Имате ли интерес от подобна услуга?

BlackFriday

Well-Known Member
Здрасти на Предприемачите ,

седя и си мисля тука разни неща и получавам тук там сигнали :)
та да ви питам някой нуждае ли се от подобна услуга :


вие ми казвате домейна който сте харесали, датата която ще се дропни - (е дата след като собственика
на домейна не го поднови и регистратора го изхвърли)
а аз от своя страна ще се опитам да го хвана)

или какво предлагам

от вас домейна който си харесвате ( да не се дропи след месец,макс седмица)
да не е с валиден пр5+
ами това е
всеки който иска ще заплати сумата от $10 след което ако домейна бъде хванат от мен ще заплати още $5 за да му го прехвърля в неговия акаунт примерно dynadot,namesilo,namecheap и за сега моникер
ако домейна е изстърван (не съм могъл да го хвана) ви връщам началните 10$

е как ви се струва :)


Поздрави
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

Услугата звучи добре.

Можеш да я направиш много по-добра ако правиш списък на домейните и сложиш приятна за ползване търсачка. Не знам как бих търси аз, нямам опит в това, но можеш да ги групираш по дължина, тип, линкове, кл. думи, и др.
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

Услугата звучи добре.

Можеш да я направиш много по-добра ако правиш списък на домейните и сложиш приятна за ползване търсачка. Не знам как бих търси аз, нямам опит в това, но можеш да ги групираш по дължина, тип, линкове, кл. думи, и др.

това е добра идея,но много труд отива за нея и трябва да се помисли,имаше един потребител където продаваше абонамент със списъци -----------> на изтекли/изтрити домейни с пейджранк 1,2,3,4+ com,net и org

но ето днес например ще се дропни този домейн :

domkino.biz малко валиден :) малко фейк ама не е болка за умиралка дето се вика

аз ще се пробвам :)
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

В услугата ще се включва ли проверката на домейна за бан от търсачките и други подобни "подводни камъни"?
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

В услугата ще се включва ли проверката на домейна за бан от търсачките и други подобни "подводни камъни"?

каквото си изберете е лично ваш избор ...
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

Вандерер услугата що не се предлага за домейни ПР5 - няма как да го прежалиш за някой друг ли :)
 
Да, ако услугата е към правилно домейни, може да има голям успех. Ако се дебнат, евтино разбира се, домейни, който са:

* с висок PR
* с много беклинкове
* с добри позиции заради ексакт мача
* с хубава история

И така по класиране, като по-симпатичните ще са и на по добра цена, знам, че вече го има, но реално всеки да седи и да дебне, не си е работа. Едно време, когато хората имаха време можеха да го правят, но сега е малко по-трудно и се искат излишни часове, за да можем да го правим качествено.

Та, ако има сайт, който публикува кой домейн е изтекъл или изтича и какви пари ще струва, както и няколко основни характеристики, като гореспоменатите. И малко инфо от архива, какво е било и препоръки какво ще бъде добре да е в бъдеще. Може да се направи много добър и посещаван бизнес, който и да печели от препродажба и допълнително и реклама.

Всичко зависи от концепцията и как ще се изгради. Зачесах само част от това, което реално си разписал като идея. В моето продължение седи сайт и нещо като табло, на което текат хот домейните - едните изтекли, а другите на няколко дни от изтичане. :) Ще се получи интересно, не че го няма или някой не се е сетил, но на локално ниво не знам дали го има.
 
От: Имате ли интерес от подобна услуга?

ами за сега имам достатъчно клиенти за пр5 и поради тази причина :)
Вандерер услугата що не се предлага за домейни ПР5 - няма как да го прежалиш за някой друг ли :)


@Blinky
благодаря за допълнителните идей

Поздрави
 

Горе