Пресконференцията на Господари На Ефира

ReminD

Well-Known Member
Пускам отделна тема, защото скандала определено си го бива и заслужава да има отделна тема. На пресконференцията както е написал потребител: Test, той казва в другата тема:
Гледах пресконференцията. Нямало е цензура, а опити за такава, на която не са се поддали нито веднъж. Било е невъзможно да ги цензурират заради железния им договор с bTV, който не позволява подобни неща. Когато bTV са видели, че не могат да ги пречупят са започнали да им бавят парите и това е конкретната причина, заради която са се махнали така внезапно. Обвинявали са ги, че им пада рейтингът, а всъщност в този часови пояс цялата програма на bTV е регистрирала сходни загуби на аудитория, като "Шоуто на Слави" примерно е загубило за една година повече зрители от "Господари на ефира".


Скоро ще има и видео от сайта на http://kanal3.bg . Интересно ми е как ще се отрази пресконференцията в другите телевизии по новините, според мен няма да кажат нищо, но ще видим, доста интересна пресконференция, ще сложа линк като я качат от сайта на канал 3, определено си заслужава гледането, дадоха конкретни примери за репортажи и скунксове, когато от бунак тв са се опитвали да се месят.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Е то за БТВ се знае, че манипулират хората и пречупват призмата на истината. Жалко наистина уж медиите трябва да са независими и обективни.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Излезе и отговорът на bTV.
Изявление на bTV Media Group във връзка с разпространена информация от Global Vision

Трябва да призная, че има доста интересни твърдения, които ми изглеждат достоверни. Наистина засегнатите от "господарите" лица и фирми почти никога не получават възможност за отговор.
 
Падането на аудиторията там е поради няколко факта, единия е, че предаванията, споменати горе са се изчерпали с годините, а другата е, че работят за рекламодателите си, а не за зрителите си. Има и куп други причини, но няма да стигне времето да ги кажем всичките, поне тези, които ние знаем. Другите един Господ ги знае.

Бяха едно време независими и обективни, сега са просто канали за информация, която ако искаш четеш, защото знаеш колко е истина. Където потребителите имат гласност са истинските медийни канали, другото в днешно време много се изврати. Благодарение и на това, Facebook и Tweeter се родиха и в момента там може да се види нещо измислено от чужди интереси и негативни глупости всеки ден.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

След случая с Катуница и подигравката на Бунака със зрителите (никъде не се споменавало лумпени просто няколко милиона човека си го измисли - и пуснаха някакъв орязан репортаж) грам не им вервам на тия.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

BTV с кофти... и повечето други телевизии също. Не гледам телевизия и ми е добре.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Чета коментарите на тази новина дето я е пуснал Тест:

Значи: при над 10 отрицателни вота махате ръчичката надолу = ясно доказателство за най-проста цензура! Представете си какво е било с "неудобните" репортажи и материали!

Хахаха има само ръчичка нагоре. Нема не ви харесва! :lol:
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Чета коментарите на тази новина дето я е пуснал Тест:



Хахаха има само ръчичка нагоре. Нема не ви харесва! :lol:

За това нека всички изпълнят ето този код в браузера, като са на новината и да си гледат работата тия от bTV "javascript:rate(this,744579, -1);"(без кавичките).

P.S. Даже, ако го изпълните под всички браузери, които имате ще е най-добре! ;)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Падането на аудиторията там е поради няколко факта, единия е, че предаванията, споменати горе са се изчерпали с годините, а другата е, че работят за рекламодателите си, а не за зрителите си.

По голяма тъпотия и простотия не бях чел относно темата. Падането на аудиторията стана заради преместването и гаврата да преместят господари на ефира в 23:30, да не говорим, че тия примери, на които са "отговорили" съвсем не са всичките, за други премълчават.

ПУСНЕТЕ НЯКОЕ ПРЕДАВАНЕ В 4 СУТРИНТА И ПОСЛЕ ПИТАЙТЕ ЗАЩО НЯМА РЕЙТИНГ
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Добре се справят момчетата в коментарите. :D
 
По голяма тъпотия и простотия не бях чел относно темата. Падането на аудиторията стана заради преместването и гаврата да преместят господари на ефира в 23:30, да не говорим, че тия примери, на които са "отговорили" съвсем не са всичките, за други премълчават.

ПУСНЕТЕ НЯКОЕ ПРЕДАВАНЕ В 4 СУТРИНТА И ПОСЛЕ ПИТАЙТЕ ЗАЩО НЯМА РЕЙТИНГ

Щом казваш бате, :)
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Хубаво, в няколко страни това предаване е от 20-30 години. Само виж как никое разследване не е отразено в бтв новините, никъде нищо не казват, местят предаването, ебавали са ги с парите, звъняли са им да не са дават скунксове и така нататък, не си прав въобще.



http://gospodari.com/ има доста материали
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Хубаво, в няколко страни това предаване е от 20-30 години. Само виж как никое разследване не е отразено в бтв новините, никъде нищо не казват, местят предаването, ебавали са ги с парите, звъняли са им да не са дават скунксове и така нататък, не си прав въобще.



http://gospodari.com/ има доста материали

Кое и къде са местили?
Господарите май са си в този час от както са в бтв ...
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ами не си гледал пресконференцията, имали са в договора, 3 месеца да са там и после да се върнат в прайма, казаха че и това не са изпълнили, а пълна лудница е местено 6 пъти за 3 сезона.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ся е момента на НОВА да ударят БТВ под кръста и да си вземат господарите обратно при тях :D
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

ПУСНЕТЕ НЯКОЕ ПРЕДАВАНЕ В 4 СУТРИНТА И ПОСЛЕ ПИТАЙТЕ ЗАЩО НЯМА РЕЙТИНГ
Когато няма как да разкараш някого, го натикваш в миша дупка.
Интересен ми е рейтинга на новините в 20 ч през годините как се е движил. Все си мисля, че и той е паднал.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Сигурно така и ще стане, черешката на тортата би трябвало скоро да свърши и да пускат в прайма господарите.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Аз пък, ако съм на тях влагам яко кинта в сайта и давам здраво гас на господарите в нета хем всеки ще може да ги гледа по всяко едно време хем няма да ги цензурират. :)
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Когато няма как да разкараш някого, го натикваш в миша дупка.
Интересен ми е рейтинга на новините в 20 ч през годините как се е движил. Все си мисля, че и той е паднал.

Много сте ми интересни, много ясно, че ще ги сложат по-късно, така си правят силен рейтинг и в този часови диапазон.
A господарите са станали такава боза, вече нито гафове дават, нито нищо, клипчета от интернет и псевдо репортажи точещи се със седмици. Истината е, че се изчерпаха ...

Сега е момента бтв да изритат и другите глупости на халваджиян ...
 

Горе