър - СД вероятно е човека на УСА който му е изпратен да пази американските интереси в БГ срещу подкрепата която му делегират американците и с която ББ много обича да се хвали.

Чеки малко ся, Бойко нали беше комунист, сега па американски интереси бранел?
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Агейнст я пак прочети какво съм написал пий си хапчетата и ако пак не вденеш смисъла ми кажи да ти обясня
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Който каквото иска да си говори! Тук става въпрос за ЗАКОНА и спазването му! Не може един да го спазва, защото е малък, а друг не, защото е голям!
Ооооох завалията той.... може чадо можееееееееее... Винаги е можело и винаги ще може... Защото колкото си по-голям, толкова си по-голям...
 

Горе