Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Да има ли затворен раздел невидим за обикновенния юзър

  • За

    Votes: 18 45.0%
  • Против

    Votes: 22 55.0%

  • Общо гласове
    40
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Не съм сигурен дали с такава идея в този форум ще се влее доста повече свежо съдържание, и към момента мисля че админите няма как да се оплачат от липса на активност на потребителите сега...
...но пък ако искат да си създадат повечко работа да разглеждат докладвани постове за спам и т.н., защо да не се направи експеримент :)
Но все пак, ако има такъв раздел - не е ли редно той да бъде забранен за индексиране от търсачките...
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

А нещо за раздела с търговията ?
Когато и да прегледам какво се предлага, виждам наплив точно от млади юзъри (10-30 коментара събрани с искане за инфо на лично за блогове, ФБ страници и профили, сайтове и прочие)

Това ми се струва е предпоставка, уж на лично се пращат данни за да се избегне публичното достояние, а на никой не се отказва инфо при поискване.
За това гласувам ЗА, друго за обсъждане незнам какво има да се крие.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз гласувах против. Няма смисъл от нещо подобно и не разбирам защо трябва да се крием :twisted:.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

има и друго съображение, колега каза че гербавите са почнали да сплашват хора, които пишат против тях в нета
Е, те и правителствата 1940-1944 г сплашваха партизаните, пък партизаните взеха властта. ;)
 
Последно редактирано:
Аз съм ПРОТИВ с двете ръце. С такъв вид раздели се губи цялата идея за споделяне на информация с комюнитито. Мен лично не ме бърка да отговарям в теми както на хора с 50 поста, така и на такива с 500.

Идеята е дебилна и ще дискриминираме новорегистрираните, а мисля, че те имат нужда да четат и да се информират, а не да се правим на виж колко много зная, ама само за тези които са нацвъкали 100-200-300 мнения.

Отделно на горното пък ще се намали и активността във форума. Това мога да го кажа именно заради другия форум. Там има такъв раздел, а аз все още съм на половината от нужните мнения. Може и да има някоя интересна тема, а мога и аз да споделя мнението си в такава тема, но не я виждам, защото не съм достатъчно активен. Защо не съм активен? Ами защото по-голямата част от интригуващите теми отиват в онзи раздел, а за остатъка от форума остава офтопика и 1 интересна тема за седмица.

Форума е повече от превъзходен в сегашния си вид.

пуснах темата с идеята в този раздел да се пускат теми, които не са за широката публика, примерно някои от разни държани агенции да не влизат и да не четат и тн.
но нека и админите да си кажат мнението

има и друго съображение, колега каза че гербавите са почнали да сплашват хора, които пишат против тях в нета

Ако се направи такъв раздел САМО и единствено за политически въпроси и хейт към еди си коя публична личност, съм за. Но ако се поместват и други теми засягащи интереса на целия форум, включително на потребители с 50-60 мнения съм против.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

И аз съм против и не мисля, че ще е добра идеята. :)
 
От: От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

И аз съм против и не мисля, че ще е добра идеята. :)

Еее ми тогава няма да ви казвам по 3-4 ГАРАНТИРАНИ числа от тотото :twisted:


Идеята е не да се кашира публичен раздел, полезен за 100% от нет бръмчалките, а да се конретизира тематика, която да е достъпна само за хора, които са доказали, че не са поредният слухар, преебвач, тапо копилйе, заптие или просто пасивна конкуренция гепеща шано идеите ви и реализираща ги 100 години пред вас....
Каква ще е тематиката, вече е въпрос на предложения. За мен лично такива могат да са и пиперливите теми и сео-мео темите и РЕАЛНИТЕ идеи и на едно от 1вите места - офертите. Ко стаа, ми не виждате ли - некой пуска оферта и ме може да разбереш за кво иде реч, щото пича се пази (а и с огромно право) от бгтупанкелешчетата. А колко изпуска след като едва 2% от всички му пишат ЛС.

Ама вие си знаете. Аз тука няма да шерна и грам инфо или идея, до като знам, че бръмчат секакви ексибиционисти :) А вие, дето смятате, че едва ли не се дискриминират тези които ЯВНО ГИ МЪРЗИ ДА ИМАТ 10 ПОЛЕЗНИ МНЕИЯ, просто отстрани изглеждате прекалено заинтересовани всякаква гня да чете дулюверите :wink:
В тоя дух - предпочитам да съм магаре за всички у форума, трол, търтей и дори торен бръмбър :), отколкото да съм полезен дори и само за едно ш.бано копилйенце
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Ще станат едни ежедневни ревове и плачове като с репутацията, кой на кого дал, кой имал достап до тази секция - кой нямал, ще дойде Монев да ни изкара ганьовци дето пишем там...да не ти е работа. :mrgreen:

За тото-то аз от хазарт немам късмет и не печеля, ако в една сфера на всички листчета пише само моето име пак ще изтеглят друг. :mrgreen:
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз съм твърдо "за". От такъв раздел има много потенциални ползи (вярвам, че всеки, който ще има достъп до раздела, ще намери такива за себе си), а недостатъци не виждам да има.
 
От: От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

ще дойде Монев да ни изкара ганьовци дето пишем там...да не ти е работа. :mrgreen:


Ха-ха-ха :lol: :beer:
Идея си е, специални теми против Ганьовци.
 
Аз също не смятам че е добра идея и гласувах против

по скоро бих помогнал на някой в публичен раздел отколото в затворен..., защото това което съм го написал искам да се вижда от всички и да е полезно и на други и така да подпомага развитието за развитието на форума ...

тоест ако някой иска отговор за сео в затворения раздел ще му кажа да пита в публичния... и че там ще му отговоря...

Но да пусна малко инфо от кухнята :) мислим и за други благинки който да има към форума съвсем скоро :)
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Тъпа идея. Само дето не разбрах къде е анкетата та да гласувам.

За по-отбран отдел обаче определено има нужда ... аз не писах нищо във форума след като бях леко изработен от човек във форума. ...
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Е то и сега си има затворени групи. Защо да се наслояват нещата още повече? Който има желание да си създава или там да си се бори да го приемат в някоя...
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз не мисля, че броят мнения определя това, колко един потребител е полезен за форума.
 
От: Re: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз също не смятам че е добра идея и гласувах против

по скоро бих помогнал на някой в публичен раздел отколото в затворен..., защото това което съм го написал искам да се вижда от всички и да е полезно и на други и така да подпомага развитието за развитието на форума ...

тоест ако някой иска отговор за сео в затворения раздел ще му кажа да пита в публичния... и че там ще му отговоря...

Но да пусна малко инфо от кухнята :) мислим и за други благинки който да има към форума съвсем скоро :)

Пусни от хладилника горе долу какво ще е новото, че сега почна да ме рови от вътре :D
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Направо всичко да е така, когато някой публикува мнение във форума, да може да избира например да го виждат само хора с над определен брой мнения :)
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз не мисля, че броят мнения определя това, колко един потребител е полезен за форума.
Като прочетох това, се замислих, дали броя мнения на форума определят полезността за четящ форума. :?:
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Ако ще го правите, би трябвало изискванията да са 3500+ мнения и 250+ репутация.
Няма кво да си играем на дребно.

Раята и плебса да ровят из кофите... Пардон, останалата част от форума.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

ба, дабъл пост..
 

Горе