Кога гугъл показва малка снимка и автора

Здравейте

От известно време забелязвам че в резултата от търсенето Гугъл понякога показва малка снимка и име
Какво е това име на автора на сайта, на човека който го е регистрирай в Гугъл вебмастер тулс или нещо друго
Как мога и аз да си направя това моята снимка да излиза след сайта ми
сайта ми е xn----7sbabazd4bjlevsy7e.com
не съм го правила аз но ако не е нещо сложно подскажете ми
Благодаря ви за съдействието

p.s. за това питам
picvalley.net/v.php?p=u/2539/12304241844396192311351784815w6aov8SR3bfQ0WSR2uOF.JPG
 
А какво се случва ако не се появи? Има грешка в системата със сигурност. Мисля да го направя за някой сайтове. Фози, от първия път ли ти се получи, защото и аз съм с WP блог (по-скоро сайт), както си и ти.

Мерси за инфото. Некъв мазен индиец беше писал, че е нужно да имаш и канекции и към други твои социални канали, което е ОК, но в твоя пример не е споменато това. Явно онзи малко повече се е олял. Имало и друг начин според нещо - да дадеш инфо за себе си на сайта.
 
А какво се случва ако не се появи? Има грешка в системата със сигурност. Мисля да го направя за някой сайтове. Фози, от първия път ли ти се получи, защото и аз съм с WP блог (по-скоро сайт), както си и ти.

Мерси за инфото. Некъв мазен индиец беше писал, че е нужно да имаш и канекции и към други твои социални канали, което е ОК, но в твоя пример не е споменато това. Явно онзи малко повече се е олял. Имало и друг начин според нещо - да дадеш инфо за себе си на сайта.

Че аз имам 10-ина кънектнати. Не е фактор това според мен. А както написах, след 6 дни се появи резултатът, но в други сайтове това става след месец-2.
 
Че аз имам 10-ина кънектнати. Не е фактор това според мен. А както написах, след 6 дни се появи резултатът, но в други сайтове това става след месец-2.
Да, ама аз на превюта гледах. И там не стана, за това. Иначе ще пробвам и по-нататък. Даже и инфо си сложих, абе лудница. Нищо, ще стане, няма как. А дали има ефект...може и да има. Но според мен не е нещо много драматично, но е добре, защото логиката е следната - зад сайта има лице, което е гаранция реален бизнес, управляван от професионалист. Мен това ме грабна, не толкова, че ще ми се появява мутрата до линка на сайта. Може и без нея. :)
 
От: Re: Кога гугъл показва малка снимка и автора

Айде малко реклама :lol: http://razbirach.com/google-authorship/
Поздрави за статията! Добри идеи си описал.
Имаш коментар там.

А връзката към picvalley не ми сработва на изображение. Било премахнато.
 
И от мен има един комент.

Но статията ти е доста описателна, даже се чудя дали не може да се допълни с "възникнали проблеми при интеграцията", но това ще е в коментарите явно. :)

Да, нали затова ги слагам. Драснал съм ви там на въпросите :) Иначе в превюто се показва веднага, ако си направил всичко както трябва. Проверете пак и ако не станат нещата, драснете с по едно лично, да видя сайтовете и да да акъл :)
 
От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

С правилните :lol: кавички и с кода, който си дал, се получи. :D
 
Re: От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

С правилните :lol: кавички и с кода, който си дал, се получи. :D

Абе няколко човека ми писаха с този проблем. Уж смених кавичките на латински пък отново не става. Сега ще едитна поста да се знае :)
 
От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

В статията ти кавичките са с друг аски код. Като копна текстовете от кода на сайта ми и от статията ти в уърдпад ги изобразява различно.
Отначало мислех, че нещо става при копирането и лепенето, но като ги сложих едно до друго, се вижда, че не е така.

От времето на Правец 8 винаги съм си мислел, че кавичките са еднакви... :oops:
 
Re: От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

От времето на Правец 8 винаги съм си мислел, че кавичките са еднакви... :oops:

Абе и аз скоро разбрах, че има кавички на латиница и кавички на кирилица :lol:
 
Re: От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

Абе и аз скоро разбрах, че има кавички на латиница и кавички на кирилица :lol:
Дай да видим дали пък не е това. Направи ми впечатление, че и на други места е така, особено за теми, където се говори за Google+ профил интеграцията. Все си мислех, че проблема е в моя телевизор. Сега ще видя също. Явно сайта го прави така, CSS-а.
 
От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

Става същото и с лого или нещо от рода, или урл на страницата ви в гугъл+. Сега го пробвах мерси, @Fozzy.
 
От: Кога гугъл показва малка снимка и автора

Не знам ама тая картинка ме прати назад в класирането.

Преди няколко дни реших и аз да добавя профила (който е просто създаден няма някаква активност в него).

Снощи гледам вече имам картинка в резултатите и сутринта на 5 позиция, влезнах добавих 80 човека в един от кръговете, съответно започнаха да ме добавят и преди малко една позиция нагоре(ноне 1-ва).

Не знам дали причината да изпадна от 1-ва позция при "изработка на сайт"/след около година 1-ва/ е в обвързването на профила, но нещата съвпаднаха. Ако не се възтанови до няколко дни ще го махна да видя какво ще стане.
 

Горе