Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Явно няма да се размина само с една бира за лека нощ :lol:

Ако трябва си пийни още бирички, стига да имаш запас де, или ако трябва до денонощния ще прибягаш, щом ти идва от вътре :) Прави това което ти се иска от вътре, няма файда от въздържане, защото живота си върви. До като се усетиш и ще разбереш че цял живот е минал в лишения и въздържания. Та един живот живеем, и ще го живеем както трябва. :) Подчини се на желанията. :) Няма нищо лошо в това - човешко си е. :) И аз в момента съм вече на винце, аз и както не мога без вино... Без значение каква софра има на трапезата, ама без вино не сядам да вечерям.:) Аз вечерях вече де, ама все още си наливам руйно вино. Братле, нищо друго не ни остава в този труден живот, борейки се със тази жестока система която е срещу нас, да си пийнем, особено по това време - полезно е и отпуска нервите. Наздраве от мен :beer:
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Проблема е в Петя Паликрушева и сайта, който публикува такива фацебуце неща. Всеки има право на мнение, дори и лудите в Карлуково. Проблемите идват, когато такива мнения получават прекомерна незаслужена гласност.

А иначе ББ е на по-високо място от Христо Ботев - той разговаря по телефона с президента на САЩ!

Така че, пийте си бирата/виното и не четете глупости. ;)
 
Последно редактирано:
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

чак пък цяла тема пускаш :confused: аз се оплаших като си помисли, че някой с име го е казал това
а то някаква луда - а сайта за новините - горкия, щом стигна до това ниво за набавяне на сензации...
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Да го застреляме, за да затвърдим приликата :)
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Абе момчета не знам какво се коркате, да не би по време на 3ните нямаше такива извращавания?! Не случайно дойде и герб да ги смени тройната ламя, както ще дойдат и други сменят герб. Ама г-жа Пръмова а.к.а Йес, и тя нищо няма направи. Така че реална алтернатива и сила няма, колкото и да се правят протести както в Гърция, те от много протести такъв си го сложиха, че те първа ще осъзнават колко на вътре си го сложиха на тези избори и колко ще им пада стандарта. Просто сега няма алтернатива, ако някой ми посочи, коя и се обоснове защо му давам червена ряпа :D
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Като добавка още един бисер от феновете на Бойко: http://e-vestnik.bg/15210/nesaglasnite-s-gerb-van-ot-balgariya/

Несъгласните с ГЕРБ - вън от България!

Много верни работи писал тука хубаво е да се прочетат.

Той внушава това поляритетно мислене – несъгласните – вън!
След като плащам данъци и им плащам заплатите имам пълното право да ги критикувам. Те са едни прости чиновници в крайна сметка - ние сме им работодателя.

Той постоянно сочи виновни, дори за собствените си провали.
ГЕРБ никога не са виновни.

Ефектът от Борисов е кумулативен – създава се слабо и некачествено образована маса, на която се насаждат примитивни идеи.
Най-лошия ефект от управлението на ББ. Както ни е овче обществото малко му трябва да стане пълен добитък. Тази година полуидиоти догодина пълни.:D
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Като добавка още един бисер от феновете на Бойко: http://e-vestnik.bg/15210/nesaglasnite-s-gerb-van-ot-balgariya/

Несъгласните с ГЕРБ - вън от България!

Аз до колкото разбрах, в една друга статия бях чел, а че пак искал да възстановят концлагерите че у затворите нямало място, уж за престъпниците де. Ама мисля че по скоро ще се опита да повтори същото преди 30 години - който говори против властта, хвърлен в концентрационен лагер.

Той каза буквално „Никога не сте имали и няма да имате по-демократичен премиер от мен” – насажда лъжливата представа, която има за самия себе си

Айде сега да смени името на България, да го направи на БНДР - България Народна Демократична Република. Северна Корея № 2.

Искали да ни гонят - ами да ни гонят. Жалкото е че много хора не искат да напускат страната, защото вече имат установен бизнес, макар и малък, а навънка ще трябва всичко от нулата да се почва, от А и Б...

