Домейн .com за 0.99$

nortrant

Well-Known Member
За 1 година от http://1and1.com

Позната компания, мисля че са точни!

и един coupon codes:comcarde

Само някой да каже дали може да се плати чрез paypal (без карта)

Мерси :wink:
 
От: Домейн .com за 0.99$

Здравей , иска карта , а аз нямам. Ще можеш ли да ми закупиш 1 домейнче много ще съм ти благодарен.
 
Re: От: Домейн .com за 0.99$

Здравей , иска карта , а аз нямам. Ще можеш ли да ми закупиш 1 домейнче много ще съм ти благодарен.

а? Фантомасе? ко стана с 60-те цента дето щедро ги даваше някой да ти купи домейн или сега реши да изгърбиш нортрента? Я се върни и си прочети мъдрите теми от днес, научи се на някаква форумна култура и тогава ходи да просиш
 
От: Домейн .com за 0.99$

Eдин въпрос-каква държава да избера-не виждам България?
 
От: Домейн .com за 0.99$

Благодаря на nortrant за темата и на wanderer за помощта! Взех си един .com и дава възможност и за карта и за pay pal.
 
От: Домейн .com за 0.99$

Здравей , иска карта , а аз нямам. Ще можеш ли да ми закупиш 1 домейнче много ще съм ти благодарен.

Да уе! - Доообре

Благодаря на nortrant за темата и на wanderer за помощта! Взех си един .com и дава възможност и за карта и за pay pal.

Моля :)

Жалко, че не могат да се регват домейни на кирилица...да съм навзел една камара :D
 
Последно редактирано:
От: От: Домейн .com за 0.99$

Хм... Ето какъв отговор получих на писмото ми от вчера с въпрос кога ще има и България в листата :
"Dear Customer,
Thank you for contacting us.
At the current time, 1&1 Internet does not offer services to Bulgaria. Unfortunately, we do not have an ETA as to when services will be available in your country. Please accept our apologies if this causes any inconvenience.
If you have any further questions please do not hesitate to contact us."
Не се сещам какво означаваше тове ЕТА, но е пълна простотия след като в списъка им има кви ли не държавици!?
 
От: От: Домейн .com за 0.99$

Хм... Ето какъв отговор получих на писмото ми от вчера с въпрос кога ще има и България в листата :
"Dear Customer,
Thank you for contacting us.
At the current time, 1&1 Internet does not offer services to Bulgaria. Unfortunately, we do not have an ETA as to when services will be available in your country. Please accept our apologies if this causes any inconvenience.
If you have any further questions please do not hesitate to contact us."
Не се сещам какво означаваше тове ЕТА, но е пълна простотия след като в списъка им има кви ли не държавици!?
А какво означава "ЕТА" ?
 
От: Домейн .com за 0.99$

Аз също се опитах да си закупя домейн.
Писах Сърбия за държава, но не ми взеха парите от ПП и не са ми пратили имейл за потвърждаване, може да проучат че съм от бг и да ме изчистят :D
 

Горе