ВИК неволи!

dalasweb

Well-Known Member
Имам една вила,абе кошарка къшурка в едно село и бях я занемарил.Идва ми сметка за водата към 500лв за 4 години назад. Водомера естествено не работи и аз се дърпам и не сакам да плащам оти не съм я ползвал водата.При неработещ водомер се отчитало на човек, а те са ми писали 4 човека хратунковците.С документи мога да докажа ,че цели 2 години не съм бил в България.Има свидетели които също биха дали показания, че не е живяно там,дори и ток не е имало през този период.Затвориха ми водмера.Щели да ме съдят -епа няма да ги дам тези пари -може по адвокати повечко да дам,но тези ВИК дето им текат тръбите левче не давам!Реката е на близо кеф ти паламуд кеф ти хамсия!
 
От: ВИК неволи!

Имам една вила,абе кошарка къшурка в едно село и бях я занемарил.Идва ми сметка за водата към 500лв за 4 години назад. Водомера естествено не работи и аз се дърпам и не сакам да плащам оти не съм я ползвал водата.При неработещ водомер се отчитало на човек, а те са ми писали 4 човека хратунковците.С документи мога да докажа ,че цели 2 години не съм бил в България.Има свидетели които също биха дали показания, че не е живяно там,дори и ток не е имало през този период.Затвориха ми водмера.Щели да ме съдят -епа няма да ги дам тези пари -може по адвокати повечко да дам,но тези ВИК дето им текат тръбите левче не давам!Реката е на близо кеф ти паламуд кеф ти хамсия!

Един приятел така който има къща в едно село, всеки месец му пишели по 50-60лв вода, при положение че толкова си и ходи. И накрая пусна една жалба, дойдоха от ВИК провериха и накрая се оказа че този който му засичал водата толкова и ходил да проверява колко е. Направо си я пишел както му е кеф на него. Изгониха го и една година, приятеля ми не плаща никаква вода.
 
От: ВИК неволи!

Мой познати от Шабла всичките се изключиха от ВИК. Кладенеца за миене, минералната вода за ... то там не пият вода.
 
От: ВИК неволи!

последния месец, не знам какво се е случило с водомера имам 35 кубика вода... може би е заради басейна, който имам на терасата с олимпийски размери ? хахах. Тази държава няма управияяяяяяяя
 
От: ВИК неволи!

последния месец, не знам какво се е случило с водомера имам 35 кубика вода... може би е заради басейна, който имам на терасата с олимпийски размери ? хахах. Тази държава няма управияяяяяяяя

Ако си взимал дистанцията за под 30 секунди - значи могат да те таксуват по друга тарифа:) Моят рекорд е 28 секунди на олимпийки размер фрии стайл (50 метра) и съм си пълен фейл при под 21 секунди рекорда:) Гнусните животни как загребват тази вода, че да спестят близо 10 секунди не знам..Пълни изроди:)
 
От: ВИК неволи!

Дишай спокойно. Малко е вероятно да ти ги вземат парите. Давността на дълговете е 3 години. За по-пресните сметки ще трябва адвокатът да се постарае да обори сметките (не мисля, че ще е трудно). Така ще ги набуташ да ти платят и адвоката по делото.
 
От: ВИК неволи!

Ако си взимал дистанцията за под 30 секунди - значи могат да те таксуват по друга тарифа:) Моят рекорд е 28 секунди на олимпийки размер фрии стайл (50 метра) и съм си пълен фейл при под 21 секунди рекорда:) Гнусните животни как загребват тази вода, че да спестят близо 10 секунди не знам..Пълни изроди:)
По гръб ли си плувал, че си се мотал 28 секунди?
 
От: ВИК неволи!

По гръб ли си плувал, че си се мотал 28 секунди?
Абе, Господин подлога на Лукойл (гледам си ПР на Лукойл от аватара). Значи, ти не можеш да ме критикуваш, ако не си изпомпал дистанцията собственоръчно, ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС, трябва да ми покажеш хронометър на твоя рекорд...Ей, много многознайковци се навъдиха, акълдаващи и прочее, но в крайна сметка си въртят колелата на BMX-са и това вероятно ще си го практикуват вовеки веков, докато аффилийетъ* гурута като Даласа ще прават пачките..
Амин!
 
От: ВИК неволи!

и да ни държиш в течение :beer:

Имам една вила,абе кошарка къшурка в едно село и бях я занемарил.Идва ми сметка за водата към 500лв за 4 години назад. Водомера естествено не работи и аз се дърпам и не сакам да плащам оти не съм я ползвал водата.При неработещ водомер се отчитало на човек, а те са ми писали 4 човека хратунковците.С документи мога да докажа ,че цели 2 години не съм бил в България.Има свидетели които също биха дали показания, че не е живяно там,дори и ток не е имало през този период.Затвориха ми водмера.Щели да ме съдят -епа няма да ги дам тези пари -може по адвокати повечко да дам,но тези ВИК дето им текат тръбите левче не давам!Реката е на близо кеф ти паламуд кеф ти хамсия!

4712290u.jpg
 
От: ВИК неволи!

Норт, остави тъпометъра. Според мен, този се прави на лудия селянждър. Имам наблюдения. Даласа не може да е толкова прост и същевременно да пуска специализирани теми/въпроси. Мирише ми да 2-ри аканут на стар потебител. Много съмнителни стават нещата...
 