ГРОБ-арите искали да ни пъдят щото не сме съгласни с тях, по тая логика излиза че всички колеги съфорумци които не сме съгласни с гробаря Бойко сме за изпъждане, прокуждане... Отделно пък онзи кръчмата ли какъв беше искал да ни затваря форума - всичко против нас. Усещам че доста атаки се опитват да ни стоварят, ама ние пък не се даваме без бой. :twisted:
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

хехе айде стига изкарахте го 2рия Кимер Сен :D но виж ако вкара непродуктивните мангали в лагерите добро дело ще направи, и да не каже някой че е тоталитарен режи му, може да вкарва всички непродуктивни, крадливи в тези лагери
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

хехе айде стига изкарахте го 2рия Кимер Сен :D но виж ако вкара непродуктивните мангали в лагерите добро дело ще направи, и да не каже някой че е тоталитарен режи му, може да вкарва всички непродуктивни, крадливи в тези лагери

Стига ли ? Няма "стига" братле. "Стига" ще вика Бойко когато разярената тъпла влезе в парламента и започне да го налага :twisted: Никога няма да вкара мангалите в концлагерите, защото ДПС няма да му позволи, както и ЕС - във цяла Европа се дават пълни свободи и права на араби, индийци, негри, пакистанци и какви ли не сачове. Просто ЕС няма да позволи това.

Ким Ир Сен както и Ким Чен Ир може да са диктатори, но до колкото съм чувал от хора посещавали Северна Корея, са осигурили безплатен ток и безплатна студена вода на държавата. Ненапразно на северно-корейския вон ( северно-корейската валута, банкнота ) има нарисувана електроцентрала с далекопровод и рекичка. Подсказка че тока и водата им безплатни. Поне нещо са направили за народа, който макар репресиран и държан в изолация. До като аз и ти ще плащаме още по скъп ток и зимата ще се чудим как да пестим... И още нещо в северна Корея по закон данък не се плаща, там няма нито ДДС-та, нито никакви данъци. Закона да се премахне данъка е приет през 1972 г. А тука - вдигат данъци, тоци, води - всичко. И на всичкото отгоре - духа на Ботев прероден в Бойко. :lol:
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Ето някой който мисли за народа си, за разлика от нашите: "Румъния сваля ДДС на храните, цените тръгват надолу" http://gozbi.eu/?p=869

А вчера на вота за недоверие Цоцко каза, че доклада бил по-критичен за Румъния от колкото за България и едва ли не сме много по-напред от тях!
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Ето някой който мисли за народа си, за разлика от нашите: "Румъния сваля ДДС на храните, цените тръгват надолу" http://gozbi.eu/?p=869

А вчера на вота за недоверие Цоцко каза, че доклада бил по-критичен за Румъния от колкото за България и едва ли не сме много по-напред от тях!

Еми там депутатите мислят за народа си, обслужват интересите му. Ненапразно това дето се маже на филийки линко ли какво беше ( аз не го ям това, просто не ми харесва, аз обичам топено сирене ) завода се преместил в Румъния точно заради данъците. Тука са щели за малко да фалират ако са били останали още малко, и от както са в Румъния, фирмата се е запазила и продължава да функционира.

В цяла Европа само в България ДДС-то върху храните е най високо. В другите държави от ЕС храните им били по евтини от нашите. Румънците добре, движат се в крак с евро-икономиката, а тука в България вижте пак какво ни очаква:

И цената на хляба тръгва нагоре
Причината - скок на тока, водата, горивата и брашното


И още нещо:

Найденов се извъртя на 180 градуса за насъщния

Чака ни мор и глад.

Даже в една статия четох че, от както са вдигнали цената на тока, вече имало случаи от оплаквания на клиенти, че като разопаковали хляба, се оказвал недопечен, полусуров. И когато потърсили отговорност на фирмите хлебо-производители, казвали че за да пестят ток се принуждавали да не доизпичат хляба както трябва. А това създава условия за размножаване на гъбички в хляба и мухлясва бързо. До къде я докарахме с това вдигане на тока...
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Ама мисля че по скоро ще се опита да повтори същото преди 30 години - който говори против властта, хвърлен в концентрационен лагер.
Мислиш, ама некачествено. ;)
Отдавна отминаха 50-те години с лагерите (а това прави преди 50-60 г). Сега е 2012 г, и България не е член на СИВ, а на ЕС.
ЕС си има доста кусури, но лагери, освен имигранстки тук-там (май, не съм сигурен), няма.

