До 200$ месечно за писане на капчи

deserteagle

New Member
Използвам сайт, който заплаща писането на капчи. Заплащането е до 1.50$ на 1000 капчи и плащат, което е по-важното...:p Парите не са кой знае какво, но помага за развиването на рефлекси. Всеки лев е добре дошъл.
Сайтът е Megatypers. Регистрациите са отворени само с Invitation code - K1O
Минималната сума за теглене е 3$. Начини на плащане - Debit Cards, Bank Checks, Paypal, Webmoney, Liberty Reserve, Western Union
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

кога плащат? когато поискам или на дата по техен избор?
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Тва си е убийство бе, 1000 капчи и да ти дадат 1.50 $ аххаха за това време което ще отделя мога да напиша 10 статии и да взема 20$ спокойно :)
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Аз лично издивявявам когато ми искат капча за регистрация някъде, а какво остава за 1000!
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Браво момчета, това е начина. Пишете капчи яко, печелете и се кефете. За мен няма нищо по-хубаво да взема някое е апи, да си плащам и както сега, с месеци да не виждам и въвеждам капча.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

То това апи познай откъде взима резултатите за капчите :DDD OCR-a няма как да хване всичко...
Браво момчета, това е начина. Пишете капчи яко, печелете и се кефете. За мен няма нищо по-хубаво да взема някое е апи, да си плащам и както сега, с месеци да не виждам и въвеждам капча.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Това е утрепия. Безмислено е понеже затъпява мозъка от гледане на капчи.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Ще ти плащам по $10 на 1000 коментара в форум,само условието е да сложиш моя сайт като подпис. като видя че си направил 1000 коментара веднага получаваш парите.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

#1 Rule of thumb:

Задаваш си въпроса: Може ли едно нещо може да се свърши от средностатистически индиец с интелект малко по-голям от тези на амеба?
Ако отговора е 'ДА', да се занимаваш с него не си струва.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

То това апи познай откъде взима резултатите за капчите :DDD OCR-a няма как да хване всичко...

Е да де, ти се трепеш като луд за $1.5, аз плащам $2 и си клатя краката :)
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

За мен няма нищо по-хубаво да взема някое е апи, да си плащам и както сега, с месеци да не виждам и въвеждам капча.

Ненавиждам капчите:). Как мога да се отърва от тези капчи?. Може и реф линк:)
 

Горе