Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Реших да си събера повечето проекти в едно портфолио за по-голямо удобство. Сайтът е webivanov.com, а ето и накратко услугите, които предлагам:

slide013.jpg

slide22.jpg

slide35.jpg

slide4.jpg


За контакти:
ЛС
email: webivanovbg at gmail.com
skype: elated_m
 
Последно редактирано:
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

хубава обява ама пораждавъпроси

какво ще рече от 15 лв? в см какво включва 15 лв и някакъв ценоразпис на онова над "от" има ли?

"визуални теми" вероятно си го писал за тия дето идея си нямат що е то уордпрес и си се чудил как да им обясниш с други думи "шаблони на дизайн" - има ли директория с предлаганите шаблони, съответно с какви права са шаблоните - няма проблем да са безплатни или с дев лиценз, въпросът е да са с права за ползване

от това, което видях в портфолио ми допадна

пп успех с услугите
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Здравей, ами 15 лв е базовата цена - инсталиране, основни настройки, качване и настройка на даден шаблон и/или допълнения. Написал съм го от 15лв, защото нещата варират в зависимост от нуждите на клиента и от там всяко надграждане оскъпява цената.

За темите - да. Това се има в предвид. При поръчка на сайт мога да дам предложения от теми според предназначението и нуждите на клиента, така че той евентуално да си хареса нещо - били то безплатни или премиум. Темата може да подлежи и на модификации, така че тези неща отново допълнително се обсъждат според нуждите.

Общо взето става въпрос за непретенциозни сайтове - лични блогове, портфолио и подобни.
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

интересно и свежо поднесена оферта :beer:
Успех!
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Първото нещо, което ми мина през акъла беше ... твърде евтино за да е хубаво. За 15 лв. си купувам водка от магазина, не уеб сайт. Аз погледнах от професионално любопитство, но някой, който си търси такова нещо няма да погледне изобщо като ти види цените. Иначе ми се струва, че добре работиш ... ама с тя цени няма как да хванеш добри клиенти..
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Ето няколко скорошни превода от английски за един сайт, че гледам не съм давал такива примери:
10 най-кошмарни морски създания
Наредиха България на второ място по арт вандализъм
5 начина да бъдем по-активни
5 откачени спорта, които трябва да са на Олимпиадата
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Имаш ли портфолио от блогове на Wordpress, които си създал ти?

Иначе много добре поднесена оферта, клиенти със сигурност ще имаш!

Поздрави и успех!
 
От: Сайтове, статии, преводи - Webivanov.com

Здравейте,
ъпвам темата - свободен съм за поръчки.

Писане на статии на български - 1лв/100 думи
Превод на статии от английски на български 0.8лв/100 думи

За редовни поръчки и по-голям брой статии правя отстъпки от цената.

Качеството и правописа са гарантирани - за последната година имам написани над 2500 статии и преводи.

За контакти: ЛС, мейл - elated.firefly at gmail.com, скайп - elated_m.
 

Горе