Пресконференцията на Господари На Ефира

От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Не съм фен нито на Бунака, нито на МХ и произведенията му, обаче съм го слушал и съм му виждал погледа и знам, че тоя тип е много умен. Сигурно е по-умен от цялата сбирщина в Бунака взети заедно, така че ония няма да разберат какво се случва, тоя 100% има някакъв пъклен план и това, което се очаква с цялата пресконференция изобщо може да не е основния му замисъл.

Още си спомням какво беше казал в едно предаване, как решил като, че за да се кротне и да работи му трябва жена, решил го, присламчил се към подходящата компания и бързо се уредил и се оженил. Това е целеустремен и пресметлив човек. Тепърва има сеир да гледаме.
 
Re: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Не съм фен нито на Бунака, нито на МХ и произведенията му, обаче съм го слушал и съм му виждал погледа и знам, че тоя тип е много умен. Сигурно е по-умен от цялата сбирщина в Бунака взети заедно, така че ония няма да разберат какво се случва, тоя 100% има някакъв пъклен план и това, което се очаква с цялата пресконференция изобщо може да не е основния му замисъл.

Още си спомням какво беше казал в едно предаване, как решил, че за да се кротне и да работи му трябва жена, решил го, присламчил се към подходящата компания и бързо се уредил. Това е целеустремен и пресметлив човек. Тепърва има сеир да гледаме.
И аз не съм фен и на двата щаба, нямам наблюдения, които да дадат максимално обективно мнение, но от това, което наблюдавам последно време - само предаванията на Маги имат добър рейтинг в сравнение с другите бози. Факт също е, че БТВ последно време се дъни яко и в сегашното му положение е по-добре за тях да го раздават по-смирени, защото им трябва много малко, за да се катурнат от сегашното си положение.

Пичът е меко казано умен. Това, че в момента държи БТВ с договори за милиони само по себе си говори. Жалко, че не мога да кажа същото за управленския съвет на медията. Аз мисля, че ще има бая пумия, която ще се излее и в двете посоки. Стана ясно, че става дума за интереси на стойност няколко милиона, като "случайно" се подметна и името на бившия президент - Гоцето. :)

Както казваше Спенснята "Облечена си в бяло, това е добро начало...." Определено началото тук е добро, но леко е кафяво. :)
 
От: Re: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

но леко е кафяво. :)
По-скоро патешко. С цвета на патешки дрисък. И аромата...

БТВ от деня на своето създаване е машина за правене на пари. А телевизия... понякога може и да е била. Спомням си, след първата година, бяха успяли дори Мърдок да изненадат с финансовите резултати.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Според мен скоро ще се запознаят с концепцията за Tipping point :), малко му трябва на народа да ги намрази окончателно.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Ахахха. Ама вие вярвате ли си? Ето ви рейтингите за март месец

http://www.ekrana.info/btv-parvenets-v-tv-reytinga-rumen-lukanov-v1-po-nova.html

tv_reiting_mart_2012.png
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

netsurfer Много добре виждаш турската тъпотия на второ място, нали не мислиш, че ако господарите беше в прайм тайма 20:00 щяха да са назад?
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

netsurfer Много добре виждаш турската тъпотия на второ място, нали не мислиш, че ако господарите беше в прайм тайма 20:00 щяха да са назад?

А в праймтайма на нова или друга телевизия дали ще са по-напред отколко са сега?
А не знам дали виждаш, че и повторението им е на 46 място с доста зрители?
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Айде стига простотии. Предаване, което го дават в полунощ какъв рейтинг може да има?! А повторението е следобед. В своя часови пояс продукциите на Халваджиян са безспорен лидер.
 
Пепел от рози бие новините.....това е странно. :) Като им знам новините, се чудя как не са под Шоуто на канала. :) И най-популярното предаване на Нова е Сделка или не? Тези тотално са се сдухали нещо. :) С оня дразнител Луканов, направо трябва да се замислят по въпроса за качеството. Знаех, че са зле, ама чак толкова. :)

И кво, ако Маги си оттегли България търси талант, Пепел от рози ще крепи първото място на телевизията? Баси смеха. :)
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Айде стига простотии. Предаване, което го дават в полунощ какъв рейтинг може да има?! А повторението е следобед. В своя часови пояс продукциите на Халваджиян са безспорен лидер.

Верно стига простотии. Кога искаш да го дават, при положение, че от 19:00 до 23:30 са лидери, да махнат нещо рейтингово заради тях ли? Айде да мислите малко.
Виж, че имат доста по-нисък рейтинг от турските сериали преди и след повторението ... хората гледат турския сериал от 15:30 до 16:30, после на повторението на господарите рейтинга на БТВ се срива и после на другия сериал пак скача. Това не е ли показателно - гледат БТВ, сменят канала и после пак гледат БТВ.
То и малко акъл да имаш в главата ще разбереш за какво става въпрос - предаването не само, че не печели зрители за БТВ, а дори напротив - ГУБИ вече гледащи БТВ ...

A за вечерното е очевидно - 770 000 гледат Слави, под 500 000 Господарите - почти 300 000 си гасят тв или сменят канала за господари, това си е жив провал ...
 