От: ВИК неволи!

Даласа не може да е толкова прост и същевременно да пуска специализирани теми/въпроси.
А ми не може... всичко е възможно..
но не му прилича на годините..
 
От: ВИК неволи!

То той и Soyo е господин ''оближи общественото мнение'', но това не го натяквам, в крайна сметка всичко се свежда то дължината на езика....:twisted:
 
От: ВИК неволи!

За съжаление, Noke, иначе се правещ на ерудирам ВП разбирач, в последно време се оказва, че е класическа АМЕБА, така и не успя да предодолеее пъровсигналите си импулси и се присъдини към традиционните физиономии от шернатите физиономии. Предлагам да купиме знаменца и Нокето да успее да си наложи своята гледна точка..
 
От: От: ВИК неволи!

То той и Soyo е господин ''оближи общественото мнение'', но това не го натяквам, в крайна сметка всичко се свежда то дължината на езика....:twisted:

Мен за какво точно ме намесваш ?
 
От: ВИК неволи!

В и К по принцип са много гадни. Чувал съм че завеждат дела ако сметката ти надвиши 200 лв. До тази цена няма проблем, но мине ли тази цифра - завеждали дело и те осъждали по бързата процедура, и после ставали към хиляда и няколко си лева с разходите по делото. Хващай адвокат и ги мятай. Не разбрахте ли че тука е новата мода да бъдете съдени без да те извършили престъпление ? Преди 3 месеца четох за една жена която е била осъдена заради 30 лв. от мобилен оператор, но тя пък хаванала някакъв много стабилен адвокат и ги осъдила след това, като онези ще и наплатят бая кръгла сумичка!

В Норвегия, Швеция, Дания и Австрия студената вода е безплатна! Плаща се само топлата вода и парното, като имате на предвид че нямат нито топломери, нито водомери! На края на месеца плащаш фиксирана такса без значение колко си изразходил. Всъщност се плаща в Норвегия обща такса 1500 крони за ток, топла вода и парно, понеже и електромери нямат. А във Дания също обща такса за месеца - 1200 крони такса за същите общи потребления, плащаш на куп всичко! Просто така е в тези държави по закон. Студената вода е безплатна, защото според тяхната конституция не се произвежда а добива природно! До като топлата вода нали минава затопляне и прочие, и за това по конституция се плаща. За другите държави не знам как е, просто казвам за тези в които съм бил дълго време.

Далас, аз предупредих веднъж инкасатора да внимава какво пише когато ме няма, защото имаше период в който ме нямаше в България около 3 месеца и ония на месец писал по 5 кубика. Вдигнах един скандал, казах му няколко приказки че е объркал адреса, и малоумника се извини, и направи корекция, и каза че е неволна грешка. Така или иначе не платих нищо, защото комшиите застанаха на моя страна че действително ме е нямало в апартамента. И вече е предупреден че ако още веднъж се "обърка" аз лично ще му дам болнична отпуска! Не ме интересува после на кой ще се оплаква! Почвам да ги мятам, да ги наритвам и не ми пука! Аз приличам на себе си. Това е!
 
От: ВИК неволи!

По гръб ли си плувал, че си се мотал 28 секунди?
Пълзял е по гръб.
То една талпа без платна се носи по-бързо баси...
 
От: От: ВИК неволи!

Мен за какво точно ме намесваш ?
Ако ме питаш за какво съм те намесил... ами няма да мога да отворя адекватно. Просто профилактика кой е с лабилна психика, примерно казано:)
Нокето обаче винаги запазва самообладание и си го премества в другия крачол:) Абе шааа омекне и той, само да му надуша ахилесовата пета:p
 
От: ВИК неволи!

Далас, ходи им кажи да те оставят на база за 4 човека, и че ще си направиш басейн олимпийски размери и ще му сменяш водата всеки ден за профилактика. :)
Или че ще си сложиш Водно-електрическа централа, щото и тия за тока са те погнали.
 
От: ВИК неволи!

Абе, Господин подлога на Лукойл (гледам си ПР на Лукойл от аватара). Значи, ти не можеш да ме критикуваш, ако не си изпомпал дистанцията собственоръчно, ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС, трябва да ми покажеш хронометър на твоя рекорд...Ей, много многознайковци се навъдиха, акълдаващи и прочее, но в крайна сметка си въртят колелата на BMX-са и това вероятно ще си го практикуват вовеки веков, докато аффилийетъ* гурута като Даласа ще прават пачките..
Амин!

Когато ги правех тия изпълнения си ходил прав под масата още :p . В момента съм наблегнал на други удоволствия. Плуването само върху дюшече и с потна чашка в ръка.

Пълзял е по гръб.
То една талпа без платна се носи по-бързо баси...

И то срещу течението :D
 
От: ВИК неволи!

Когато ги правех тия изпълнения си ходил прав под масата още :p . В момента съм наблегнал на други удоволствия. Плуването само върху дюшече и с потна чашка в ръка.



И то срещу течението :D
ЛЕЛе, два първосигнални индивида се опитват да си наложат меннието - жалко, но всяка рожба на генетичния подбор има правото на мнение (тук по сценарий на УСА сериалите следва смях).
Значи, мързи ме да пиша дрънканци, щот днес съм написал 700 думи статия и ми се повръща от думи.
 

Горе