С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

nikoo11

Member
Ще разкрия моята малка тайна с вас.
От малко повече от месец се занимавам по половин час на ден с писане на коментари във форуми и блогове.
Не са много парите, но за година това 1825 долара.
Така си изкарвам парите за цигари и съм доволен, защото с малко работа задоволявам този мои порок.

Ето къде да се регистрирате:
http://bit.ly/xKI00h реф. линк

Малко за програмата:
-плаща чрез PayPal;
- минимална сума 5 долара;
-плаща за блог коментари;
-плаща за коментари във форуми;
-голямо количество от блогове и форуми.

След като се регистрирате цъкнете на forums и следвайте инструкциите.

Ако има въпроси може да ме потърсите на ЛС.


http://bit.ly/xKI00h реф. линк
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Какво точно се прави за тези 30 минути. Колко коментара трябва да се напишат и трябва ли да са читави? Ти пари получавал ли си?
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Я кажи по колко ти плащат за коментар, трябва ми такъв човек и на мен, ако ми е изгодно ще те наема за определен брои коментари и постове!:rolleyes:
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Мда, и на мен ми е интересно. И аз имам нужда от подбна услуга. :) Но силно си търся някой, който да може да прави адекватни и силни коментари и постове. Не говорим тук за долен спам, нали? :)
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Едвали за тези 30 минути може да се напишат 50 смислени коментара, като се сметне по $0.10 на коментар
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

10 цента ли е сумата на коментар? Къде пише, че не виждам? То ако само толкова дават, няма смисъл да се пишат смислени и полезни коментари, а щом не са смислени и полезни значи си е спам.
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Пусни един скрийн за плащане!
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

:) Не ми изглежда много обещаващо, дай повече информация
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

10 цента ли е сумата на коментар? Къде пише, че не виждам? То ако само толкова дават, няма смисъл да се пишат смислени и полезни коментари, а щом не са смислени и полезни значи си е спам.

За толкова имаше оферта тук някъде из форума, та ги смятам грубо
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Ето коментар от BHW форума

6. After a while you will get rated for your posts. The higher rating you get will mean you get more points, which equals more money.
At the minute, its takes me about 100 posts (how many) to earn $5 a day, but if you sign up to say 10 forums, then you only have to post 10 times a day in each forum.

Another good way is if you get together with a few people and post on the same forums, you can have a conversation online in the forum with each other and soon rack up points.

Нещо като темата с катчпите от преди няколко дена :mad: цъкане до полуда :mad:
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Странна работа научил е за форума преди 5 години и още се занимава с глупости - магаре да вържа пред форума за пет години ще почне да прави по хилядарка на месец
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Хе-хе, тук в този форум скоро имаше една тема, в която Амун и Никс се плюеха и заяждаха един с друг. Ако им се плащаше по 5 цента на пост, колкото плащат BIT.LY, щяха да изкарат доста доларчета, така че не подценявайте офертата:p
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Нещо ми се струват мошеници тези, вижте какво пише в условията им:
"Payment will not be issued immediately. All withdrawal requests undergo review by Postloop staff. This will usually be completed within a few hours but can take up to 24 hours depending on circumstances and time of day.
Your points balance will be subtracted from immediately, before you receive payment.
Postloop management reserves the right to refuse any withdrawal request with or without cause. "
Тоест, дори да сте изкарали някакви точки, преди да се превърнат в пари минавате през ситото на мениджмънта и ако не са на кеф, може да без никакво обяснение да ви отрежат.
 
От: С 5 долара повече всеки ден в джоба за половин час работа

Де да знам, четох я тази тема и в BHW ама не ми се занимавам с писане на глупости по форуми за пари ;)
Като гледам и да не са измамници пак няма голям смисъл.

Ако решите да пробвате - Успех ;)
 

Горе