Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :) ... работя си на левче за 100 думи. Писане на статии на всякаква тематика. Описание на продукти за онлайн магазини, оформяне на обяви и всякакви текстове, които ви трябват. Може да се свържете с мен на ЛС тук във форума ;)
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Само така. Не прави никакви отстъпки. Отстъпки правят само тези, които си нямат работа и не ценят труда си. :mrgreen:
 
От: От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Само така. Не прави никакви отстъпки. Отстъпки правят само тези, които си нямат работа и не ценят труда си. :mrgreen:
В грешка си. Отстъпки се правят когато можеш да си го позволиш. Клиентите са много доволни ако при по-големи поръчки или просто като бонус към някоя им дадеш бонус.
В конкретния случай, обаче, не виждам под това левче да може да се свали. Просто не е нормално.
Успех и от мен и извинявай, че ти пълним темата с непоръчки.
 
От: От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

В грешка си. Отстъпки се правят когато можеш да си го позволиш. Клиентите са много доволни ако при по-големи поръчки или просто като бонус към някоя им дадеш бонус.

В грешка си - шегувах се. :p
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Постът трябваше да има шеговита нотка :) а офертите са напълно сериозни. За отстъпки може да се говори когато има сериозни обеми :)
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

За отстъпки може да се говори когато има сериозни обеми :)

Е да, ама според unwise, ти не можеш да си позволиш да правиш отстъпки!

Отстъпки се правят когато можеш да си го позволиш.
 
Този пич случайно ми попадна в Скайпа и реших да му поръчам една статия. От тогава само на него поръчвам. Вярно, че за БГ нямам количества, 10-ина статии да съм поръчал, но ме кефи стила, начина на изразяване, граматиката, абе с две думи - супер пише. Няма да сбъркате ако се обърнете към него :)
 
От: Re: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Благодаря за добрия отзив от Fozzy, аз също съм доволен от работата си с него, коректен и точен ;)
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Здравей, виж сайта в подписа ми и ако не е проблем темата , имам работа за теб.
А и ако не даваш комисион на FozzY значи си правилния човек :cry:
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Иво, възможно ли е да видя твои авторски статии?
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Отговорил съм ви на ЛС
 
От: Не правя никакви следколедни и следновогодишни отстъпки :)

Аз съм на мнение, че отстъпките и ниските цени не са правилната стратегия. Препоръчвам бонус от количество и качество, клиента ще е по доволен, и би се върнал отново.
 

Горе