Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.

dalasweb

Well-Known Member
Вчера Милен Цветков в едно предаване каза ,че вече в инет е бъкано с полиция.От съфорумците кой ли е разсилния?
 
От: Милиционер във форума!

Боли ме фара :D

Ще го поканя в къши, стига да има заповед за обиск иначе нека си гледат :D
 
От: Милиционер във форума!

Роднина, милиционер, предприемач,

Роднина, милиционер, предприемач,

Роднина, милиционер, предприемач,

Роднина, милиционер, предприемач,

Роднина, милиционер, предприемач,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol:
 
От: Милиционер във форума!

Може би изпадам в параноя, но както се развиват нещата, скоро ще ни сложат по един чип, да ни следят навсякъде. С течение на времето все повече ще губим свободата си. Вече личните ни данни се веят из целия интернет - ето търговския регистър, например - какво е това, всички данни на фирмата, на човека, адреси, телефони - побъркаха ме от телефонен спам напоследък, да ме кандърдисват да се включвам в онлайн каталози и не знам какво си. Това всичко идва оттам - четат, вземат телефони и почва тормоз. Лошото е, че след време, ако на някой се наложи да се скрие по някакъв начин, както се е налагало преди, по време на войните, няма да може да стане - електрониката ни обхваща здраво отвсякъде. Както казах, скоро и чипове ще ни вградят, като на домашните любимци...
Наскоро четох, че хакерите правят световна група, която иска да изведе в орбита собствен спътник и да има независим интернет, за да не може да ги следят по никакъв начин.
 
От: Милиционер във форума!

@rak че те вече следят справка направи RFID, а за спътник бързо ще им го свалят :D
 
От: От: Милиционер във форума!

- побъркаха ме от телефонен спам напоследък, да ме кандърдисват да се включвам в онлайн каталози и не знам какво си. Това всичко идва оттам - четат, вземат телефони и почва тормоз.

Подкрепям твърдението и пледирам за създаване на национален DO NOT CALL list :!:
 
От: Милиционер във форума!

аз вече не вдигам на тел. номер различен от на мойте хора, после правя справка в Гошо, и ми дава че са от некъде си из Германско :D
 
От: От: От: Милиционер във форума!

Подкрепям твърдението и пледирам за създаване на национален DO NOT CALL list :!:

Ще има точно обратния ефект. Ще създадеш рай за себеуважаващия се спамер.
 
От: Милиционер във форума!

маверик, въобще не възнамерявам аз да го създавам. Лек намек към КЗП, биха могли да го добавят към спам регистъра за мейли

Блекаут, на личния - да, но на служебния номер не върви да се правиш на тарикатин :)
 
От: От: Милиционер във форума!

Може би изпадам в параноя, но както се развиват нещата, скоро ще ни сложат по един чип, да ни следят навсякъде.


Ква параноя те започнаха вече, само им остава да измислят захранването как да стане и да го нахакат масово. За да може да излъчва като сигнал на гсм и да гледат къде си... или ще нахакат клетки със скенери навсякъде и при минаването ти ще отчита че си преминал от там.

"Дружеството VeriChi Corp със седалище в Delray Beach, Флорида, убеждава Пентагона, че имплантирането на микрочип на всички, работещи във въоръжените сили, представлява отлично решение за незабавно идентифициране на отделни субекти. Става въпрос за нов микрочип RFID (Radio Frequency Identification), специално разработен за въоръжените сили, за подкожно имплантиране на дясната ръка на военните и на целия персонал, обслужващ въоръжените сили на Щатите, включително женския персонал."
 
От: Милиционер във форума!

Вчера Милен Цветков в едно предаване каза ,че вече в инет е бъкано с полиция.От съфорумците кой ли е разсилния?

Питай Блинки. Той определя щата. :D
 
От: Милиционер във форума!

Това с чиповете е започнато, като проект много отдавна. Дори в САЩ едно семейство демонстративно си монтираха чипове за тяхна безопасност.
Въпросът е обществото как ще го приеме и дали ще е благоразпожено. Започва се от далече - кучета, военни, престъпници... и после всички.
 
От: Милиционер във форума!

Ами последните лични карти как ги направиха - супер детайлна снимка, на която даже черните точки ти се виждат, искат ти подпис върху електронен сензор, който веднага ти го вкарва в компютъра - това за какво беше - да може утре някой да го гепи и да го лепне където си иска без да знаеш. Биометрични дани искат и т.н. По този начин могат да спретнат на всеки неудобен какъвто си искат капан. Просто и лесно за дърпане на конци на хора, които ти пречат.
 
Re: От: От: Милиционер във форума!

Подкрепям твърдението и пледирам за създаване на национален DO NOT CALL list :!:

Точно заради такива кретени имам една много приятна функция на телефона, чрез която мога или да им блокирам номера или да го прехвърля към някой друг номер. Последно ги прехвърлях към 0900 1117 ;)
 
От: Милиционер във форума!

ами като прехвърлиш нали ти отчита на твоята сметка разговора?
да не си се попрецакал?
 
Re: От: Милиционер във форума!

ами като прехвърлиш нали ти отчита на твоята сметка разговора?
да не си се попрецакал?

Нито веднъж не ми е отчитало на моята сметка. Мисля, че се таксува обадилият се спрямо тарифния си план към пренасочения номер.
 
От: Милиционер във форума!

Вчера Милен Цветков в едно предаване каза ,че вече в инет е бъкано с полиция.От съфорумците кой ли е разсилния?
Според мене ти си единият.
Докарваш го на профил - предполагаема възраст, политически убеждения, използвани изразни средства,...

Та как ти беше 'никнейма' у 'каталога' на ДС?
 
От: Милиционер във форума!

Според мене ти си единият.
Докарваш го на профил - предполагаема възраст, политически убеждения, използвани изразни средства,...

Та как ти беше 'никнейма' у 'каталога' на ДС?

РОКИТУ или КИРО е според мен
 
От: Милиционер във форума!

То във всеки подобен форум има агенти - първо на гугъл - абсолютно всичко което пишем за тях тука те си го отбелязват, барабар с човека, който е дал мнението, затова хората не смеят да си публикуват статистики, плащания и всякакви подобни неща от адсенс. Що се отнася до полицейски агент - едва ли, пък и не е нужно да се регват, те и без това могат всичко да си четат, не е заключен форума. Освен някой служител на ЯК да е натоварен със задачата да се интегрира и да следи за престъпни намерения, иначе кой ще си хаби агентурните сили заради нас.
 
Последно редактирано:
От: Милиционер във форума!

Абе, спокойно. Спомням си как дълго време не можеха да разберат кой е собственика на даден сайт, а си го пишеше във footer-а. Няма страшно. Дори и да напишете нещо срещу партията се изисква грамотност от агента милицонер за да разбере за к'во иде реч.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе