Търся FREE HOSTING !

donsavage

Active Member
Кажете, ми някой FREE Hosting, нямам толкова свободно време, че да се ровя. Да не ми иска никакви пари. може и да е с капацитед 500 мб. В него ще слагам само снимки.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся FREE HOSTING !

може ли нещо други, освен тези ? :) домлайн + хост. бих ползвал, както сега на хит.бг, но не ми харесва, това че може само от български IP-та да се гледа. За това искам другаде да го изместя. Ако имах пари, бих си купил един, но не съм на "Ти" с тях...
 
От: Търся FREE HOSTING !

Кажете, ми някой FREE Hosting, нямам толкова свободно време, че да се ровя. Да не ми иска никакви пари. може и да е с капацитед 500 мб. В него ще слагам само снимки.
МАЗОХИСТ



Съобщението,което сте въвели е....
 
От: Търся FREE HOSTING !

Давай към HostSean, там май имаше SMS хостинг, което може да се брои за без пари. В смисъл ако решиш, че 2.40 е достойна цена за нервите ти, избери си фрий.
 
От: Търся FREE HOSTING !

Кажете, ми някой FREE Hosting, нямам толкова свободно време, че да се ровя. Да не ми иска никакви пари. може и да е с капацитед 500 мб. В него ще слагам само снимки.
Много подходящ Безплатен хостинг с 250 MB дисково пространство, 5 GB месечен трафик, PHP 5, MySQL (v=5), Perl, CGI, GD и контролен панел на български, може да намерите на сайтове.eu.
Там освен безплатен хостинг можете да получите и безплатен домейн или субдомейн, безплатен сайт или строител на сайт.
Отидете на вашия безплатен хостинг и с няколко кликвания, активирайте Joomla или WordPress и създайте сами вашия безплатен сайт.
 
От: Търся FREE HOSTING !

Хостването само на снимки (hotlinking) е забранено от правилата на повечето безплатни доставчици на хостинг. Сайтове само за хостинг на снимки (" file/image sharing scripts") също са забранени на повечето безплатни хостове.

Applications such as, proxy scripts, shell scripts, online gaming scripts, file/image sharing scripts, chat scripts, paid-to-surf, auto-surf, buxto, torrent scripts cannot be hosted here.

http://omc-host.tk/
 
Последно редактирано:
От: Търся FREE HOSTING !

Искам да споделя с вас този прекрасен безплатен хостинг. Пробвах няколко и всичките бяха много трагични
Ето ги и неговите характеристики:

Plan: Free Hosting
FTP accounts: 1
Sub-Domains: 5
Add-on Domains: 5
Parked Domains: 5
MySQL Databases: 5
Webspace: 1000 MB
MySQL space: 50 MB
Bandwidth: 50000 MB

Operating system Linux
Apache version: 2.2.22 (Unix)
PHP version: 5.3.14
MySQL version: 5.5.10


За тези които искат да инсталират нещо ново или да пробват нещо е супер! Аз инсталирах Joomla без никакъв проблем! Преди да попадна на този пробвах 5 и постоянно имаше някакви грешки с PHP и MySQL!
 
От: Търся FREE HOSTING !

Колко заблуден и неграмотен трябва да е човек, за да твърди, че Амстердам е в Норвегия ? На кака ви Златка някак е простено тя никога не е твърдяла, че разбира от нещо различно от лапане на пищови. Но тук в този форум имаме безумния гении по всички хостинг въпроси, човека професор, страшилището на платения хостинг и инквизитора на лошото качество. Добре, че е той да ни обясни как мониторинга се извършва от град Амстердам в Норвегия.
Боже моля те прибери си версиите барабар с творенията им.
 
Мониторинга се осъществява от сървъри в следните градове: Maidenhead, Berkshire/Англия, Amsterdam/Норвегия, Roubaix/Франция и Frankfurt/Германия.

Уникален хостинг с уникален мониторинг - още едно доказателство за паралелната вселена, в която живее leeyaa...
 
От: Търся FREE HOSTING !

Като изключим географското недоразумение и едно пропуснато "г" в думата хостинг, аз искам да попитам мониторинга на база ICMP ли се прави, или TCP probe ? Това мрежов uptime ли е или service uptime?
 
От: Търся FREE HOSTING !

Моля ви един по един! Човека не може толкова бързо да търси отговорите на въпросите ви в Гугъл.
 
От: Търся FREE HOSTING !

Като изключим географското недоразумение и едно пропуснато "г" в думата хостинг, аз искам да попитам мониторинга на база ICMP ли се прави, или TCP probe ? Това мрежов uptime ли е или service uptime?

ТЦП е, мрежов uptime. Ако искаш ще ти кажа и от кого ;р За правописната грешка съм съгласен и другите глупости съм съгласен, който пише когато му се спи, така е. Мен ме интересува само дали има мрежа, защото каквото и да стане, има ли нет дори уеб сървъра да умре, или каквото и да е, което да иска рестарт, аз мога да го рестартирам от разстояние през интерфейса на ILO.

П.П. - правописна грешка няма, съкращава SEO tittle-a и ме мързи да ровя да го оправя. Така без място при тирето става за сега, макар че не ми харесва.

П.П.2 - мониторинга е от тук ако се интересуваш http://www.hyperspin.com/en/network.php/

П.П.3 - пак съм след нощна смяна и пак пиша глупости, но хостинга работи, нали? Връзката е чудесна, ъптайма става (стария го затрих, защото смених сървъра, иначе 3-ти месец държи този ъптайм). Така че другото не е важно за мен. Да направи 1г. 99% ъптайм пък които каквото иска да говори :)
 
Последно редактирано:

Горе