Добавям в англоезични директории

LinkBuilder1987

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
100 директории - $5
200 директории - $10
300 директории - $15
400 директории - $20

Може да ми пратите колкото искате различни заглавия и описания на сайта, който ще добавям.
При всяко добавяне снимам екрана, за да видите попълнените полета в страниците за добавяне, след което натискам "Submit".
Снимам съобщението за успешно добавяне.
Потвърждавам чрез мейл.
Пращам Ви скрийншотовете и списъка с всички директории, в които съм добавил сайта.

Пратете ми следната информация:
Заглавия (първото заглавие трябва да е името на сайта)
Адрес на сайта
Описания
Категории
Вашето име
Ключови думи (само най-важните)
Мейл
Понеже при добавянето в някои директории за да се завърши добавянето трябва да се кликне на активиращ линк, пратен по мейла ако искате може да ми дадете паролата за мейла, за да влизам и да активирам. Ако не ми дадете паролата за мейла трябва сами да си активирате.
Може да ми пратите списък с директории, където сайта Ви вече е добавен, за да ги пропусна.
Напишете как можете да ми пратите парите.

Ако имате въпроси питайте тук в темата.
 
Последно редактирано:
От: Добавям в англоезични директории

Събмита ръчен ли е, какъв е ПР на сайтовете, какъв е съксес рейта на одобрение?
 
От: Добавям в англоезични директории

За всяка директория попълвам полетата с RoboForm и след това задължително ги проверявам и където RoboForm не се е справил попълвам аз. Кодовете срещу ботове ръчно ги попълвам. PR е най-различен (до 400 директории включително няма такива с PR0). Не съм измервал процента на одобренията.
 
Последно редактирано:
От: Добавям в англоезични директории

колко са директориите с пр над 3-4 ?
 
От: Добавям в англоезични директории

Здравей, в момента си разработвам сайт и имам нужда от събмитване.. Занимаваш ли се все още с това. Освен събмитването по какъв друг начин мога да популяризирам сайта??
Благодаря
 
От: Добавям в англоезични директории

Много методи има. Например добавяне в социални букмарк сайтове (social bookmark sites). Аз предлагам и такава услуга.
 

Горе