А вчера на вота за недоверие Цоцко каза, че доклада бил по-критичен за Румъния от колкото за България и едва ли не сме много по-напред от тях!
Не мога да разбера що цитираш Цоцко к`во казал. Той си е партиен лидер в края на краищата, и е нормално, и редно, така да говори.
По съществено в доклада е следното, дето чух по Хоризонт: Срока на мониторинга продължава... безсрочно! Тоест, нямат ангажимент, кога да направят нов доклад и оценка.
От това по-негативно аз не виждам как може да бъде. Значи у нас нищо не се променя както трябва, и никой не очаква да се промени. :? :twisted:
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Не мога да разбера що цитираш Цоцко к`во казал. Той си е партиен лидер в края на краищата, и е нормално, и редно, така да говори.
По съществено в доклада е следното, дето чух по Хоризонт: Срока на мониторинга продължава... безсрочно! Тоест, нямат ангажимент, кога да направят нов доклад и оценка.
От това по-негативно аз не виждам как може да бъде. Значи у нас нищо не се променя както трябва, и никой не очаква да се промени. :? :twisted:

Цитирах го и постнах това, с надеждата, че тези които си пийват хапченцата от него, сутрин за закуска и вечер преди лягане ще започне да им светка лампата. :(
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Това с ДДС-то е чист популизъм, те не случайно го вдигнаха, те и да искат не могат го свалят, просто няма ги оставят тези дългове/кредити и тази калпава икономика и още по калпаво социалистическо управление, направо отиват на забвение.
Да чакаш социалист те изкара от кризата безценно :D

Ето и нещо положително за нас http://www.investor.bg/ikonomika-i-...orite-vyv-fotovoltaici,137930/#comment-newest
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Тук и да махнат ДДС-то няма да се усети цените или няма да паднат или ще е незабележимо. Лошото при нас е, че вече почти не остана малък и среден бизнес, който да прави пари и да компенсира покачването на цените. Още по-лошото е, че той е гръбнака на нашата смешна икономика.
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Тук и да махнат ДДС-то няма да се усети цените или няма да паднат или ще е незабележимо. Лошото при нас е, че вече почти не остана малък и среден бизнес, който да прави пари и да компенсира покачването на цените. Още по-лошото е, че той е гръбнака на нашата смешна икономика.

Бе той си остана ама силно посивя :D
Днес чета земеделците викат 10% ддс да стане за да не се усети в потребители увеличение, абе то хубаво ама то и там картел онези ще се обединят и ще вдигнат цените. Работата е само се следи за картел и монопол, колкото и калпаво да е правителството това да следи ще дръпнем много
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Бе той си остана ама силно посивя :D
Днес чета земеделците викат 10% ддс да стане за да не се усети в потребители увеличение, абе то хубаво ама то и там картел онези ще се обединят и ще вдигнат цените. Работата е само се следи за картел и монопол, колкото и калпаво да е правителството това да следи ще дръпнем много

То следи, как да не следи където намери картел и им взема парите да не ги закача.:D
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Ахаххах тука си прав :D
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Мислиш, ама некачествено. ;)
Отдавна отминаха 50-те години с лагерите (а това прави преди 50-60 г). Сега е 2012 г, и България не е член на СИВ, а на ЕС.
ЕС си има доста кусури, но лагери, освен имигранстки тук-там (май, не съм сигурен), няма

Дано да е некачествено :) Просто бях чел в една статия, че Бойко щял да инвестира в масов строеж на затвори, защото нямало място, затворите били малко, даже затворите били дефицит и т.н. И нищо чудно покрай това и да възстановил концлагерите, но и аз съм сигурен че ЕС няма да допусне подобно нещо. Но ако изобщо се опита да направи подобно нещо, даже само един концлагер да отвори - най много Бойко направо да го изправят в трибуналния съд в Хага за геноцид, насилие и престъпление срещу народа.
 

Горе