От: Re: Пресконференцията на Господари На Ефира

Пепел от рози бие новините.....това е странно. :) Като им знам новините, се чудя как не са под Шоуто на канала. :) И най-популярното предаване на Нова е Сделка или не? Тези тотално са се сдухали нещо. :) С оня дразнител Луканов, направо трябва да се замислят по въпроса за качеството. Знаех, че са зле, ама чак толкова. :)

И кво, ако Маги си оттегли България търси талант, Пепел от рози ще крепи първото място на телевизията? Баси смеха. :)
Това май май са си тяхни продукции, а не негови ...
И от години лидер е турския сериал, само по едно време беше стъклен дом ...
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

И Босфор ТВ и Халванчо са едни и същи лайна, само за пари лаят, а и вече почти не гледам телевизия, само като дойда на гости на нашите и пак рядко става, примерно докато вечерям или нещо от сорта, така че според мен тук няма страна, която да е права - малко или много и двете страни са пълни алчни боклуци и не заслужават и ЕДИН зрител! Не ви разбирам за какво толкова спорите или аз просто не си обременявам мозъка, ами предпочитам да се концентрирам върху по-важни неща... не знам.
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира


Остава и да ни убедиш да повярваме на информацията в този сайт. Не знам за другите но на мен ми прилича на рекламна сергия не на сайт за информация.
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Какво да гледаме там, което има нещо общо с темата? Това, че Турция отново е поробила отново България чрез сериалите си вече го знаем. Темата е за "Господари на ефира", а те са лидери по рейтинг в своите часови пояси дори при повторенията. Освен това следобед телевизия гледа основно аудиторията на турските сериали (пенсионерите и домакините), тъй като повечето нормални хора са на работа.
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

A за вечерното е очевидно - 770 000 гледат Слави, под 500 000 Господарите
Леле, леле... Всеки седми българин гледа Слави?! И всеки десети Господарите?! Барабар с пеленачетата... Ай стига бе!
Ако пък това е истина, то означава, че българина не работи, а киризи телевизия по късните часове.
И после що сме на този хал...:twisted:

Пояснение:
По мои предположения, в България едва ли има повече от пет, пет и половина милиона население, физически в страната. Всичко друго до статистиката е или емигрант, или гастарбайтер.
 
Re: От: Re: Пресконференцията на Господари На Ефира

Това май май са си тяхни продукции, а не негови ...
И от години лидер е турския сериал, само по едно време беше стъклен дом ...
Да, прав си. Тяхна продукция е България търси талант. Помислих, че е негова, не само защото е водещ, но и Мария Игнатова е там. Ето портфолито на Global Vision - http://www.globalvision-bg.com/?go=tvProducts&lang=bg

А за турските сериали знам, че е така, но не ми изглежда нормално. ;) Особено когато новините не могат да ги минат, все пак те са насочени към по-голяма аудитория. :)

После защо има толкова тъпунгери. Аз лично със ставането си пускам или Discovery или National Geografic. Къде къде по-приятни и обучителни предавания дават. Днес гледах за мегастурктурите и по-специално за направата на голямо увеселително влакче, което се простираше на един хълм. А преди няколко дни гледах за Биксмарк - морското страшилище на нацистите през 2-рата световна война. Днес по Дискавърито от 17:00 ще дават за биодизела. Много по-добри неща има и няма да гледаш като теле в железници, когато хората започват да нищят теми в някоя, които не ги дават по БТВ.
 
От: От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Остава и да ни убедиш да повярваме на информацията в този сайт. Не знам за другите но на мен ми прилича на рекламна сергия не на сайт за информация.

Какво да те обеждавам? Пише си откъде е информацията ... иска се малко акъл :)
 
От: Re: От: Re: Пресконференцията на Господари На Ефира

Да, прав си. Тяхна продукция е България търси талант. Помислих, че е негова, не само защото е водещ, но и Мария Игнатова е там. Ето портфолито на Global Vision - http://www.globalvision-bg.com/?go=tvProducts&lang=bg

А за турските сериали знам, че е така, но не ми изглежда нормално. ;) Особено когато новините не могат да ги минат, все пак те са насочени към по-голяма аудитория. :)

Еми тогава какъв е проблема за БТВ - махат 2 ниско рейтингови предавания, а тези с рейтинг са си техни - факт :)
И предстои да пускат новия сезон на стъклен дом, ще има размествания в програмната схема ...
 
От: Пресконференцията на Господари На Ефира

Какво да гледаме там, което има нещо общо с темата? Това, че Турция отново е поробила отново България чрез сериалите си вече го знаем. Темата е за "Господари на ефира", а те са лидери по рейтинг в своите часови пояси дори при повторенията. Освен това следобед телевизия гледа основно аудиторията на турските сериали (пенсионерите и домакините), тъй като повечето нормални хора са на работа.
Ахахха ... болен мозък и това си е :) Успех пич. Темата е за господари, аз показвам рейтинга им и не било по темата, та кое е по темата тогава :))
 

Горе